Hledáte prodejce asfaltových výrobků jako jsou asfaltové emulze, asfaltové laky, suspenze a tmely, asfaltové zálivky a ředěný silniční asfalt? Pro izolaci stavby, hydroizolaci podlah, balkónů a teras využijte asfaltové pásy vyráběné na zakázku.

Služby: - výstavba a opravy komunikací a mostů - ekologické a inženýrské stavby - výroba a prodej živičných směsí, drceného kameniva, betonových směsí, stavebnin - letní a zimní údržba silnic - výstavba, rekonstrukce silnic a mostů - pokládka a prodej živičných směsí - penetrační úpravy vozovek a ploch - prodej stavebnin - ...

Údržba, správa komunikací: - letní a zimní údržba komunikací, vozovek - frézování, pokládka asfaltových povrchů - oprava komunikací. Obalovna Bakov nad Jizerou: - výroba horkých asfaltových směsí - Brigádnická 1173 - tel.: 724 785 254

Obalovna, výroba, pokládka: - živičné směsi - asfaltové směsi

Výroba, distribuce: - asfalt Provoz sítě čerpacích stanic. Autoservis: - nákladní a osobní vozy, auta.

Pražská obalovna Herink, s.r.o. je společným podnikem společností EUROVIA CS a SKANSKA a.s. Účelem společné účasti ve společnosti je efektivní realizace výroby a dodávek obalovaných asfaltových směsí pro každého ze společníků v regionu a prodej směsí externím odběratelům..

Zabýváme se obchodem s asfaltovými hydroizolačními materiály, poradenstvím v oblasti hydroizolací, odborným poradenstvím v oblasti procesu certifikace, výroby, technologii a modernizací výrobních zařízení na výrobu asfaltových hydroizolačních materiálů.

Silniční stavitelství: -výstavba, rekonstrukce, opravy pozemních komunikací mostů -těžba kamene -výroba drceného kameniva -výroba modifikovaných asfaltů a asfaltových emulzí.

Asfaltérské a stavební práce při údržbě a rekonstrukcích a výstavbě pozemních komunikací. Provádíme vlastní zádlaby včetně dodávky dlažebního materiálu a obrubníků.

Výroba, dodávka, prodej: - lehké pásy - klasické asfaltové pásy - modifikované asfaltové pásy - speciální asfaltové pásy - modifikované SBS šindele.

Výroba, dodávka: - asfaltové směsi. Provádíme recyklaci vybouraných asfaltových a betonových konstrukcí.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, sklad: -asfaltované izolační materiály (lepenka, i proti radonu) -lehké izolační pásy -pásy natavitelné z oxidovaných asfaltů -izolační pásy z modifikovaných asfaltů a pásy pro speciální použití (SBS*, APP*, IPA*) -asfaltové šindele (SINDELIT R, polyelast, bituplast, elastolep, bitumat ...

Výroba, prodej: -izolační pásy z oxidovaných asfaltů nepískované i pískované hadrové lepenky IPA*, BITUBITAGIT (BITUMOS SR**), EXTRASKLOBIT (BITUMOS ST**) -asfaltové šindele -modifikované asfaltované pásy.

Velkoobchod, maloobchod: - oleje - topné oleje - paliva - asfaltové výrobky ( penetrační laky, lepící laky a tmely) - plastická maziva - autokosmetika

Prodej: -materiálů pro střechy -krytiny pro šikmé a ploché střechy -asfaltové pásy -tepelné izolace -střešní okna -žlabové systémy -nářadí Stubai Půjčovna šikmých výtahů Geda.

Prodej: -materiálů pro střechy -krytiny pro šikmé a ploché střechy -asfaltové pásy -tepelné izolace -střešní okna -žlabové systémy -nářadí Stubai Půjčovna šikmých výtahů Geda.