Stavební chemikálie zahrnují produkty z oblasti malířství, montáže ale také výroby a stavby. V sortimentu můžete najít barvy, nátěry, laky, tmely, pastovité omítky na bázi silikonu, polyuretanová adheziva či jiná lepidla nebo čisticí prostředky.

Průmyslová chemie pro technologie, opravy a udržování: - odmašťování a čištění - mazání - lepidla.

Výroba a prodej hydrofobní impregnace na bázi chemické nanotechnologie

Velkoobchod, maloobchod. DROGERIE: - vlasová kosmetika - tělová kosmetika - osobní hygiena - prací prášky - čistící prostředky - úklidové pomůcky - pomůcky do domácnosti - stáčená drogerie.

Výroba, prodej: - hmoty na polymerní bázi - opravné hmoty - vazné hmoty, nátěrové hmoty, samorozlévací stěrkové hmoty - ochranné a izolační chemicky odolné povlaky - speciální hmoty.

Výroba a prodej: - chemické látky a přípravky.

Velkoobchod, maloobchod, dovoz, distribuce a prodej: - lepidla, tmely, pěny, tavné pistole, náplně, stavební chcemie. Výroba: - stavební chemie, přípravky na ochranu dřeva.

Distribuce, prodej výrobků firmy Ambersil Limited: -technické spreje a chemické přípravky pro elektroniku, elektrotechniku, výpočetní techniku, strojírenství atd. (výrobky pro čištění a mazání, výrobky proti korozi, pro detekci, výrobky pro svařování, lepidla ve spreji). Distribuce, prodej výrobků italské firmy BTicino: ...