Kovovýroba nabízí zakázkovou kusovou i velkosériovou výrobu kovových součástí. Je možné realizovat výrobky takřka z jakéhokoliv materiálu. Strojírny v ČR nabízí vysoký standard výrobu plynoucí z dlouhé tradice, a to v oblasti výroby materiálů i obrábění.

KOVONA SYSTEM, a.s. - specialisté na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu
Ryze česká výrobní společnost KOVONA SYSTEM, a.s. se specializuje na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu. Širokému spektru zákazníků, mimo jiné z řad automotive či nábytkářských řetězců, nabízí nejen samotnou produkci výrobků, ale i kompletní škálu služeb včetně vývoje, testování, optimalizace a logistiky. Kromě zakázkové kovovýroby nabízí i ...
KOVONA SYSTEM, a.s. - specialisté na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu
Výroba: - stroje a zařízení pro drátovenský a kabelový průmysl.

Prodej hutního materiálu a jeho dělení (na pásových pilách, autogenním pálením podle šablon a plazmou). Výroba ozubení a ozubených kol.

Zámečnictví. Kovovýroba: -schodiště, zábradlí, ocelové konstrukce.

Kovovýroba: - ploty - vrata - konstrukce - mříže - regály - kóje, kotce - pletiva - sítě - mobilní oplocení.

Kovovýroba: - ocelové konstrukce - kovové interiéry - zámečnické prvky - zámečnictví - ocelový švýcarský systém Jansen - požární uzávěry - kovovýroba - nerez, mosaz, ocel, hliník.

Do naší ucelené výroby patří kovovýroba zaměřená na zpracování plechů, ohraňováním a děrováním na CNC lisech TRUMATIC. Vyrábíme cenově zajímavé rozvaděče a zdrojové skříně v provedení podle přání zákazníka.

Kovovýroba. Výroba, práce: -nástrojů, nářadí. -nástrojárna. -tepelné zpracování kovů, žíhání, zakalení. -odmašťování kovových dílů. -kovové palety, kontejnery, skladové systémy.

Výroba, prodej: - dílce a komponenty pro automobilový průmysl - kovovýroba. Služby: - autodoprava a logistika - kovoobrábění.

Zajištění zakázkové kovovýroby, zpracovávání oceli, nerezu a skla.

Strojírenská výroba: - kovoobrábění nerotačních součástí na CNC strojích - programování CNC strojů - prodej strojních zařízení a nástrojů - technologické projekty - školení CNC programátorů i obsluhy. Sídlo firmy: Česká Kamenice

Služby: - umělecké kovářství - sériová kovovýroba využívající širokou škálu různých materiálů - zámečnictví - další umělecké obory - industriální a zakázková výroba - spolupráce s interiérovými architekty. Komplexní služby v oblasti zpracování kovu. Od počátků se věnujeme jak sériové výrobě, tak jednotlivým zakázkám. Tato kombinace ...

Výroba: -nástavby na užitková vozidla -díly a příslušenství pro vozidla -nerezová palivová nádrž. Svařování: -hliník -nerez

Programy VISI - Series nabízejí jedinečnou kombinaci aplikací, plně integrovaný plošný a objemový modelář, konstruování vstřikovacích forem, konstruování střižných postupových nástrojů a obrábění a návrh odpovídajících nástrojů (vstřikovací formy, střižné a řezné nástroje).Při použití těchto programů může uživatel ...

Veškerá výroba a příprava je řízena dle normy ISO 9001:2000 - konstrukce v 3D CAD systému, SOLIDWORKS - použití nejmodernějších technologií KOVOVÝROBA: - zpracování plechu řezáním laserem: ocel, hliníkové a nerezové plechy - děrování, ohýbání na CNC strojích: železné, hliníkové plechy - svařování plechů v ochrané ...

Strojírenská výroba: -kovoobrábění -speciální obrábění a CNC -lisování -všechny druhy broušení -výroba strojů a zařízení -kovové konstrukce.

Činnost: - kovovýroba - frézování - CNC obrábění - třískové obrábění - soustružení - tyče, příruby - vrtání - elektroerozivní obrábění - hloubička s planetováním - lisování.

Výroba, servis: - výroba forem na vstřikování plastu - koncept, realizace, modifikace, sériová produkce - opravy - prototypování - modifikace forem - výroba montážních přípravků - konstrukce a výroba manipulátorů pro vyjímání dílů z forem.

Práce: -elektrotechnické -stavební -vodoinstalatérské -topenářské -zemní. Kovovýroba.

Výroba, prodej, montáž: -stavební zámečnické výrobky. Výrobky tepelné techniky: -vodní akumulační a hybridní elektrokotelny -akumulační kamna CARAT 24 -elektrické sušáky AUGUR pro sušení drobného prádla -elektrické sálavé halogenové infrazářiče AUGUR KZ.

Kovovýroba: -dělení materiálu -svařování -obrábění -lisování.