Průmyslové chemikálie, jako jsou organické a anorganické kyseliny, aminy, ethylen, propylen, polypropylen, polyethylen, fungicidní a insekticidní přípravky, čpavek, benzen, močovina a další chemikálie jsou hojně využívány nejenom v chemickém průmyslu.

Výroba, prodej, dodávka, velkoobchod, poradenství: -lepidla obuvnická, galanterní čalounická -ředidla, -čistících prostředků obuvi -tužinky -čalounické usně kůže.

Distribuce, prodej: -léčiva -prostředky zdravotnické techniky -jedy, žíraviny, pesticidy.

Honeywell může nabídnout svým zákazíkům služby v těchto oblastech: - letecká technika a služby - technologie řízení pro domov, budovy a průmysl - automobilový průmysl - výroba elektrické energie.

Prodej chemie a drogistického zboží.

Naše služby: - export a import hliníku, chemikálií a materiálů pro chemický, plastikářský, farmaceutický, lékařský, gumárenský, obuvnický, papírenský, potravinářský a krmivářský průmysl.

Jsme předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s téměř devadesátiletou tradicí. Podnikatelské aktivity jsou zacíleny do tří tržních segmentů pokročilých organických intermediátů, derivátů celulózy a pigmentů a barviv. V závislosti na tomto širokém sortimentu je založena i organizační struktura firmy – ta je rozdělena do čtyř ...

Chemicko-technické produkty pro výrobu a údržbu a průmyslových těsnících materiálů. Chemicko-technické prostředky LPS, VARYBOND, AMBERSIL. Prodej: -čističe a odmašťovadla, odstraňovače -antikorozní, protikorozní přípravky -proti záděrové pasty -řezné kapaliny -lubrikační a penetrační přípravky -mazací tuky -renovační ...

Prodej chemie. Chemikálie, aromata, látky pro výrobu kosmetiky, tobolky, barviva, nemrznoucí směsi, technické soli a další.

Velkoobchodní prodej a skladování pohonných látek, maziv, chemikálií a autochemie včetně dovozu.

Velkoobchod, distribuce, prodej: - hnědé a černé uhlí - koksochemické produkty, koks - topné oleje - surové železo - šrot - chemikálie - surový benzen, benzol, toluen, síran amonný. Železniční doprava.

Výroba, poradenství, distribuce: -povrchové úpravy materiálů -chemikálie, žíraviny a jedy pro: -chemické leštění kovů -konzervační prostředky -černění a patinování -bez kyanidové alkalické lázně (stříbro měď, hliník, Al a slitiny) -laky pro automobilový průmysl -UV vytvrzovací laky pro dekorativní použití Zastoupení ROMM AND HAAS GMBH.

Vvýroba: -chemických a biochemických výrobků. Potisk plastů a jejich následná úprava a tvarování. Polygrafická výroba.

Služby: - v oblasti investičního a finančního poradenství. Vývoz, export, dovoz, import - obchodní činnost: - zboží převážně strojírenského, chemického a hutního charakteru.

-zakázková výroba chemických prostředků

Výroba bytové chemie, autokosmetika, konzervační prostředky, chemikálie pro zemědělce a mikrokrystalické vosky. Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej: -péřová moučka, obsah 85% proteinů nebo 80% proteinů, od každého druhu 500t měsíčně -drogistické zboží, bytová chemie -krémy, tekuté mýdlo, saponátové tekuté mýdlo, balsám na kůži, leštící ...

Export, import, dovoz, vývoz: - strojírentství, metalurgie - chemikálie, plasty - ekologické projekty.

Prodej - chemikálie Prodej - kancelářské potřeby - lepidla - razítkové barvy Prodej - čistící, úklidové a průmyslové prostředky Prodej - inkousty do tiskáren

Chemické suroviny, meziprodukty a speciality: - nátěrové hmoty, barvy a adheziva - potravinářské, farmaceutické a kosmetické přísady - technický gumárenský průmysl a výroba pneumatik - termoplasty - kompozitní materiály - speciální chemické látky a meziprodukty v široké paletě aplikací v chemickém průmyslu, bytové chemii, detergenty atd.

Činnost: -dodavatel surovin pro chemický, farmaceutický a kosmetický průmysl Druhy surovin: -konzervační látky -antibakteriální látky -polyesterové a epoxidové pryskyřice emulgátory, emolienty, mastné kyseliny a alkoholy -detergenty -glycerin, kyselina stearová -protzhlukovací látky určené pro výrobu hnojiv -zinkový prach -farma ...

Chemická výroba, velkoobchod: - lepidla - formaldehyd - močovino-formaldehydové pryskyřice. Člen skupiny Kronospan (Kronochem).

Prodej: -suroviny pro kosmetiku a farmacii -rostlinné extrakty, živočišné oleje, tuky, vazelíny, glycerín -esenciální oleje -vitamíny a účinné látky -minerální soli a chemikálie -emulgátory, carbomery, konzervanty. Provozovna Břeclav: Jiří Harašta Sovadinova 2a.

Nabízíme našim zákazníkům v České republice prodej: - chemikálií - rozpouštědla a vybrané produkty předních výrobců v tomto odvětví. Naši dobře vyškolení odborníci v servisu Vám rádi poradí na místě a podpoří Vás při aplikaci chemických produktů a při optimalizaci jejich použití.

Prodej - chemikálie - antikorozní prostředky Zakázková syntéza speciálních organických chemikáliívýroba - antikorozní prostředky