Kancelářská křesla, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvky a další úložné prostory jsou základními prvky každé kanceláře, pracovny nebo studentského koutku. Ve školách najdou naopak uplatnění školní lavice, méně robustní židle a školní skříňky.

Altic Point s.r.o. Regály Praha
Specialista na regály - Altic Point s.r.o. Praha Regálové systémy - regály a police pro široké využití v průmyslu (do výrobních hal, skladů a obchodů), dále pro archivy, knihovny, muzea, kanceláře a další prostory. Zastoupení světových značek Dexion, Regály Dexion, Manorga, Bruynzeel, Sysco, Compactus. Automat na pro ukládání a výdej Europalet ...
Výroba nábytku, oken a dveří.

Firma MAXFAST trade s.r.o. se specializuje na výrobu školních tabulí. Vyrábíme klasické dřevěné tabule a moderní keramické školní tabule v různých provedeních, zajistíme kompletní dodávku, montáž i servis, včetně demontáže a odvozu staré školní tabule. Sídlíme v obci Všechromy, okres Praha - východ. Výroba, dodávka, prodej, návrh, montáž, ...

Truhlářství, výroba: - kuchyně - vestavěné skříně - nábyt na míru - kancelářský nábytek - ložnice

Provozujeme bazar kancelářského nábytku s možností pronájmu nábytku. Veškerý nábytek je v bezvadném stavu a některý také nepoužitý. Nábytek je v bezvadném stavu a některý kancelářský nábytek je nový. V našem bazaru naleznete například kolečkové židle, zasedací židle, šatní skříně, plechové skříně, regálové skříně, kancelářské pc stoly, jednací ...

Výroba, maloobchod, velkoobchod, prodej: - kancelářské židle a křesla - barové a pracovní židle - kuchyňské a restaurační židle - konferenční židle - pohovky a multisedáky.

Lakšmi - kvalitní indický nábytek to je luxus na dosah. Každý kus je vyroben ručně a proto je jedinečný. Tento nábytek je vhodný pro vybavení rodinných domů, velkých bytů, hotelů, restaurací, prodejen a zámků.

Společnost vznikla v roce 1994 a již od svého vzniku se specializuje na montáže nábytku. Truhlářská výroba, montáž - kuchyně na míru - kuchyňské linky včetně montáže vestavných spotřebičů - kancelářský nábytek - sedací nábytek - interiéry na klíč - pokládka - plovoucí podlahy.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE: - návrhy - projekty - výroba. Výroba atypického nábytku zejména pro hotely a restaurace, dále pro privátní zákazníky, kompletní interierové vybavení. Zabýváme se návrhy, zakázkovou výrobou a následně montáží nábytku vyššího standardu, celých interiérů pro vybavení: - hotelů - restaurací - bank - barů - ...

Truhlářství. Výroba - vestavné skříně - kuchyně - ložnice - kancelářský nábytek - koupelnový nábytek - pergoly, přístřešky - zahradní domky a nábytek.

Firma Korbel se zabývá zakázkovou výrobou kuchyní a veškerého nábytku. Výroba nábytku na klíč: - skříně z masivu, vestavěné skříně, nábytek do kanceláře, pracovny, dětského pokoje, ložnice.

Prodej nábytku - kuchyňský nábytek - kancelářský nábytek - rustikální a sedací nábytek

Kompletní úpravy interierů i exterierů -instalatérské práce -stavební práce - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - nábytkové sestavy - stoly, stolky - schodiště - kuchyňské linky včetně spotřebičů a připojení - snížená patra - podhledy - dveře - okna - obložení atd.

Kika Nábytek nabízí prodej nábytku a bytové doplňky.

E-shop, internetový prodej - židle jídelní, restaurační - křesla kancelářská

Výroba atypického nábytku: - výroba schodišť - kancelářský nábytek - atypický nábytek - dveře - dýhování - výroba sesazenek - tuplování - kalibrování - dýhování přířezů - lepení HPL - výroba dle přání zákazníka.

Výroba kancelářského, kuchyňského a bytového nábytku.

-Velkoobchod a maloobchod -kancelářský nábytek

Prodej veškerého zboží určeného pro zdravé sezení. A to jak v kanceláři doma či na zahradě. Kancelářské židle vybavit: - domácí prostory - restaurace - hotely - školy - školky - další zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků. Produkty: - kancelářské židle - kancelářská křesla ...

Prodej - deskový materiál laminové, dýhované, surové, dřevotřískové desky, sololit, sololak - pracovní desky KRONOSPAN, EGGER Truhlářské práce Možnost dodání - vestavěné spotřebiče - digestoře Zakázková výroba, montáž - kuchyně - kuchyňské linky - kuchyňská profilová dvířka (foliová, dýhovaná) - ...

Výroba, prodej a dodávka - školní tabule

Montáž - nábytek - vestavěné skříně Výroba - nábytek - vestavěné skříně

Internetový obchod - ratanový nábytek - nábytek - zahradní nábytek

Opravy a údržba interiérů. Malířské práce a obkladačské práce. Pokládání koberců. Opravy a repliky nábytku. Servis počítačového vybavení a sítí.