Pořiďte si dřevěné polotovary jako bedničky, boxy, krabičky, škatulky, krabičky na čaje, krabičky na kapesníky, truhličky, pokladničky, rámečky, šuplíky, zahradní dekorace, kuchyňské potřeby a plno dalších polotovarů, které slouží k následnému dozdobení.

Dřevovýroba: -bukové hranolky -parkety -frézované a soustružené polotovary. Prodej dřeva: -kulatina -bukové řezivo. Sušárna, sušení dřeva. Lisování: -ekologické dřevěné brikety.

Prodej výrobků ze Sibiřského modřínu.

Výroba, montáž: - celodřevěné schody - kombinované schody - zahradní nábytek - pergoly a garážová stání

Činnost: - organizace zážitkových akcí (pod názvem Roadgasm) - blog - focení aut

E - shop: - dřevomateriál pro zahradu. Výroba frézované kulatiny, palisád, kůlů.

Výroba, prodej: - vytyčovací kolíky - podpalové třísky - palety

Výroba, montáž: - příhradové vazníky se styčníkovou deskou. Práce: - pokrývačské - klempířské. Pila: - pořez kulatiny - stavební řezivo - truhlářské řezivo.

Truhlářství - zakázkové. Práce: - truhlářské. Vybavení interiéru na míru. Výroba: - nábytek - dveře, okna - obklady - kuchyně - schodiště. Provozovna: Dolní Nová Ves 56, 507 81, Lázně Bělohrad

-Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Výroba strojů a ...

Zastoupení pro Jindřichohradecko, Jihlavsko a Třebíčsko. Truhlářské potřeby: -lamino desky Kronospan II jakost, pracovní desky, dvířkovina.

Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníku. Drobné tesařské práce.

Prodej: - písek, štěrk - kačírek - betonové výrobky (obrubníky, palisády, zatravňovací panely) - dřevěné palisády - plotovky - dřevěné psí boudy - betonářská ocel - spojovací materiál.

Obrábění dřeva, plastů na zakázku. Vyřezávání plošných tvarů, frézování modelů, forem.

Prodej, montáž: - terasy z materiálu WPC značky WoodPlastic - oplocení z WPC

Prodej: - protiskluzové podlahové rohože a rolovací rošty ze dřeve a z PVC

WPC terasy, ploty, obklady Nabízíme širokou škálu materiálu WPC s pojivem HDPE a to jak plná, tak dutá terasová prkna, plotovky, obklady a jiné. Zabýváme se prodejem, dovozem a instalací WPC (dřevoplastových) materiálů. Rádi poradíme zákazníkům, jak s instalací svépomocí, tak i zajistíme dodávku na klíč.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -palubky -smrk, borovice -podlahy -smrk, borovice, dub -venkovní vroubkované podlahy, tlaková impregnace -podlahové palubky -lišty -latě -řezivo -hřebíky -nátěrové hmoty-barvy, laky, tmely.

Internetový prodej, e-shop: -módní doplňky ze dřeva

Výroba: -kuchyně -kancelářský nábytek -dětské pokoje -vestavěné skříně -zahradní nábytek -okna a dveře -schodiště.

Prodej: -sortiment pro výrobu nábytku: -nábytkové kování -nábytkové hrany -kuchyňská dvířka -interiérové dveře -laminátové podlahy

Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků. Dřevovýroba. Palety na topení.

Dřevařská výroba: - terasová prkna, konstrukční hranoly, dřevěné fasády Lesní činnost.

Výroba, oprava, prodej a pronájem: - kabelové bubny, kovové, dřevěné - překližkové bubny Renovace kovových bubnů a jiných kovových součástí - pískovačka, lakovna.