Kancelářská křesla, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvky a další úložné prostory jsou základními prvky každé kanceláře, pracovny nebo studentského koutku. Ve školách najdou naopak uplatnění školní lavice, méně robustní židle a školní skříňky.

Společnost Vladimír Kaňák se zabývá zakázkovou výrobou kancelářského a bytového nábytku. Naši provozovnu naleznete v Horoměřicích, kde si lze prohlédnout dezény lamino desek a ABS hran, pracovní desky, některé kusy nábytku, kuchyňské spotřebiče a získat informace o podmínkách, termínech dodáních a cenách. Jsme schopni architektonicky vyřešit ...

Služby: - návrhy interiérů - interiérový architekt.

Půjčovna, pronájem: - nábytek, rekvizity především pro filmové natáčení.

Výroba, prodej: - kuchyňské linky - vestavěné skříně - kancelářský nábytek

3D návrhy a realizace interiérů (dětské a studentské pokoje, ložnice, kuchyně, obývací pokoje...), prodej nábytku a bytových doplňků (sedací soupravy a křesla, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, kancelářský nábytek, obývací stěny, šatní skříně, koberce, bytový textil, matrace, rošty, zrcadla, stolní a stojací lampy, stropní svítidla, ...

Výroba nábytku převážně z masivu a dýhy. Provádíme zpracování: - masivu - dýhy - ohýbání - tvarování - sklo - čalounění - nerez.

DIVIZE INTERIÉRŮ, EXTERIÉRŮ nabízí klientům širokou škálu služeb v oblasti interiérů i exteriérů.

Prodej vybavení interiérů. Nábytek: - kancelářský - bytový - školní - zdravotnický - kuchyňský - postele.

Zakázková výroba a montáž nábytku pro soukromé a komerční interiéry. Kuchyňské linky, pracovní a jídelní stoly, obývací pokoje, pracovny, ložnice, šatny a skříně, interiérové dveře a obložení, kancelářský nábytek. Dýhování.

Návrh, výroba: - nábytek na míru - kuchyně - vestavěné skříně - kancelářský nábytek.

Navrhujeme a vyrábíme nábytek na míru, vestavěné skříně, kuchyně, dětský i kancelářský nábytek, plovoucí podlahy, žaluzie. Provádíme i drobnější zakázky.

Výroba - speciální nábytek pro zdravotnictví - speciální nábytek pro kosmetické a pedikérské salony - speciální nábytek pro školy a odborná učiliště - zdravotnická technika - zdravotnické potřeby.

Zařízení a vybavení interiérů: -sádrokarton, tepelné izolace a stropní podhledy -malířské, lakýrnické práce a tapetování -prodej a pokládka podlahových krytin, včetně plovoucích podlah -výroba a prodej žaluzií -kancelářské židle a křesla -kancelářský nábytek a kuchyňské linky -šatní skříně - lamino LTD -domácí ...

Kuchyně, nábytek na míru. Výroba, prodej: - kuchyňské linky - výroba kuchyňských linek - vestavěné skříně - výroba a montáž vestavěných skříní - ložnice a postele - dětský nábytek - výroba dětského nábytku, postelí, ložnic - kancelářský nábytek - výroba, zhotovení kancelářského nábytku.

Tvoříme patronátní prodejnu firmám: - Jamall - Domestav - IBA - Oreno - Axin. Nabízíme veškeré zboží k vybavení domácností, matracové studio PerDormire, Slumberland, Materasso, Tropico a Purtex. V našem sortimentu najdete podlahové krytiny firem: - Breno - Pepo - Velvet - Spoltex - plovoucí podlahy Egger - Kronotex - Tarket. ...

Výroba, prodej a servis prostředků vizuální komunikace: - školní a kancelářské tabule - pojezdové systémy - speciální pojezdové systémy pro interaktivní tabule - plazmové televizory. Naše produkty: - keramické tabule - dřevěné tabule - atypické tabule - tabule pro mateřské školy - interaktivní tabule - lištový systém - ...

Design, realizace - kancelářské a bytové prostory Výroba, dodávka, servis - kuchyně - kancelářský nábytek - bytový nábytek

Truhlářství - výroba - kuchyně - dřevěné schody - kancelářský nábytek.

IVA Roztoky - dodavatel nábytku. Sortiment: - kancelářský nábytek - kuchyně - jídelny - koupelny - obývací stěny - dětské pokoje - ložnice - čalouněný nábytek - předsíně - šatní skříně - komody.

Kancelářské potřeby online - internetový obchod s garancí dodat kancelářské zboží zítra nebo zdarma po celé ČR.

Kovový nábytek kancelářský a dílenský - výroba a prodej. Šatní skříně, policové skříně, kartotéky, lístkovnice, registratury, dílenský nábytek, pracovní stoly.

Prodej. Kancelářský nábytek: - pracovní stoly - jednací stoly - skříně a úložné systémy - recepce a haly - manažerský nábytek - kancelářské židle - jednací židle - sedací nábytek do hal a recepcí.

Truhlářství David Svoboda se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku ze dřeva i z lamino desek. Pro výrobu Vašeho nábytku nám postačí náčrtek (plánek) od ruky, stačí si jen vybrat barvu ze vzorníku a výroba může začít. Zároveň jsme schopni vyrobit nábytek dle výkresové dokumentace nebo vizualizace z kuchyňského studia.