Kancelářská křesla, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvky a další úložné prostory jsou základními prvky každé kanceláře, pracovny nebo studentského koutku. Ve školách najdou naopak uplatnění školní lavice, méně robustní židle a školní skříňky.

Společnost R E S A, spol. s r.o. působí jako český výrobce čalouněného sedacího nábytku s dvacetiletou tradicí. Spolupracujeme s mladými designéry i renomovanými dodavateli, vyrábíme originální pohovky, sedačky, křesla nebo rozkládací sedací soupravy. Vybrat si můžete z bohaté škály potahových látek, dodáváme nábytek v atraktivním designu a v ...

Komplexní řešení interiérů. Je dodavatelem jak typizovaného značkového nábytku, tak i atypických exkluzivních interiérů. Klientům nabízí služby firemních architektů, možnost individuální volby materiálů, záruční i pozáruční servis.

Výroba nábytku na zakázku, kuchyňské linky, kancelářský nábytek. Provozovna: Areál Svit 64.budova, 5.patro.

Truhlářství, stolařství, truhlářská, stolařská výroba, prodej, dodávka: -návrh a realizace nábytku, nábytek -skříně, skříní -válendy -ložnice -obývací stěny, stěna -kuchyně, kuchyní, kuchyňské linky -dětské pokoje -kancelářský nábytek -prodejní pulty, regály -zpracování laminodesek, laminodesky -výrobky stavebního truhlářství.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop: -koberce-bytové, zátěžové -kobercové čtverce -kusové koberce -čistící rohože -dočišťovací koberce -PVC, lina -umělá tráva -sportovní povrchy - venkovní i vnitřní pro tenis a universální -plovoucí podlahy FORBO, PERGO, WOHA, MAGNUM, KRONOSPAN, KAINDL, WIPARQUET, TILO, BARKOTEX, ...

Firma vyrábí kvalitní nábytek na zakázku, a také realizuje venkovní objekty do zahrad: - pergoly, terasy, obývací stěny - vestavěné skříně, komody - kuchyně pro rodinné domy - mini bary, účtárny - kanceláře, jídelní stoly a další.

Výroba nábytku na zakázku: -kuchyní, vestavěných skříní, nábytku z masivu, kanceláří a vybavení komerčních prostor -prodej a montáž elektrospotřebičů.

Individuální přístup při zařizování interiérů. Nábytek, svítidla a bytové doplňky významných světových designérů. Vybavení bytů, kanceláří, hotelů a restaurací dlouholeté zkušenosti. Poradenství, studie a návrhy interiérů. Odborná montáž.

Prodej nábytek: -kuchyně -pokoje-obývací, dětské a studentské, ložnice -vestavěné skříně -koupelny -interiéry -kanceláře

Výroba stolů: -rozkládací -jednací -konferenční -kuchyňské.

Truhlářství, stolařství TOM vyrábí a realizuje nábytek do bytů, domů, kanceláří, komerčních prostor více jak 20let. Pracovníci TOM stolařství jsou vyučení v oboru s dlouholetou praxí a průběžně školení v nových technologiích, materiálech a pracovních postupech. Poradenství, návrhy, výroba, realizace: - výrobků dle přání zákazníka s ohledem ...

Firma MP NÁBYTEK vyrábí nábytek pro kanceláře, kuchyně a další interiéry. Součástí firmy je výrobní provoz ve Šternberku (ulice Labutí 6), který je zaměřený hlavně na výrobu sedacího a kancelářské nábytku.

Stolařství, truhlářství. Výroba, montáž: - nábytek na míru - kuchyňské linky - vestavěné skříně - schodiště, schody - postele, ložnice - dětské pokoje - kancelářský nábytek.

Zakázková výroba nábytku. Nábytek na míru. Výroba, renovace: - kuchyňské linky - vestavné skříně - nábytek pro školy, školky - šatny, učebny - kancelářský nábytek - bytové doplňky ze dřeva.

Zakázková truhlářská výroba. -kuchyň, kuchyňská linka -vestavěná skříň -obývací stěna -ložnice -kancelářský nábytek -zahradní architektura - ploty, pergoly, altánky, zahradní domky.

Společnost Hilbert Interiéry s.r.o. se zaměřuje na výrobu nábytku a vybavení pro školy, kanceláře, obchodní prostory i domácnosti. Specializujeme se na interiérový design pro školy, kanceláře, domy a byty. Realizujeme atypickou výrobu nábytku, dodáváme kancelářský i školní nábytek. Nabízí také kompletní stavební činnost včetně rekonstrukce bytů, ...

Práce: -veškeré čalounické (výroba, oprava) -truhlářské. Výroba, zakázková (pro bytové interiéry, ubytovny, kanceláře, lékárny, prodejny, ordinace): -nábytek -kuchyně, kuchyňské linky včetně 3D návrhu -kanceláře -válendy s úložným prostorem -dvojlůžka (letiště) s úložným prostorem -dvojlůžka rozkládací s úložným prostorem -sedací ...

Interiéry Soukup Výroba: - kuchyňské linky - vybavení kanceláří - vestavěné skříně - nábytek do obývacích pokojů a ložnic.

Výroba: - kuchyňské linky - vestavné skříně - kancelářský nábytek - komerční prostory - ložnice - stoly

Výroba nábytku: - kuchyně na míru - nábytek. Kuchyňské studio, vzorková prodejna.

Výroba: - nábytek na míru - ložnice - kuchyně - ložnice - stoly - kancelářský nábytek - dveře, schody. Podlahářské práce.

Výroba nábytku, zařízení interiérů a výroba stavebně truhlářských výrobků. Zakázkové truhlářství: - kuchyně - vestavěné skříně - kancelářský nábytek - sestavy jídelen - obývací pokoje - dětské a studentské pokoje - předsíňové stěny - nábytek pro zdravotnické zařízení.

Výroba: - policové regály - pojízdné regály - patrové sklady - paletové a konzolové regály - kovový kancelářský a dílenský nábytek