Výroba, prodej a repase stánků, kontejnerů i jednotlivých buněk nejrůznějších typů splní vaše požadavky či přání. Od vysloužilých ocelových námořních kontejnerů, přes stavební a obytné buňky, až po prodejní stánky větších i menších rozměrů.

Prodej kontejnerů se širokým uplatněním
Prodejem kontejnerů se zabývá společnost METRANS. K prodeji nabízíme nové i použité ocelové námořní kontejnery třech typů. Ty využijete k mnoha účelům a lze je vybavit CSC štítkem nebo atestem Lodního registru. Kontejnery METRANS mají pevný, snadno manipulovatelný obal a obstojí i v náročných podmínkách.
Prodej kontejnerů se širokým uplatněním
TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. Pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů. Dodáváme komplexní řešení v oblasti sanitární techniky, mobilních toalet TOITOI, WC, pisoáry, umývárny a koše. Pronajímáme: - mobilní toalety standardní, s možností mytí rukou, nebo splachováním - mobilní toalety bezbariérové - pisoáry - WC ...

Společnost AL Metal, s.r.o. poskytuje občanům služby kovošrotu. Provádíme výkup, odvoz a likvidaci kovového odpadu a železného šrotu. Vykoupíme od Vás železo, hliník, měď, mosaz, zinek, bronz, barevné kovy, ale i papír. Dále se také postaráme o rozebrání a ekologickou likvidaci strojů a zařízení.Naši provozovnu naleznete na adrese K. Světlé 540/6, ...

Kovovýroba, zámečnictví, výroba - ocelové, hliníkové konstrukce - kontejnery - vrata, brány, ploty, zábradlí. Výškové práce: - pronájem, půjčovna plošin (do 30m).

Zemní práce - zemní a výkopové práce - kopání základů a bazénů - terénní úpravy - demoliční práce - pronájem kontejnerů.

Činnost: - stavební práce - výstavba rodinných domů, průmyslových staveb - inženýrské sítě - zemní práce. Služby: -půjčovna kontejneru.

Půjčovna: - kontejnery. Zemní a výkopové práce: -terénní úpravy -rovnání a svahování terénu -demolice objektů -výstavba spevněných ploch.

Dodávka a montáž: -prostředky pro skladování nebezpečných látek pro eko sklady -skříň na plynové lahve -záchytné vany -skladovací kontejnery -manipulační prostředky pro manipulaci se sudy -ekologické podlahy -regály se záchytnými vanami -zabezpečovací nádoby -skříně pro laboratoře -příslušenství -odsávací stoly ...

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava s hydraulickou rukou stejná funkce hydraulické ruky jako autojeřáb pomoci navijáku přeprava stavebních buněk, kontejnerů, krovů, řeziva, paletového zboží, panelů, prefabrikátů, lešení, bednění, strojů nadrozměrná přeprava pronájem nákladního vozidla včetně řidiče možnost připojení vleku možnost pracovní ...

Výroba: -kovové konstrukce -kotle -kontejnery. Práce: -zámečnické -kovoobráběčské.

Stavební práce: -stavby na klíč -rekonstrukce a opravy -fasády historických budov -zateplování-systém BAUMIT -mytí fasád. Půjčovna: -kontejnery.

Stavební činnost: -občanské stavby -průmyslové stavby -vodohospodářské stavby -inženýrské stavby. Servisní služby: -elektromontážní práce -opravárenská činnost -dodávka a montáž lešení -pronájem kontejnerů -pronájem a servis bednění -půjčovna drobné mechanizace -opravy zemních strojů, drobné mechanizace.