Výroba, prodej a repase stánků, kontejnerů i jednotlivých buněk nejrůznějších typů splní vaše požadavky či přání. Od vysloužilých ocelových námořních kontejnerů, přes stavební a obytné buňky, až po prodejní stánky větších i menších rozměrů.

Prodej kontejnerů se širokým uplatněním
Prodejem kontejnerů se zabývá společnost METRANS. K prodeji nabízíme nové i použité ocelové námořní kontejnery třech typů. Ty využijete k mnoha účelům a lze je vybavit CSC štítkem nebo atestem Lodního registru. Kontejnery METRANS mají pevný, snadno manipulovatelný obal a obstojí i v náročných podmínkách.
Prodej kontejnerů se širokým uplatněním
Modul Container s.r.o.
Společnost Modul Container s.r.o. se specializuje na výrobu variabilních mobilních kontejnerů. Naše mobilní kontejnery lze využít jednotlivě nebo jako stavebnicový systém. Jednotlivě se nejčastěji uplatňují pro výstavní a prodejní stánky, kanceláře, sociální zařízení. Stavebnicový systém umožňuje pokládání jednotlivých kontejnerů vedle sebe, za ...
Dodávka kontejnerů - Abroll, Mulda, Avia: - kontejnery na odpad na všechny druhy nosičů - hákové, lanové, řetězové, spodní hák - servis, opravy. Výroba náhradních dílů na kontejnery.

Návrh, výroba, pronájem: - výstavba objektů z prostorových modulů - kontejnery obytné, sanitární, speciální -moduly, WC boxy -staveništní buňky -kontejnerové systémy -montované stavby Bazar, odkup, výkup: -kontejnerů, buněk a uvedených výrobků.

Kovovýroba, výroba, export (vývoz): - univerzální i speciální svařované konstrukce: - přepravní palety - speciální kovové, oelové palety - horizontální, vertikální i šikmé registry - kontejnery - další ocelové konstrukce - plechové díly. Výroba malých i velkých sérií. Vlastní laserové centrum. Vše pro zahraničního ...

Výroba, prodej: - velkoobjemové kontejnery Abroll - vanové kontejnery -výrobků ze sklolamitátu: -odpadové kontejnery, odpadových kontejnerů -sklolaminátových kontejnerů pro tříděný sběr odpadů -sklolaminátové nádoby na zimní posypy - výrobků z polyethylenu - odpadové kontejnery pro tříděný sběr odpadů - mobilní nádrže na ...

Kovovýroba: - přepravní kontejnery - container pro odpady a jiné materiály - lisovací kontejnery - konjtejnery přípojné - kontejnery mulden - kontejnery Avia - kontejnery Abroll - kontejnery skladové - kontejnery pro využití v zemědělství, pro převoz obilí, chlévské mrvy ap. Výroba, kovovýroba, služby: - přepravní ...

Výroba, prodej: - kontejnery na odpad, přepravu, ISO, DIN, AVIA, LIAZ, TATRA, ABROLLCONTAINER, MULDEN - kontejnery lanové, řetězové, hákové, skladové. Provedení kontejnerů dle požadavku zákazníka: - pro přepravu zboží, materiálu, odpadů aj - konstrukce dle požadované normy - provedení nástřiku v RAL dle požadavku.

Hlavním oborem společnosti Metalšrot Tlumačov a.s. je ekologická likvidace autovraků a technologických celků. Jsme také Vaším partnerem pro výkup železa, barevných kovů, provádíme recyklace odpadu a zabýváme se i následným prodejem upraveného kovošrotu, železného šrotu i barevných kovů. V lokalitě Zlín, Zlínský, Olomoucký kraj máme kromě ...

Výroba, pronájem, prodej, servis: - obytných a sanitárních kontejnerů - školy, školky - administrativní budovy - vrátnice - ubytovny - zařízení staveniště - sociální zařízení. Prodej kontejnerů.

Dodávka a realizace: -obytné a sanitární kontejnery -montované stavby z kontejnerů (do 3 podlaží): -kancelářské budovy -ubytovny -školy, pošty, banky -prodejny, vrátnice, kiosky -autosalony a servisy -zařízení stavenišť -technologické kontejnery (pro energocentrály) -stavební zámečnické prvky. .

Kovovýroba. Výroba, prodej: -kontejnery -odpadové kontejnery -kontejnerové stavby -rámy na obytné kontejnery -ocelové konstrukce -ocelové palety.

Výroba -sklápěcí korby na nákladní automobily LIAZ, TATRA, MATES, AVIA, VOLVO, MAN, SCANIA aj. -kontejnery. Zámečnické práce: -stříhání a ohýbaní plechů do síly 10 mm a délky 3000 mm. Provozovna: -zemědělská farma Žeranovice 76901 (U Kapličky).

Výroba, prodej: -dopravníky třísek, článkové, hrablové, magnetické, pásové, válečkové, křížové, řemenové -filtrační zařízení -kontejnery -manipulátory, přípravky, jednoúčelové stroje a zařízení.

Prodej, pronájem kontejnerů: - obytné kontejnery - skladové kontejnery - sanitární kontejnery - stavební buňky - mobiliáře.

Česká společnost UNICO MODULAR a.s. se od roku 1991 soustředí na vývoj a výrobu obytných, sanitárních, skladových, speciálních technologických kontejnerů a modulárních sestav. UNICO MODULAR a.s. je inovativní, kreativní, flexibilní a spolehlivá společnost, která klade důraz na nalezení optimálního řešení pro záměry každého zákazníka. Jako ...

Výroba a prodej: - obytné a sanitární kontejnery - kontejnerové sestavy - speciálních kontejnerů. Kompletní dodávka na místo po celé ČR, montáže a servis. Možnosti využití kontejnerů: - kanceláře - stavební buňky - ubytovny - školy - nemocnice - šatny - vrátnice.

Prodej, servis, montáž: - montované budovy a objekty - buňky, kontejnery. Realizace, stavba: - montovaných staveb a objektů. Kovovýroba.

Kontejnery - výroba kontejnerů Avia, Abroll, Man, Daf, Liaz, Iveco - výroba koreb a roštů koreb na Liaz a Škoda 706 - kontejnery za supr ceny. Oprava, servis: - lanových nosičů kontejnerů. Zamečnické práce. Svářečské práce. Karosářské práce. Ohýbání, stříhání plechů.

Výroba kontejnerů: -obytné -kancelářské -sanitární -technologické kontejnery a jejich sestav. Služby: -zpracování technologického řešení dle Vašich představ a cenových nabídek -termíny dodání, se kterými budete spokojeni -dodání až na místo určení -pozáruční servis -tepelné a statické výpočty -přestavby dodaných kontejnerů dle ...

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba rámových a podpůrných lešení ocelových konstrukcí a kontejnerů. Prodej hutních materiálů: - Plechy ocelové - za tepla i studena válcované, slzičkové, pozinkované. kvartoplechy - Svařované profily - čtvercové, obdélníkové, plochoovály, ovály - Trubky ocelové - konstrukční, závitové, přesné, ...

Výroba, montáže, prodej, leasing: - kontejnery: - obytné, sanitární, skladové, materiálové, speciální - kontejnerové sestavy - prostorové moduly - montované stavby z kontejnerů. Pronájem, půjčovna, bazar kontejnerů: - obytných, sociálních, sanitárních, skladových.

ISO 9001:14001 IEN ISO 9001:14001. Výroba, kovovýroba, pronájem, půjčování, prodej, komplexní servis: -kontejnerů -kontejnery obytné, skladové, stavební, zateplené, temperované -jiné buňky -kontejnerové systémy pro zařízení a vybudování: -staveniště -kanceláře -ubytovny -šatny -prodejní prostory -sociální ...

CARU Praha s.r.o. poskytuje tyto služby : - pronájem kontejnerů - kontejner - prodej kontejnerů - přístavba kontejnerů - zajištění oprav kontejnerů - deponování (uskladnění) a manipulace s kontejnery - informatiku a poradenství.

Výroba, prodej: -míchačky na beton -sklopné podpěry, sklopné nohy -přepravní a dopravní ocelové palety -lžíce na bagry -zemědělské nástavby -kovové konstrukce -kontejnery. Práce: -strojní zámečnictví -lisování -svařování CO2 -obrábění kovů.

Kovovýroba,výroba,velkoobchod,maloobchod prodej: -plastové kontejnery na tříděný odpad -sklolaminátové kontejnery, sklolamináty -kovové součástky na kontejnery: -řetězy,šrouby,šroubky aj.