Nezbytnou součástí topných, solárních a chladících soustav jsou tlakové expanzní nádoby, jež zajišťují udržování tlaku. Konkrétně se mohou použít pro zásobníky vody, domácí vodárny, průmyslové aplikace, domácí či průmyslové kotelny i zavlažovací systémy.

Práce: -provádění revizí tlakových nádob -zkoušky těsnosti -ultrazvukové měření stěn nádob -vypracování revizních protokolů -tlakové zkoušky potápěčských lahví

Konstrukce i výroba -tlakové nádoby -výměníky tepla -skladovací nádrže a filtry.

Činnost: - montáže, opravy, revize vyhrazených plynových zařízení - revize vyhrazených tlakových zařízení

Výroba, služby: - tlakové nádoby - svařování - broušení - obrábění - lisování, řezání

Výroba, montáže, rekonstrukce a opravy tlakových nádob, potrubních dílů a rozvodů. Výroba kontejnerů a nád.

Výroba, opravy, rekonstrukce zakázkovým způsobem: -tlaková zařízení bez omezení -nádrže, sila -kontejnery -ocelové konstrukce -manipulační zařízení -jednoúčelové stroje a zařízení -bojlery od 100 do 6000 litrů z materiálů obvyklé jakosti i nerezových ocelí. Zpracování nerezových ocelí. Práce: -svářečské -zámečnické.

Montáž - rozvody vody, odpadů, ústředního topení, plynu - kotle - tepelná čerpadla - rozvody měření a regulace - rozvody vzduchotechniky - elektroinstalace. Revize - tlakových nádob - kotelen - zařízení plynu a elektro. Servis kotlů.

Potřebujete provést revizi plynu? Obraťte se na odborníky! Provádíme revize tlakových nádob v Karlovarském a Plzeňském kraji. Provádíme revize plynu a PROPAN BUTANU pro firmy i soukromníky. Revize pro osazení plynoměru, opravy plynových zařízení a tlakových zařízení.

Teplofikace do 4 MPA. Vodoinstalace: -rozvody -klasické -plastové. Rozvody stlačeného vzduchu. Tlaková zařízení: -revize -servis. Zámečnické práce. Pobočka: -Sokolov, Křížová 118 telefon 352601271.

Odborné prohlídky - nízkotlaké kotelnyrevize - tlakové nádoby Topenářské práce Revize - stabilní tlakové nádoby Vodoinstalační práce Školení - obsluhy tlakových nádob

Výroba a montáž: - ocelové konstrukce - zámečnické prvky - tlakové nádoby, revize a projekce. Montáž, revize, projekty: - potrubí - ocel, měď, plast. Služby: - svařování SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA: - telefon 353236618

Instalace topení. Tepelná technika, prodej, montáž, servis: -kompletní plynové a olejové kotelny pro rodinné domy a velkokotelny na klíč -vytápění výrobních hal a skladů plynovými infrazářiči -topná tělesa RADIK, KERMI, DiaNorm -termostatické ventily a hlavice -podlahové vytápění REHAU, včetně dokonalé regulace -zásobníky na ...

Výroba, montáž: - ocelové svařované konstrukce, sila, nádrže, tlakové nádoby, výměníky. Opravy, servis: - parní kotle

Prodej dveří, skříní a trezorů Nabízíme: - dveře interiérové i bezpečnostní. - zámky a závory - bezpečnostní kliky - řetězy - pokladny - trezory a skříně na zbraně - interiérové dveřní obložky - policový systém ELEMENT.