Kancelářská křesla, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvky a další úložné prostory jsou základními prvky každé kanceláře, pracovny nebo studentského koutku. Ve školách najdou naopak uplatnění školní lavice, méně robustní židle a školní skříňky.

Zvažujete koupi nového nábytku a nevíte si rady? Obraťte se na odborníky! Společnost LAMIVEX s.r.o. vyrábí ve svých vlastních prostorách o 5000m2 nejrozmanitější typy sériového nábytku, bytových doplňků, koster pro čalouněný nábytek a nyní i nově atypický nábytek na míru pro své domácí i zahraniční zákazníky. Spektrum nabídky je široké, zahrnuje ...

Hledáte kvalitní český nábytek na vybavení bytu? Kvalitní vybavení bytu dnes není jen pro bohaté a neznamená jen vysokou cenu. Je to především správná volba nábytku. Naše firma může být Vašim průvodcem na cestě k Vašemu spokojenému a pohodlnému bydlení. Nabízíme prodej kvalitního českého nábytku např. značek: Jitona, Polstrin, Ton, Böhm, ...

Truhlářské práce, zakázková výroba: - nábytek - kuchyně - vestavěné skříně - dětské pokoje - obývací stěny - šatní skříně - kancelářský nábytek - dětské dřevěné kuchyňky.

E - shop -potřeby pro truhláře. Truhlářské práce. Výroba: -kuchyňský nábytek -kancelářský nábytek -nábytek (dětské pokoje, předsíňové stěny, ložnice, ...) -posuvné dveře -okna a dveře -schodiště -zábradlí.

Truhlářská výroba: -vestavné skříně -kuchyně a jiný nábytek na míru -dětské pokoje -kuchyně -kanceláře -interiérové dveře, zárubně -zaměření a cenová kalkulace zdarma.

Výroba, práce: -truhlářské práce -kuchyňský nábytek -kancelářský nábytek -schodiště.

Maloobchod, prodej: -nábytek -postele, matrace -kancelářský, jídelní, čalouněný nábytek.

Služby: -design nábytku a ostatního zařízení interiéru -architektura a koncepce uspořádání interiéru obytného i profesního -konstrukční práce, příprava pro výrobu -stavební a řemeslné úpravy -zařizovaného objektu, stavební příprava -stavební projekty.

Výroba, maloobchod, prodej: -nábytek -plastová okna, dveře.

Truhlářství - vestavné, vestavěné skříně - kuchyně - renovace kuchyně - dětské pokoje - ložnice - postele - šatny - nábytek Výroba a renovace - kuchyně Výroba - nábytek - vestavné, vestavěné skříně - dětské pokoje - ložnice - postele Výroba - šatny

Výroba - vrata Výroba - pergoly Truhlářské práce Výroba - kancelářský nábytek Výroba - nábytek Výroba - schody

Truhlářství, podlahářství Slévárenství, modelářství

Truhlářství, podlahářství Pokrývačství, tesařství