Pořiďte si dřevěné polotovary jako bedničky, boxy, krabičky, škatulky, krabičky na čaje, krabičky na kapesníky, truhličky, pokladničky, rámečky, šuplíky, zahradní dekorace, kuchyňské potřeby a plno dalších polotovarů, které slouží k následnému dozdobení.

Internetový prodej, e-shop: -módní doplňky ze dřeva

Výroba: -kuchyně -kancelářský nábytek -dětské pokoje -vestavěné skříně -zahradní nábytek -okna a dveře -schodiště.

Prodej: -sortiment pro výrobu nábytku: -nábytkové kování -nábytkové hrany -kuchyňská dvířka -interiérové dveře -laminátové podlahy

Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků. Dřevovýroba. Palety na topení.

Dřevařská výroba: - terasová prkna, konstrukční hranoly, dřevěné fasády Lesní činnost.

Výroba, oprava, prodej a pronájem: - kabelové bubny, kovové, dřevěné - překližkové bubny Renovace kovových bubnů a jiných kovových součástí - pískovačka, lakovna.

Společnost Puidukoda CZ s.r.o. působí v oblasti velko- a maloobchodního prodeje a výroby palubek, teras, podlah, fasád a hoblovaného zboží ze sibiřského modřínu a severského smrku a borovice. Firma Puidukoda CZ s.r.o. se rovněž zabývá povrchovými nátěry a speciálními úpravami dřeva. V sortimentu firmy naleznete toto zboží: Obklady - smrkový ...

Prodej: - dveře - podlahy - okna - rolety - vrata - stavební pouzdra - kliky - schody - parapety - stínící technika

Řemesla, služby, montáž: - podlahářství - dveře - dřevěné fasády, terasy - schody

Výroba ze dřeva: -okna -dveře -schodiště, schody -nábytek -stavební truhlářství. Nabízí: -ceny dle dohody -krátké dodací lhůty.

Výroba: - dřevěná schodiště - dřevěné dveře

Výroba - formy pro vakuové tváření plastů Výroba - slévárenské modely Truhlářství

Dřevovýroba, výroba, prodej: - hranoly - střešní latě - palubky - dřevěné plotovky - truhlařské řezivo - palivové dřevo

Návrh, projekce, výroba, montáž: - dřevěná schodiště - pomocí CNC technologie. Výroba schodišť: - zadlabaných, sedlových, třmenových a točitých - schodiště v kombinaci s nerezovým zábradlím a nerezovými prvky.

Výroba, montáž: - příhradové styčníkové vazníky

Prodej: - dřevomateriál - potřeby pro truhláře a kutily - palivové dřevo - brusné papíry, houbičký, pásy, plátna - drátěný program.

Zastoupení pro Břeclavsko, Jihlavsko a Brno-venkov. Truhlářské potřeby: -lamino desky Kronospan II jakost, pracovní desky, dvířkovina.

Výroba, dřevovýroba, dodávka, prodej: - spárovky - smrková spárovka v rozměrech 1, 24 x 2; 2, 5; 3m různých tlouštěk od 11mm až do 45mm, která se vyrábí v různých kvalitách - dle potřeb našich zákazníků - borová případně modřínová - z tvrdých dřevin používáme pro výrobu spárovek olši, břízu a dub - spárovka z těchto materiálů se vyrábí v ...

Služby: -konzultační činnost v oblasti ochrany dřeva -stavebně technické a mykologické posudky

Zpracování dřeva, výroba polotovarů ze dřeva. Prodej truhlářského a stavebního řeziva. Soustružení dřeva.

Výroba nábytku: -ložnice -vestavěné skříně -nábytkové sestavy -stoly -schodiště v kombinacích kovu, dřeva, kamene a skla -obklady -podhledy -plovoucí podlahy -bytové doplňky - eurokna, dveře, portály, výkladce, parapety. Výroba a montáž kuchyní a kuchyňského nábytku, včetně dodávky spotřebičů AEG.

Výroba: -obaly přepravní -bedny na brambory -prodejní stánky. Stavební truhlářství: -okna -dveře -doplňky -nábytek -obložení a obklady stěny, stropy.