Pro balení produktů a ochranu prvků se používají plastové obaly a fólie. Klasické i zipové sáčky a pytle, bublinkové, hydroizolační a průtažné fólie, agrofólie, parotěsná ochrana a mnoho kvalitních umělohmotných výrobků v sortimentu výrobců i dodavatelů.

Kompletní výrobu a prodej obalových materiálů včetně dopravy zajistí firma Centroplast
Plastové výrobky a obaly pro různé použití vyrábí firma Centroplast, s.r.o. z okresu Uherské Hradiště. Dodáváme po celé ČR. V naší nabídce najdete přes tisíc typů produktů. Od plastových pytlů přes zip sáčky, bublinkové, smrštitelné a vícevrstvé fólie až po hadice, polohadice a mnohé další. Ve velmi krátké době také vyrobíme různé variace ...
Kompletní výrobu a prodej obalových materiálů včetně dopravy zajistí firma Centroplast
Návrhy, projekce, projektování, výroba: -plastikářské formy pro vstřikování, vyfukování. Výroba: -plastové obaly pro průmysl: -kosmetický, farmaceutický, chemický -plastové láhve, dózy.

Výroba, prodej: -výrobky z plastických hmot -polyethylenové hadice -balících materiálů z polyethylenu: -pytle -sáčky -obaly plastové PVC, obalů -polyethylenových výrobků: -plachty, plachet -fólie, folie pro stavebnictví -trojrozměrné plastové kryty, plastových krytů -3D obaly -vložky do beden.

Výroba: -plastové výrobky: -obaly z lité polypropylenové fólie -BOPP folie -makroperforace, mikroperforace.

Výroba a prodej obalových materiálů. Nabízíme stretch fólie, vázací pásky, lepící pásky, dřevěné obaly, bariérové fólie, kurty, vlnitá lepenka, exportní balení a mnoho dalších.

Velkoobchod: -kancelářské výrobky vyráběné na zakázku -reklamní výrobky z plastů -obaly z plastů -složky -pořadače -desky a fólie z pylypropylenu. Výroba z plastů: -zásuvky -tašky -tašky na kolečkách (export do zahraničí). -obaly -složky -pořadače -zakázková výroba reklamních kancelářských potřeb -řezání na plotteru -svařování ...

Výroba: -plastové výrobky -krabičky -tuby -obaly -tašky, atd. -polypropylenové desky -šanony -zakázková výroba -kreativní balení -PP -PVC.

Výroba, prodej, e-shop: - polyetylenové obalové fólie - parotěsná fólie - bublinková fólie - stretch fólie - lepící pásky - pytle, sáčky - překrývací plachty.

Balicí stroje a kompletní balicí linky včetně etiketování a obalový materiál nabízí TECHNOLOGY s.r.o. od roku 1992. Prodej, dodávky, servis: - balicí stroje a linky - kartonovací stroje pro balení lahví a plechovek do papírových krabic, kartonů - stroje pro aplikaci odnosných uch na skupinu výrobků zabalených do PE folie - horizontální ...

Výroba: - plastové obaly - plastové kanystry, dózy, lahve.

Výroba: -výrobky z PE fólií -igelitové tašky s potiskem na přání zákazníka -fólie, sáčky, tašky s osmibarevným tiskem. Potisk: -tisk na materiály POLYETYLEN, MIKROTEN. SLOBAG Motor - 4kolky Zlín. Prodej a servis: -motocyklů, 4kolek Polaris a skútrů Peugeot, Capirelli, Kymeo Regionální zastoupení - POLARIS, ARCTIC CAT, KAWASAKI, ...

Výroba, velkoprodej: -mechanické bezfreonové rozprašovače jednočinné: -běžná kosmetika: -laky na vlasy, dezodoranty, osvěžovače vzduchu -drogistické zboží: -postřiky, pesticidy, prostředky pro čištění skel, antistatické prostředky -autokosmetika: -prostředky proti rosení skel, leštící prostředky, rozmrazovače.

Výroba a prodej demižonů. Demižony v plastovém obalu, holé, opletené přírodním materiálem.

Výroba: -formy prototypové na plasty -výroba forem na plasty -výroba prototypových forem ze slitin hliníku -nástrojárna -lisování plastu -výroba pro automobilový průmysl. Řemeslo: -nástrojař.

Dodávka: - stroje pro obalový průmysl - převíječky stretch fólií - extrudery pro výrobu bublinkových fólií - automaty pro výrobu LDPE a PP sáčků - kartonážní stroje - sešívačky kartonů - řezačky papírových dutinek Výroba: - dvouvrstvá vlnitá lepenka (role i archy) - stretch fólie ruční i strojní Prodej: ...

Kompletní reklamní, návrhy a výtvarný servis, design, reklama včetně realizace: Polepy aut, realizace: -návrh nového designu -re-design stávajícího -motocykly, osobní vozy, nákladní automobily, autobusy, stany, objekty atd. Firemní klientela: -polepy firemních vozů -elektivní a levná reklama. Grafické služby: -logo, jednotný ...

Výroba, velkoobchod, prodej: - obalových materiálů.

Velkoobchod, prodej, výroba: -obalové materiály, obaly: -balení potravin -drobná balící technika, tašky, fólie, kotoučky, etikety ... -jednorázové nádobí, příbory -dárkové, karnevalové dekorace -papírenské zboží pro domácnost -hygienické potřeby.

Prodej, e-shop: - materiály pro výrobu nábytku a design interiérů a potřeby pro truhláře, stolaře a domácí kutily: - plošné materiály - nábytkové hrany a kování - brusivo - spojovací materiál - dřezy a baterie - osvětlení - lepidla, laky, tmely - obalové materiály - ochranné pomůcky - nářadí - barvy, ...

Výroba, prodej: - výrobky z plastikářské: - potravinářské fólie a obaly - speciálních vrstvených fólií - obaloviny z PE - sáčky, sáčků - pytlů, pytle - odnosné tašky z PE - reklamních plastových tašek (tašky) - výstražné a reklamní pásky.

Výroba: -plastových výrobků a pryžových výrobků.

Člen skupiny REC Group s.r.o. . Chráněná pracovní dílna: -třídění a čištění plastů. Výroba: -sáčky, pytle a návleky z bublinkové fólie -přířezy z LD PE fólie. Prodej: -paropropustné a parotěsné střešní fólie. Odebráním našich služeb, zboží a výrobků si můžete splnit náhradní plnění.

Člen skupiny REC Group s.r.o. . Výroba a zpracování: - plastických hmot a obalových materiálů včetně jejich zpětné recyklace na plastové drtě.

Výroba: - obaly na vrtáky - reklamní propagační materiály - samolepky - sportovní vlaječky, čepice, klobouky, klubové prapory a prapory ČR - PE pytle a obaly na stroje - pracovní čepice a zástěry. Potisk: - trička, vlajky - reklamní předměty - obaly z PVC.

Výroba, velkoobchod: -plastové obaly: -potravinářské i nepotravinářské. -kanystry. -kelímky. -láhve na potraviny, limonády. -víčka na kelímky, vaničky.