Plastové polotovary najdou uplatnění při výrobě různých specifických výrobků, jako jsou PET láhve, tvarové profily, nádoby nebo produkty vyfukování plastů. Plastové polotovary je možné zakoupit v podobě desek, tyčí, trubek anebo drátů ke sváření.

PAJR s.r.o., výlisky pro automobilový průmysl
Společnost PAJR s.r.o. se zaměřuje na výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl. Pro vozy značky Škoda dodáváme prahové lišty, dekorativní prahy s nerez vložkou, lišty zadních nárazníků. Díly pro automobilový průmysl vyrábíme od vývoje po hotový výrobek.
Výroba: - bannery - reklamní plachty

Dodavatel vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu: - zpracování plastů - recyklace plastových směsí - vodici vřetenové manžety - plastové systémy pro rozvod vody - vzduchové kanály pro sušičky - kondenzační nádrže pro sušičky.

Činnost: - zpracování termoplastů i termosetů - vstřikování, lisování a vyfukování plastů Výroba: - technické plastové výrobky - spotřební výrobky (kbelíky, lopatky, obaly na CD...)

Dodávka, prodej: -konstrukční plasty pro vstřikování -konstrukčních termoplastů a iniciátorů aniontové polymerace laktamů Zástupce firem PLASTCOM, s.r.o.Bratislava a KATCHEM, s.r.o. Praha.

Beneš - výroba a zpracování plastů Výroba, zpracování: - plasty - sáčky - fólie - odpadkové pytle - přířezy s HDPE.

Výroba, distribuce: - diskontní plastové karty - bankovní plastové karty - platební plastové karty - klubové a další plastové karty - vizitky. Služby: - vlisování osobních údajů - číslování - zhotovením čárových kódů - nanesením scratch-panelu - pruh pro podpis - kódování magnetické pásky.

Certifikace: -certifikát ISO EN ČSN 9001:14001. Výroba, prodej: -elektrotechnika a elektrotechnické součástky: -vačkové spínače -malé koncové ovladače (mikrospínače) -tlačítka do ručního nářadí 550 W -kontaktní stěrací kartáčky k elektromagnetickým spojkám -spínače brzdových světel -spínače motorových brzd ...

Výroba: - zdravotnické potřeby (plastové zkumavky, Petriho misky) - lisování plastů.

Prodej: - plastové polotovary tyče, desky - pryžové těsnění desky, profily - hadice (plastové, kovové) - hadicové komplety s koncovkami - připojovací dílce, šroubení.

Výroba, maloobchod, prodej: - galanterní, kufrové kování - lisování kovových dílů - ražení, sekání, lisování - autodíly (dveřní výplně, zadní plata) - výrobky z plastů - vstřikování, lisování plastů. Vývoj, konstrukce, výroba, poradenství: - střižné nástroje - lisovací formy - formy (na plasty, na tváření kovů za ...

Velkoobchod: -polykarbonátové desky dutinkové a plné -plexisklo -PVC desky -PET desky -výplně pro výstavnictví a reklamy -sendvičové desky pro výrobu plastových oken a dveří -světlíkové systémy. Služby: -řezání desek na požadovaný rozměr -rozvozy materiálu -montáže stavebních objektů z plastů.

Prodej plastických hmot pro stavebnictví, reklamu a průmysl. Stavebnictví: - sortiment plastových materiálů a příslušenství pro fasádní a balkonové obklady – zastřešení – prosklení – interiér – výrobu oken a dveří – protihlukové stěny. Reklama: Sortiment plastových materiálů a příslušenství pro světelnou reklamu – sítotisk a digitální tisk – ...

Činnost: - návrhy a vývoj plastových dílů na exteriér vozu (osobní, nákladní). Provozovna: Husova 325 Mladá Boleslav, 293 01

Výroba, prodej: - vnitřní a venkovní parapetní desky - dveřní výplně. Prodej: - okenní sušáky na prádlo.

Prodej - polyethylenové fólie se samolepícím spojem - desky z extrudovaného polystyrenu Prodej - systém kročejových izolací a dilatačních pásů - izolační stavební desky s povrchovou úpravou

Výroba, dodávka a montáž polykarbonátu - polykarbonátové deseky - hliníkové profily a plechy - přístřešky, zastřešení pergol - střešní světlík - zastřešení bazénů a zimních zahrad.

Společnost KAPA Zlín, spol. s r.o. se věnuje vývoji a výrobě forem pro zpracování PUR pěny a galvanoforem. Výroba je zaměřena např. na maskovací šablony pro světlomety a různé díly z kompozitních materiálů na zakázku. Podstatnou část produkce tvoří kancelářský, sedací nábytek a komponenty na konferenční a pracovní židle i kancelářská ...

Činnost: - lisovna plastů - výroba plastové výlisky, výlisky z plastů

Výroba, prodej, E-shop: www.hanavop.cz - výrobky z plastu, plastové: - stojánky, visačky, jmenovky, klipy k visačkám, regálové lišty, cenovky, samolepící kapsy z PVC, lišty na mapy, plakáty - výrobky z plexiskla, plexi: - stojánky, plexi kapsy (boxy), nápojové lístky, orientační tabule - PVC obaly, zakázková výroba kapotáže, kryty ...

Výroba: - plastové přepravní palety, které mají v současné době nejlepší odbytiště v zemích Beneluxu: - klasické europalety - lehké skladebné palety - plastové palety - plastové přepravní palety.

Oficiální dealer: -zemědělská technika-SRN. Výroba: -polotovary a zboží z plastů.

Poradenství při vývoji plastových dílů a konstrukcí forem. Školení, semináře v oboru vstřikování plastů. Moldes 3D. Digimat. Prodej softwarů Moldex 3D, Digmat. Moldflow simulace. Analýzy vstřikování plastů.

Výroba: - gumové a plastové dílce pro automobilový průmysl. Výrobní program: - vysekávání, vstřikování, lisování, lepení plastů a pryže.

Vybavení interiérů prodejen. Kompletní služby v oblasti vybavení interiérů prodejen. Vybavení prodejen s food a non-food zbožím: - butiky, prodejny sportu, elektroniky, tabáku. Regály a regálové systémy, prodejní pulty, skleněné vitríny, police, reklamní stojany, POS, POP stojany, výrobky z plastu. Interiéry prodejen na klíč. Provádíme 3D ...