Nezbytnou součástí topných, solárních a chladících soustav jsou tlakové expanzní nádoby, jež zajišťují udržování tlaku. Konkrétně se mohou použít pro zásobníky vody, domácí vodárny, průmyslové aplikace, domácí či průmyslové kotelny i zavlažovací systémy.

Maloobchod, prodej, e-shop: - kotle ( plynové, kondenzační, elektrokotle, na tuhá paliva) - plynová topidla, karma - termostaty - radiátory - tlakové nádoby - ohřívače vody - baterie Záruční a pozáruční servis zajišťujeme pro plynové kotle následujících značek: - Viadrus - Vaillant - Protherm - Karma - Benekov - Viessmann

Revize tlakových nádob, potrubí a kotlů.

Činnost: - revize kotlů - revize tlakových nádob - měření ultrazvukem. Prodej: - ultrazvukové měřáky.

Vývoj, výroba, prodej, export a import, velkoobchod: - strojírenská výroba - ocelové konstrukce - tlakové nádoby - potrubní celky - hutní materiál - hutnické výrobky a polotovary - strojní polotovary a díly.

Jaroslav Veselý provádí revize TNS (tlakové nádoby stabilní). Revize tlakových nádob stabilních skupiny A, B: - provozní revize - výchozí revize - vnitřní revize - zkoušky těsnosti - tlakové zkoušky - školení obsluh tlakových zařízení.

Výroba, montáž, opravy a rekonstrukce - tlaková zařízení, kotle a tlakové nádoby - parní a horkovodní kotle - potrubní systémy. Činnost - svářečské práce - klempířské a izolatérské práce - lakýrnické práce - výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí.

safe-gas Revize a opravy plynových a tlakových zařízení.

Opravy, modernizace a rekonstrukce: - technologická zařízení v energetice.

Služby - inspekce, revize jeřábů a revizní zkoušky zdvíhacích zařízení, tlakových nádob - kurzy, školení řidičů motorových manipulačních vozíků .

Služby, oprava, servis, revize: - elektrikář - elektrotechnik - revizní technik - elektrická zařízení - přihlášky k odběru ele energie - revize tlakových nádob.

Výroba: - tepelné výměníky Vico - tlakové nádoby Služby: - revize plynových a tlakových zařízení - dodávka, montáž, oprava, servis výměníkové stanice, technologie plynových kotelen - dodávka, montáž systémy ústředního vytápění Školení: - obsluha tlakových nádob stabilních a plynových kotelen - topič

Firma SAFETY PRO s.r.o. se zabývá kompletním servisem v oblasti požární ochrany (PO) a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) včetně zajištění školení a poradenství. Také provádíme inženýrskou činnost, ve které vám zajistíme autorizovaného inspektora pro technický dozor staveb. Soustředíme se na lokality jako je Brno a jeho blízká města. ...

Zámečnické práce-výroba z nerezi. Svařování oceli i nerezu se státní zkouškou-EEN certifikát. Svařování TIG. Ohýbání trubek. Revize: - tlakových nádob stabilních skupiny A, B, - parních a kapalinových kotlů 3. a 4. třídy.

Revize, kontrola: -plynových a tlakových zařízení.

Služby: - revize vyhrazených tlakových a plynových zařízení - školení a přezkušování řidičů motorových vozíků

Provádění revizí: - kotle - tlakové nádoby - parní turbiny Obsluha a uvádění do provozu: - kotle - tlakové nádoby - parní turbiny Opravy energetického zařízení. Provádění chemických vyvářek a profuku kotlů, parovodů a dalšího zařízení. Tvorba provozních předpisů, projektů prvního uvedení do provozu, pasportů, ...

Odborné a revizní služby: - revize zdvíhacích zařízení - revize tlakových nádob - požární ochrana a bezpečnost práce, BOZP

Školení řidičů VZV a technické kontroly VZV Školení řidičů VZV Technické kontroly VZV Revize tlakových nádob, kotlů a odborné prohlídky kotelen. Revize a školení.

Činnost: - revize plynových zařízení - revize tlakových zařízení - revize odtahů spalin - školení BOZP a PO.

Činnost: - revize tlakových nádob - revize plynových zařízení - revize parních a horkovodních kotlů.

Mezi naše hlavní činnosti patří klempířské, zámečnické práce, kovovýroba, obrábění, stavební práce, revize, zkoušky, školení obsluh tlakových a plynových vyhrazených zařízení.

Služby: - elektrorevize elektrických zařízení - revize elektro - projektová činnost v oboru elektro - prodej elektroinstalačního materiálu - elektromontáže Revize: - plynové spotřebiče - tlakové nádoby

Revize technických zařízení a infrastruktury. Provozujeme service desk a datové centrum pro řízení, správu a dohled nad agendou revizních zpráv.

Revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení, tlakových nádob stabilních a kotlů. Odborné vzdělávání v oboru plynových zařízení.

Regionální středisko bezpečnosti práce Revize vyhrazených technických zařízení: elektrické zařízení, hromosvody a nářadí kotle a tlakové nádoby plynové zařízení zdvihací zařízení Obecná bezpečnost práce, požární ochrana Přezkoušení: elektrikářů z vyhl. č.50/1978, topič kotlů, obsluhovatel tlakových nádob, obsluhovatel plynových zařízení, ...