Průmyslové chemikálie, jako jsou organické a anorganické kyseliny, aminy, ethylen, propylen, polypropylen, polyethylen, fungicidní a insekticidní přípravky, čpavek, benzen, močovina a další chemikálie jsou hojně využívány nejenom v chemickém průmyslu.

Služby - dovoz, vývoz, distribuce radioaktivních látek - přeprava radioaktivních látek.

Prodej, distribuce výrobků SurTec: - špičkové chemické produkty a procesy pro průmyslové čištění i pro předúpravu, pokovování a následnou úpravu v galvanotechnice.

-Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství -Velkoobchod a maloobchod -Výroba chemických látek, vláken a přípravků a kosmetických prostředků

Výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických směsí a prodej chemických látek a chemických směsí klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické -Výroba hnojiv -Zprostředkování obchodu a služeb -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a ...

Výroba: - uhlíkaté látky pro potřeby slévátenské praxe. Mletí kameniva a přírodních materiálů.

Výroba, velkoobchod, prodej: -pigmentové koncentráty pro obuvnický, papírenský a plastikářský průmysl -kaseinové krycí barvy (barvení kůže, koželužský průmysl). Sídlo firmy: -Jiráskova 569, 76001 Zlín.

Distribuce: - chemické látky - chemikálie. Služby: - konzultace v oblasti distribuce chemie.

Velkoobchod, prodej - chemikálie: - laboratorní - technické - bazénová chemie - činidla a odměrné roztoky.

Prodej bazénové chemie chlorové i bezchlorové, bazénového příslušenství, přípravků pro úpravu vody ve vířivkách, přípravků pro úpravu vody v koupacím nebo okrasném jezírku a krmiv pro okrasné jezírkové ryby.

Výroba, prodej: - chemikálie - rozpouštědla - speciální organické, anorganické chemikálie.

Poradenská společnost s bohatými zkušenostmi v petrochemickém a chemickém průmyslu.

Výrobní středisko. Výroba: - aditiva do PHM - chladící kapaliny - ostřikovače skel - autokosmetika - technické kapaliny - brzdové kapaliny.

Nakládání s odpady. Obchodní činnost. Pronájem nemovitostí. Služby pro rostlinnou a živočišnou výrobu.

Prodej prostředků pro údržbu, opravárenství a technologické čištění. Autorizovaný distributor pro ČR spol. ORAPI GROUP (FR).

Dodávka: - chemické přípravky pro kotelní vody, chladící okruhy, rychlé chemické čištění, reverzní osmózy - dávkovací technika - filtrace zejména pro potřeby otopných systémů, chladících okruhů, kondenzátů, technologické vody Revize, oprava, servis: - tlaková zařízení

Autorizovaný zástupce firmy CHEM-TREND (KLÜBER CHEMIE), Bomix, OKS pro ČR a SR. Prodej, velkoobchod, distribuce, servis, poradenství: -prostředky čistící, separační, mazací, konzervační, antikorozní pro plastikářský průmysl pro vstřikovací a vytlačovací stroje.

E-shop: - kosmetika - drogerie - chemie

Obchodní činnost. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - chemické výrobky: - průmyslová chemie, chemické prostředky pro průmysl.

Výroba základních organických chemických látek.

Poradenství v oblasti průmyslového lepení, dodávky průmyslových lepidel.

Výroba, dodávka: - mikrobiologické směsi, náplně a technologie pro čištění odpadních vod

Výroba. -grafit -grafitová maziva -mikromletý grafit -expandovatelný grafit -lisovaný grafit.