Biopaliva jsou produkty získané úpravou biomasy, k dostání jako tuhá biopaliva ve formě polen, briket, palet a pilin, plynná biopaliva vznikající v bioplynových stanicích nebo kapalná biopaliva, která se používají v dopravě jako bionafta nebo bioethanol.

Likvidace autovraků. Prodej náhradních dílů z autovraků. Výkup železa a barevných kovů za hotové. Prodej štípaného palivového dřeva.

Zabýváme se vlastní výrobou a prodejem ekologických paliv z biomasy vyráběných na technologii BIOMAC. Jsou to především dřevěné brikety, dřevěné pelety, noční brikety, palivové dřevo a podpalovací třísky. Široká prodejní síť po celé ČR. Zajišťujeme pro své zákazníky komfortní dopravu až do domu. Pelety vám domů přiveze kvalifikovaný řidič. ...

Výroba frézovaného (kulatého) dřevěného materiálu. Výkup a odvoz dříví (autodoprava). Prodej palivového dříví. Lesnická činnost.

Služby - veškeré půdní práce, zeměděslé služby - výroba biomasy pro energetické účely - prodej zemědělské techniky. Provozovna Vilémov 134 783 22 Cholina

Těžba harvestorovou technologií, přibližování dřeva. Prodej palivového dřeva, výroba sloupků k oplocenkám, stavba oplocenek.

Služby: - lesní hospodářství - těžební a pěstební činnost - výkup dříví - prodej palivového dříví

Suché a kryté sklady. Nekupujte vodu, kupujte kvalitní tuhá paliva. VO a MO prodej: - hnědé uhlí (volně ložené i balené) - uhelné brikety REKORD - černé uhlí (volně ložené i balené) - palivové dříví - dřevěné brikety - dřevěné pelety.

Dodáváme kompletní sortiment paliv. Nabízíme dřevěné brikety, pytlované uhlí a pelety.

Sušárna řeziva: - sušení jehličnatého a listnatého řeziva v horkovzdušných sušárnách. Velkoobchod: - jehličnaté řezivo - truhlářské, stolařské, stavební. Prodej: - dřevěné lisované brikety, ekologické palivo vhodné do všech druhů kotlů a krbů.

Prodej, montáž: - krby - komíny - příslušenství ke krbům - biopalivo.

Prodej: - biopalivo - obilniny - olejniny - oleje - šroty.