Chemikálie jsou nezbytnou součástí každé chemické a farmaceutické laboratoře. Je do nich potřeba pořídit chemické látky, organické a anorganické přípravky, zkušební proužky, odměrné roztoky, desinfekční přípravky a další nezbytné chemikálie pro práci.

Alchimica s.r.o. čisté a průmyslové chemikálie
Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti distribuce čistých a průmyslových chemikálií, farmaceutických látek, přísad do sportovních výživ, potravinových doplňků, kosmetiky i krmiv. Náš sortiment zahrnují také chemikálie pro výzkum, vývoj a vědu. Jsme největším dodavatelem D-Mannosy a Chondroitin sulfátu v Evropě.
Alchimica s.r.o. čisté a průmyslové chemikálie
SOKOFLOK, s.r.o.
Sokolovská společnost SOKOFLOK, s.r.o. je dodavatel vysoce efektivních organických flokulantů, koagulantů či dalších specifických chemikálií pro čištění a úpravu vody pro území České a Slovenské republiky. Dodávka: - chemikálie - technicko-aplikační servis spojený s jejich použitím - vhodné strojně technologické zařízení. Hlavní ...
Kouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s.
Společnost Barvy a laky KV, a.s. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem širokého sortimentu nátěrových hmot od největších českého výrobce Barvy a laky Teluria®. V naší nabídce najdete malířské barvy, barvy na dřevo, kov i beton. Naše prodejna Kouzlo barev se nachází v Karových Varech na ulici Vančurova. Kouzlo barev, velkoobchod, ...
Prodej, e-shop, kamenná prodejna: - barvy, laky - fasádní barvy - oleje na dřevo - penetrace, tmely, lepidla, chemické kotvy - míchání barev.

Společnost Synthomer a.s. se zabývá výrobou, zpracováním a vývojem chemických výrobků a produktů. Zaměřujeme se na výrobu kyseliny akrylové a jejich esterů, akrylátové disperze, polymery, latexy a kaučuky používané v širokém spektru průmyslových odvětví. Dodáváme emulze a speciální polymery pro barvy, nátěrové hmoty, stavební výrobky, rukavice, ...

Prodej: - spojovací materiál, kotevní technika - nářadí, řezné a brusné kotouče - vrtáky, pletivo, elektrody a svařovací dráty - pracovní a ochranné pomůcky - zahradní nářadí - tmely, pěny, barvy a další kutilské potřeby.

Výroba měděných katalyzátorů. Zakázková výroba spotřebního materiálu a vybavení.

Prodej: - barvy, laky - autolaky - interierové a fasádní barvy - barvy na dřevo - Mipa

Maloobchod a velkoobchod, prodej - nátěrové hmoty, omítek, zateplovacích systémů -malířské nářadí a dekorativní materiály (lišty, rozety). Provádíme tónování barev, omítek, míchání autolaků, poradenské služby, barevné návrhy fasád a interiérů.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - solné produkty - sůl pro potravinářství, zemědělství, průmysl Prodejní sklad Mariánské Lázně Třída Vítězství 68/4 tel.: 777 547 233 Prodejní sklad České Budějovice Doubravice 16 tel.: 775 979 779

Kompletní sortiment pro kamenoprůmysl a stavebnictví. Dodávka, prodej - elektrické ruční nářadí - brusné materiály - lepidla, tmely - diamantové nástroje.

Speciální produkty pro výrobu, opravy a údržbu. Prodej - konstrukční lepidla - vteřinová lepidla - trvale elastické lepicí a těsnící látky - technické spreje - tekuté účinné látky - odizolovací nářadí.

Velkoobchod, prodej: -barvy, barev ve spreji, lepidla, tmely, hydroizolace čističe a leštidla - značka BOSNY.

Výroba: -kosmetika SANI PRO Prodej: -široký sortiment spotřební chemie SANI PRO - drogerie - čistící a dezinfekční prostředky - tekutá mýdla - vonné oleje k vytírání podlah - sanitární prostředky, zařízení, sklo.

Maloobchod: - tónování barev a omítek, - epoxidové nátěrové hmoty, - interiérové barvy, - tapety, - fasádní barvy, - dekorační barvy, - termoizolační barvy, - ozdobné lišty vnitřní a fasádní profily, - autolaky, - přechodové lišty, - lepidla, tmely, stěrky, - ochrana dřeva, - malířské nářadí, - protipožární nátěry.

Přímé zastoupení, prodej a e-shop výrobků Mipa - průmyslové laky - tmely - krycí fólie - brusné materiály - plniče, laky - základové materiály - stříkací pistole - lakýrnické pomůcky.

Velkoobchod s čalounickým materiálem - lepidla - netkané textilie - matracové damašky - vlnovcová pera - polyuretanové systémy - stříkací technika. Výroba čalounických polotovarů - šití čalounických potahů - řezání kartonových přířezů.

Stavební systémy. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -zdicí materiály -střešní krytiny -tepelné izolace -hydroizolace -sádrokarton -stavební chemie.

Oficiální dovozce a distributor barev a přísad ALSA Corp. Autolakýrnické práce, autolakovna.

Prodej: -stavební materiály -obklady -dlažby -zdravotní keramika -armatury -izolace tepelné, voděodolné -suché maltové směsi -lepidla, tmely. -Prodejna stavebnin, Cihly, cihlené bloky, překlady, tvárnice, ytong, hebel, beton, betonová dlažba, zámková dlažba, ztracené bednění, kb blok, best, liapor, štípané tvarovky, ...

Emulgační stanice. Výroba: - kationaktivních asfaltových emulzí. Prodej: - asfaltové emulze.

Velkoobchod: - barvy - laky - malířské potřeby.

Velkoobchod, maloobchod: -barvy, laky -malířské potřeby -drogerie.

Prodej - barvy - laky Prodej - drogerie