Výroba, prodej a repase stánků, kontejnerů i jednotlivých buněk nejrůznějších typů splní vaše požadavky či přání. Od vysloužilých ocelových námořních kontejnerů, přes stavební a obytné buňky, až po prodejní stánky větších i menších rozměrů.

Prodej kontejnerů se širokým uplatněním
Prodejem kontejnerů se zabývá společnost METRANS. K prodeji nabízíme nové i použité ocelové námořní kontejnery třech typů. Ty využijete k mnoha účelům a lze je vybavit CSC štítkem nebo atestem Lodního registru. Kontejnery METRANS mají pevný, snadno manipulovatelný obal a obstojí i v náročných podmínkách.
Prodej kontejnerů se širokým uplatněním
Výroba: - přívěsy pro přepravu koní, lodí, nákladní do 3, 5 t - prodejní stánky - IMBIS* přívěsy - pojízdné stánky - přívěsy na grilování kuřat - chladírenské nástavby - přepravníky aut - speciální přívěsy na zakázku.

Výrobní závod. Výroba, servis: - mobilní lisovací kontejnery - paketovací lisy

Zámečnictví. Výroba: - ocelové konstrukce - ocelové kontejnery

Výroba obytných a sanitárních kontejnerů.

Pronájem: -kontejnery. Svoz, likvidace a výkup: -průmyslové a živnostenské odpady. Výkup a prodej: -europalety. Skartace dokumentů. Vážení silničních vozidel. Pronájem: - skladovací haly. Provozovna: - Aš, Studentská 2886

Hlavní činností ČERMÁK DESIGN, s.r.o. je - výroba prezentačních stánků - realizace výstavních expozic v zahraničí - produkce reklamních stojanů

Prodej, pronájem ISO námořních, skladovacích a obytných kontejnerů, použité nebo nové. S možností dopravy do místa určení (i mimo ČR).

Nakládání s odpady. Odvoz a likvidace opadu: - přistavení a odvoz velkoobjemových kontejnerů - likvidace tuhých odpadů - stavební, komunální odpad, zemina - pronájem velkoobjemových kontejnerů.

Výroba, montáže, rekonstrukce a opravy tlakových nádob, potrubních dílů a rozvodů. Výroba kontejnerů a nád.

Výroba - ocelové konstrukce - kontejnery. Svařování konstrukcí, kovovýroba.

Výroba, opravy, rekonstrukce zakázkovým způsobem: -tlaková zařízení bez omezení -nádrže, sila -kontejnery -ocelové konstrukce -manipulační zařízení -jednoúčelové stroje a zařízení -bojlery od 100 do 6000 litrů z materiálů obvyklé jakosti i nerezových ocelí. Zpracování nerezových ocelí. Práce: -svářečské -zámečnické.

Činnost naší firmy. - stříháme plechy. - ohraňujeme plechy. - ohýbáme plechy. Provádíme vrtání. Lisujeme. Sváříme a řežme plamenem. Sváříme elektrikou. Výrábíme: - dveře, vrata, brány, plotové díly - zábradlí - sběrné nádrže - kontejnery - ocelové konstrukce - tlakové nádoby - komponenty k výrobě prostředků komunální ...

Podej pronájmem, repas: - kontejnerů a buněk - buňky a kontejnery obytné, sanitární, skladové a technologické.

Zakázková výroba, kovovýroba, zámečnictví: - kovoobrábění - malosériové - kovové konstrukce - ocelové konstrukce - kontejnery - svářečské práce - ocelové palety. Provozovna: Hradec Králové - Kukleny.

Naše společnost se zabývá prodejem: - plastové palety - kontejnery, chladící kontejnery - stahující popruhy. Vlastníme e-shop, kde si veškeré výrobky můžete objednat.

Kovovýroba, zámečnictví. Výroba, prodej: -montované plechové garáže a sklady -mobilní sklady na materiál -montované plechové zahradní domky a kolny -různé rozměry a střešní krytiny, uzamykatelné -není nutné stavební povolení -snadná montáž a demontáž. Řešení pro soukromníky a firmy: -rychlé -levné -mobilní

Výroba a prodej: - obytné a sanitární kontejnery - kontejnerové sestavy - speciálních kontejnerů. Kompletní dodávka na místo po celé ČR, montáže a servis. Možnosti využití kontejnerů: - kanceláře - stavební buňky - ubytovny - školy - nemocnice - šatny - vrátnice.

Kovovýroba - CNC zpracování plechu - svářování, glavírování, prášková lakovna - dopravní a manipulační kontejnery pro průmysl - lehké dopravní a manipulační prostředky (rudly, kolečka, vozíky)

Provádíme odvoz a likvidaci odpadu a sutí a vyklízení prostor. Dopravujeme a prodáváme písek, kačírek, štěrky a recykláty.

HANTÁLY a.s. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Svoz odpadů, skládkování odpadů, separace odpadu, drcení suti, sběrný dvůr, zametání, kompostárna. Silniční motorová doprava nákladní. Kontejnerová doprava a pronájem kontejnerů v okresech Břeclav, Hodonín, Hustopeče u Brna Nakládání a svoz odpadu a likvidace komunálního ...

Zakázková kovovýroba -nástavby, návěsy, přívěsy, kontejnery, svařence-ocel, hliník a nerez, branky, brány, závory, interiér, exteriér, požární vrata, mříže a ND na Zetor (1960-1996).