V sortimentu technických plynů najdete velmi různorodé produkty, jako jsou plyny pro svařování plamenem, a to acetylen a kyslík, dále pak čpavek pro výrobu ledu, vodík jako redukční činidlo, helium pro plnění nafukovacích balónků anebo třeba argon a jiné.

Zemědělství. -rostlinná výroba -živočišná výroba Technické plyny.

Výroba: - technické plyny - elektromotory, generátory - měřící a kontrolní přístroje.

Velkoobchod, prodej: -akumulační kamna -elektroinstalační materiál. Distribuce, prodej: -LPG -propan-butan -technické plyny.

Velkoobchod, plnění, pronájem, prodej: - tlakové lahve CO2 - sifonové bombičky - plnění na počkání - výčepy, sváření, hasící přístroje.

Dodávka, montáž, servis: -dojírny a dojírenské zařízení -stavby pro skot a prasata, kejdy a hnůj -oprava kontajnerů pro komunální odpad. Výroba: -kovovýroba. Prodej: -technické plyny Linde Gas a.s.

Distribuce vysoce čistých vzácných plynů, jejich směsí.

Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny. Vodoinstalatérství, topenářství.

Prodej: - LPG do vozidel - propanbutan v lahvích.

Projekce, realizace, instalace: -ústřední topení -plyn -voda -kanalizace -instalatérské práce -výroba technických plynů -architektonické a inženýrské činnosti.

Instalace: -voda -topení -plyn. Práce: -instalatérské. Výroba zámků a kování. Výroba technických plynů.

Kovovýroba, zámečnictví, zámečnické práce, zakázková výroba, montáž: -garážová vrata, dveře, okna, ploty, rošty, branky, zábradlí, schody, mříže, stojany kovové konstrukce, skladové kontejnery. Prodej, servis: -technické plyny, propan butan -svářecí a autogenní technika.

Messer Technogas s.r.o. je členem skupiny Messer Group, nadnárodního uskupení firem se sídlem v Sulzbachu v Německu.

Výroba, prodej: - technickíé plyny.

Výroba, nákup, prodej: - pletené zboží Plnění tlakových nádob plyny.

Prodej, výkup a plnění: - plynové lahve propanem a propan-butanem pro pohon vysokozdvižných vozíků a výrobu tepla. Prodej technických plynů. Čerpací stance LPG a nafty. Svářecí technika.

Služby: -laserové řezání -CNC ohraňování plechů -svařování. Prodej: -hutní materiál -technické plyny LINDE -svářovací technika a materiál.

Velkoobchod s pevnými, tekutými a plyn. palivy a příbuznými výrobky.

Výroba: - technické plyny - chladicí, větrací a klimatizační zařízení - domovní instalatérské práce

Oprava, servis: - čerpací technika - čerpadla. Výroba technických plynů

Stavební firma. Stavy: -na klíč -rekonstrukce -občanské -průmyslové -zemědělské -veškeré práce HSV, PSV. Stavebniny: -fasádní barvy -silikátové, silikonové, akrylátové, speciální, strukturní -fasádní a vnitřní omítky -minerální, akrylátové, silikátové, silikonové -malířské barvy-JUPOL. Oprava, servis, půjčovna: ...

Montáž, servis, oprava, revize: -plynospotřebiče, plynové spotřebiče a zařízení: -topidla, sporáky, ohřívače, kotle aj. Výroba: -technických plynů. Práce: -přípravné stavební práce.

PLYNOSERVIS Prodej a servis plynových spotřebičů Mora, Dakon, Hermann, Beretta, Mora-Top, Gamat, Karma Č. Brod, Campingaz, Meva. Montáž topení a vody v mědi. Instalace rozvodů propan-butan. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

Zámečnictví. Výroba a montáž: -mříže -zábradlí -na balkony -vyplňujíce komůrkovým polykarbonátem desky -vrata -ploty -kamnové roury -kotelní roury -okapy -žlaby -veškeré kovové výrobky. Prodej: -plyn Linde -pro výrobu CO2, CORGON-svařovací -ACETYLEN, ARGON, BOGON-pro hospody -CO2-potravinářský+svařovací ...

Opravy, prodej, broušení: - motorové pily Prodej: - propan-butan