Biopaliva jsou produkty získané úpravou biomasy, k dostání jako tuhá biopaliva ve formě polen, briket, palet a pilin, plynná biopaliva vznikající v bioplynových stanicích nebo kapalná biopaliva, která se používají v dopravě jako bionafta nebo bioethanol.

Společnost TEXNO PRAHA s.r.o. se zaměřuje na prodej kvalitního, cenově dostupného řeziva vyráběného ve vlastním pilařském provozu v Rusku. Nabízíme podlahová prkna, hranoly, palubky i palivové dřevo a pelety. Najdete nás ve městě Děčín, ulice Zelená. Velkoobchod, prodej, dodávka, import: - stavební řezivo - hranoly (profilované, ...

Mezi hlavní činnosti, na které se zaměřuje Správa městských lesů Most, patří odborná správa lesů, správa vodních ploch a také provoz myslivosti. Naše organizace obhospodařuje lesy, které se nacházejí v lesnických úsecích Mníšek, Klíny, Přehrada, Ressl a Staré u Třebívlic. Dále nabízíme přepravu dříví traktorem, pořez dřeva a prodej vyrobených ...

Naše firma Petr Olt sídlící v okrese Louny nabízí svým zákazníkům komplexní služby expresní vnitrostátní a mezinárodní dopravy do 3, 5 t. Dále se zabýváme také rizikovým kácením stromů, těžbou dřeva a údržbou a úpravou lesů a sadů. Můžete si u nás zakoupit také palivové dřevo. Zakládáme si na spolehlivosti a dodržování předem dohodnutých podmínek.

Společnost AVAROS s.r.o. se zabývá v rámci Ústeckého kraje údržbou zeleně a dodávkami biomasy. Zajišťujeme také technickou správu budov. Údržba zeleně: - prořezávání stromů - rizikové kácení stromů - zahradnické práce - sečení zahrad, parků, zelených ploch, svahů u cest - ošetření stromů a trávníků, ochrana proti plevelu - likvidace ...

Pila, výroba, služby, prodej: - řezivo - vazby - palubky - palivové dřevo Biopaliva - lesní štěpka - výkup - prodej

Naše firma Palivové dřevo D.H se zabývá výrobou a prodejem palivového dřeva.Kvalitní palivové dřevo vám zpracujeme dle vašeho přání, přivezeme v krátkém termínu k vám domů a to po celých severních Čechách i dále.Množství skutečně takové jaké si u nás objednáte.Žádná hniloba. Celoroční prodej.

Firma Miloslav Hrbek je zpracovatel a prodejce palivového dříví a kulatiny pro firmy a domácnosti. Řadíme se k nejlevnějším prodejcům dřeva v Ústeckém kraji. Zpracování, prodej, rozvoz: - palivové dříví - kulatina - štípané dříví - metrové dřevo - špalkové dřevo - měkké dřevo, smrk, borovice, modřín, bříza - tvrdé dřevo buk, dub - ...

Provádíme: - dopravní a spediční služby.- specializace Rusko, Kazahstán, Ukrajina, Bělorusko - i drobné zásilky. Prodej: dřevěné ekobrikety a pelety, štípané dřevo.

Prodej: - palivové dřevo, dříví Služby: - rizikové kácení stromů - sekání zahrad a pozemků - výškové práce

Pila: -stavební řezivo -truhlářské dříví -palivové dřevo

Výroba: - ekologické pelety ze sena a slámy Montáž: - kotle

Služby: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - stěhování - prodej štípaného palivového dřeva a briket

Prodej stavebního řeziva a palivového dřeva - prkna, hranoly, fošny - palubky, podlahy - zahradní domky, pergoly - palivové dřevo, brikety.

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce - rekonstrukce koupelen - instalační práce Technické služby: - strojní zametání komunikací - chemické posypy - sekání travních porostů Prodej palivového dříví.

Prodej: - palivové dřevo. Služby: - přeprava dřevní hmoty, i kulatiny, tahačem s klanicovým návěsem, - vagónování dřevní hmoty.

Výroba a prodej stavebního řeziva - palivové dřevo, brikety - střešní latě.

Výroba, prodej: - mulčovací kůra - zahradní substrát a kompost - energetická štěpka z odpadního dřeva

Výroba, prodej: - palivové dřevo - štípané dříví

Výroba: -ekologická paliva -ekologické mazivo Lovol EKO Velkoobchod, maloobchod, prodej: -rafinované rostlinné oleje -motorové a průmyslové oleje

Pila Polepy. Výroba: - stavební řezivo - latě, hranoly - prkna - palubky - pořez kulatiny - palivové dřevo

Dřevovýroba, výroba, prodej: - hranoly - střešní latě - palubky - dřevěné plotovky - truhlařské řezivo - palivové dřevo

Pilařská výroba, prodej: - stavební řezivo - prkna, fošny - plotovky - palivové dřevo

Eko farma Výsluní - chov masných plemen skotu Herefor - výroba palivového dřeva - pilařská malovýroba - zemědělská činnost, traktorová doprava - služby při sklizni - vedení účetnictví.