Pořiďte si dřevěné polotovary jako bedničky, boxy, krabičky, škatulky, krabičky na čaje, krabičky na kapesníky, truhličky, pokladničky, rámečky, šuplíky, zahradní dekorace, kuchyňské potřeby a plno dalších polotovarů, které slouží k následnému dozdobení.

Prodej: - dveře - podlahy - okna - rolety - vrata - stavební pouzdra - kliky - schody - parapety - stínící technika

Řemesla, služby, montáž: - podlahářství - dveře - dřevěné fasády, terasy - schody

Výroba ze dřeva: -okna -dveře -schodiště, schody -nábytek -stavební truhlářství. Nabízí: -ceny dle dohody -krátké dodací lhůty.

Výroba: - dřevěná schodiště - dřevěné dveře

Výroba - formy pro vakuové tváření plastů Výroba - slévárenské modely Truhlářství

Dřevovýroba, výroba, prodej: - hranoly - střešní latě - palubky - dřevěné plotovky - truhlařské řezivo - palivové dřevo

Návrh, projekce, výroba, montáž: - dřevěná schodiště - pomocí CNC technologie. Výroba schodišť: - zadlabaných, sedlových, třmenových a točitých - schodiště v kombinaci s nerezovým zábradlím a nerezovými prvky.

Výroba, montáž: - příhradové styčníkové vazníky

Prodej: - dřevomateriál - potřeby pro truhláře a kutily - palivové dřevo - brusné papíry, houbičký, pásy, plátna - drátěný program.

Zastoupení pro Břeclavsko, Jihlavsko a Brno-venkov. Truhlářské potřeby: -lamino desky Kronospan II jakost, pracovní desky, dvířkovina.

Výroba, dřevovýroba, dodávka, prodej: - spárovky - smrková spárovka v rozměrech 1, 24 x 2; 2, 5; 3m různých tlouštěk od 11mm až do 45mm, která se vyrábí v různých kvalitách - dle potřeb našich zákazníků - borová případně modřínová - z tvrdých dřevin používáme pro výrobu spárovek olši, břízu a dub - spárovka z těchto materiálů se vyrábí v ...

Služby: -konzultační činnost v oblasti ochrany dřeva -stavebně technické a mykologické posudky

Zpracování dřeva, výroba polotovarů ze dřeva. Prodej truhlářského a stavebního řeziva. Soustružení dřeva.

Výroba nábytku: -ložnice -vestavěné skříně -nábytkové sestavy -stoly -schodiště v kombinacích kovu, dřeva, kamene a skla -obklady -podhledy -plovoucí podlahy -bytové doplňky - eurokna, dveře, portály, výkladce, parapety. Výroba a montáž kuchyní a kuchyňského nábytku, včetně dodávky spotřebičů AEG.

Výroba: -obaly přepravní -bedny na brambory -prodejní stánky. Stavební truhlářství: -okna -dveře -doplňky -nábytek -obložení a obklady stěny, stropy.

Činnost: - výstavba dřevostavby - výroba vazníků, krovů - izolace - truhlářství - výroba dřevěné obaly - jeřábnické práce - vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava - svoz bioodpadu a údržba zeleně

Výroba: -velkoplošné vícevrstvé desky. -vícevrstvé masivní desky (SWP). -podlahové panely. -komponenty NOVATOP. -bednící desky. -dřevěné brikety. Sušárny, sklad řeziva: Plumlov 49 Tel.: 582393571

Výroba: -frézované kůly se špicí a fazetou v průměrech od 5cm do 8cm, v délkách 250cm a 300cm -palisády do průměru 12cm v libovolné délce. -veškerý sortiment je možno dodat i půlený - příčky, plotovky atd. Pod domluvě jsou možné i jiné nestandartní rozměry.

Distribuce, výroba: - dřevařské výrobky špejle, párátka

Truhlářství -výroba soustružených dřevěných polotovarů -truhlářskévýrobky

Výroba: -dřevěné schody -kuchyňské linky -interiérový a zahradní nábytek z masivu -atypický nábytek -balkóny a krovy -dveře a obložkové zárubně.

Výroba a prodej: -dřevěné hračky -didaktické hračky -drobné hračky na kolečkách -hračky na tyčce -pokladničky -stojánky na tužky -tahací hračky -reklamní předměty -úchytky, kolečka, tyčky, soustružené polotovary -prodej jakostního dřeva -zakázková výroba pro truhláře, kutily, malé nábytkářské firmy. Služby: -sušení ...

Dřevovýroba. Zakázková výroba: -pergoly -zahradní chaty. Ostření: -pily -dřevoobráběcí nástroje.