AMM Otáhal s.r.o.
EXPEDIENCE s.r.o.

Vybavení pro firmy zahrnuje nejenom kovový i dřevěný nábytek typu pracovní stoly, kancelářská křesla a skříňky, ale také elektroniku a kancelářskou techniku, mezi kterou nesmí chybět počítače, tiskárny, telefony, faxy nebo třeba docházkové systémy.

Modul Container s.r.o. - variabilní mobilní kontejenry
Společnost Modul Container s.r.o. je rodinná firma která se specializuje na výrobu variabilních mobilních kontejnerů. Naše kontejnery lze využít jednotlivě nebo jako stavebnicový systém. V nabídce produktů naleznete kontejnery obytné, komerční, sanitární i skladové. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a také poradenství.
Modul Container s.r.o. - variabilní mobilní kontejenry
O úsporu finančních zdrojů s příznivým dopadem na ekologii se postarají plastové jímky a nádrže na dešťovou a splaškovou vodu, které jsou vyrobené unikátní technologií zpracování plastů v Německu a náš trh distribuovány společností Nádrže 24 s.r.o. Přínosy využívání nádrží a jímek: - Jímání dešťové i splaškové vody - Využití vody k ...

Nábytek a vybavení pro školy, mateřské školy a obce. Největší výběr školního nábytku. V nabídce máme: žákovské lavice a židle vybavení školních dílen nábytek do počítačových učeben nábytek do školní jídelny židle a stoly do mateřské školy vybavení školních laboratoří anatomické modely.

Nabízíme kompletní nabídku vybavení skladů, obchodů a prodejen kovovými regály, sektorovými prodejními pulty, policovými regály, policemi a kompletním příslušenstvím pro skladování nebo obchod.

Výroba, montáž: - ocelové konstrukce - halové systémy - zpracování projekčně-konstrukční a dílenské dokumentace ocelových konstrukcí. Provozovna Lomnice nad Popelkou - adresa: Rváčovská 854, Lomnice nad Popelkou - tel. 481 671 568.

Oprava, servis: - tiskárny a multifunkční zařízení

Generálními dodávkami na klíč a výrobou ocelových konstrukcí se zabývá společnost WAREX se sídlem na Praze 5 - Zličín. Výrobní program společnosti je tedy: generální dodávky průmyslových, občanských a skladovacích objektů, ocelové konstrukce, obytné kontejnery, stavební moduly z obytných kontejnerů a samostatná výroba ocelových svařenců, výpalků, ...

Jsme firma zabývající se výrobou plastových jímek, septiků, pískových filtrů, vodoměrných šachet a bazénů se 7 letou praxí v oboru. Díky použití nejkvalitnějších materiálů na trhu a pečlivosti našich pracovníků můžeme nabídnout nejvyšší možnou kvalitu našich produktů.

Dovoz, distribuce: - motorové oleje zn. RAVENOL.

Prodej, oprava, servis: - kancelářská technika

Distribuce, dodávka, prodej - výpočetní technika - spotřební elektronika - sportovní potřeby a oblečení.

Truhlářství. Výroba - kancelářský nábytek - kuchyňský nábytek - skříně.

Distribuce: - audiovizuální technika - kancelářská, IT technika.

E-shop: - manikúrní příslušenství, sady - nůžky, kleštičky - pilníky - kartáče, hřebeny - kadeřnické nůžky - příslušenství pro pedikúru

Výroba, prodej, výkup: - dřevěné palety - europalety

Prodej, e-shop - počítače - notebooky - 3D tiskárny - 3D pera - další.

Prodej, e-shop - vlasy a příslušenství k prodlužování vlasů - barevné pramínky.

Širokou nabídku služeb od poradenství po realizaci zastřešení a opláštění objektů, instalace stěnových a střešních skládaných plášťů i provětrávaných fasád a montáže komerčních i výrobních hal nabízí společnost HAL KOMPLEX s.r.o. se sídlem v Praze.

Prodej, e-shop, servis - počítače - výpočetní technika - příslušenství.

Výroba, prodej a servis - stavební mechanizace - řezací technika - brousicí technika - diamantové nástroje.

Dodávka, instalace, servis: - výpočetní technika - počítačové sítě.

Společnost JKP Interier, s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí, která se zabývá projektováním a realizací obchodních interiérů na klíč. Rovněž svým klientům nabízíme pravidelné měsíční kontroly, opravy a údržby obchodů. Mezi naše další služby patří též výroba nábytku na míru. V našem katalogu naleznete kuchyňské linky, kancelářských nábytek nebo ...

Dodávka, prodej: - spotřební materiál pro zdravotnictví (papíry do EKG, CTG, papír pro ultrazvuk...) - papírové ručníky ZZ, toaletní papír - drogistické zboží - jednorázové nádobí - LDPE pyle, mikrotenové sáčky.

Výroba, prodej, e-shop - tetovací strojky (linkovací, stínovací, vybarvovací).

Internetový obchod, e-shop: - ložiska - klínové řemeny - válečkové řetězy - hydraulická šroubení - vazelíny, maziva.

E-shop: - spotřební elektronika - elektrospotřebiče - domácí spotřebiče - televizory - telefony - fotoaparáty - počítače, kancelářská technika