Biopaliva jsou produkty získané úpravou biomasy, k dostání jako tuhá biopaliva ve formě polen, briket, palet a pilin, plynná biopaliva vznikající v bioplynových stanicích nebo kapalná biopaliva, která se používají v dopravě jako bionafta nebo bioethanol.

Pila. Zpracování kulatiny. Zhotovení veškerého stavebního řeziva. Výroba a prodej: - přířezy na spárovku - palivové dřevo - piliny - sušení řeziva.

Výroba: - sušené nábytkářské přířezy - masivní lepené spárovky. Prodej: - řezivo - palivo - lepená spárovka.

Dodáváme kompletní sortiment paliv. Nabízíme dřevěné brikety, pytlované uhlí a pelety.

Prodej, eshop: - rašelinové brikety - dřevěné brikety - dřevěné peletky - eko paliva - prodej paliv - solární technika - montáže.

Sušárna řeziva: - sušení jehličnatého a listnatého řeziva v horkovzdušných sušárnách. Velkoobchod: - jehličnaté řezivo - truhlářské, stolařské, stavební. Prodej: - dřevěné lisované brikety, ekologické palivo vhodné do všech druhů kotlů a krbů.

Prodej, montáž: - krby - komíny - příslušenství ke krbům - biopalivo.

Prodej: - biopalivo - obilniny - olejniny - oleje - šroty.

Poradenství a konzultační činnost - oblast energetiky a obnovitelných zdrojů energie Výroba a dodávka - ekologická biopaliva - biomasa

Palivové dřevo: - listnaté tvrdé - podélné odřezky z katru (odkory) - tvrdé a měkké odřezky. Výkup a prodej dřeva. Hostinská činnost.