Hledáte prodejce asfaltových výrobků jako jsou asfaltové emulze, asfaltové laky, suspenze a tmely, asfaltové zálivky a ředěný silniční asfalt? Pro izolaci stavby, hydroizolaci podlah, balkónů a teras využijte asfaltové pásy vyráběné na zakázku.

Prodej uhlí, dřeva skládání dopravníkem 4m. Zemní stavební práce. Pásové rypadlo 3, 5t. lžíce 30, 40, 50, 60, 120 cm. Drapák 150 -300L. Kontejner 7-10t. Ruka do 9.5 m. max. 4, 5 t. Asfaltování. Vrtání sloupů na plot průměr 22 - 32 cm do 120 cm. + další stavební technika.

Obalovna. Výroba, prodej: -všechny druhy živičných obalovaných směsí.

Prodej a distribuce stav.materiálů pro silniční stavitelství. Jedná se celulózové granuláty Arbocel a Viatop. Dále Dilaplast R, asfaltový tmel k ošetření pracovních spár. Fotografické práce.

Stavební společnost. Stavby: -komunikace, dopravní stavby -živičné práce -novostavby silnic -opravy a rekonstrukce povrchů, sanace silnic, lesních a polních cest -výstavba parkovišť, ploch areálů, letištních drah -zemní práce a hrubé terénní úpravy -dlažby pěších zón -výstavba cyklostezek a cyklotras -pozemní ...