Vybírejte z široké nabídky technických tkanin, mezi kterými najdete dílenské závěsy, plachtové přístřešky, plachty pro lodě, nehořlavé textilie, lana, knihařská plátna, geotextilie či různé filtrační a čalounické tkaniny určené pro další zpracování.

Markéta Pilná – zakázková výroba plachty, stany a potahy
Zakázkovou výrobou a opravami různých druhů plachet, stanů a také potahů se zabývá firma Markéta Pilná. Nabídnout Vám můžeme plachty krycí, autoplachty, přepravní plachty na lodě či krycí plachty na bazény. Dále v našem sortimentu naleznete atypické stany, sluneční střechy, textilní stěny k pergolám a také stanové předsíně ke karavanům.
Markéta Pilná – zakázková výroba plachty, stany a potahy
Izolační materiály ze skelných vláken vyrábí firma KOBE-cz
Specializací firmy KOBE-cz s.r.o. jsou skelná, přírodní a syntetická vlákna. Naše produkty se využívají v automobilovém, nábytkářském i stavebním průmyslu. Jedná se o kvalitní izolace, které chrání domy proti požáru a slouží jako protihluková a teplená izolace. Jsme jedním z mála výrobců netkaných textilií ze skelných vláken v Evropě.
Izolační materiály ze skelných vláken vyrábí firma KOBE-cz
JUTA a.s. - geotextilie, fólie, tkaniny či agrotextilie
Výrobou široké škály produktů pro stavebnictví a zemědělství, obalových materiálů a materiálů pro technické účely se zabývá společnost JUTA a.s. Našim zákazníkům můžeme nabídnout netkané a tkané geotextilie, podkladové tkaniny, agrotextilie, motouzy, pytle, vaky či přírodní tepelné izolace ze lnu.U nás si vybere opravdu každý.
JUTA a.s. - geotextilie, fólie, tkaniny či agrotextilie
LOGIT, s.r.o.
Společnost LOGIT, s.r.o. je součástí italského chemického koncernu RadiciGroup, divize Fibres a zaměřuje se na výrobu i zpracování polyamidových vláken pro výrobu koberců. Najdete nás ve městě Podbořany, okres Louny. Výroba, zpracování: - umělá textilní vlákna pro výrobu koberců, čistících rohoží: - polyamidová kobercová vlákna (PA vlákna) ...
Vývoj, výroba - nanovlákna - anorganické nanovlákenné prášky - polmerní nanovlákenné membrány.

Výroba a prodej: - metrážové technické pleteniny pro plastikářský a nábytkářský průmysl - oděvní metrážové pleteniny - technické plstěné hadičky.

Výroba: - tkaniny tužené a kašírované

Výroba, služby: - viskozové vlákno - zpracování textilních vláken, polyesteru, nylonu a aramidu - vlákna k technickému a textilnímu využití

Výroba, prodej: -česané a vlnařské příze pro průmyslové pletení -příze pro výrobu látek na autopotahy -funkční příze pro výrobu sportovního ošacení -technické příze pro výrobu ochranných oděvů a doplňků pro civilní, vojenský a bezpečnostní sektor.

Výroba, prodej, e-shop - provaznické zboží.

Výroba: - upínací a vázací prostředky - popruhy - stuhy - pruženky - textilní úvazky

Dodávka, e-shop - vázací prostředky z polyesterového vlákna pro manipulaci s břemeny - upínací soupravy - zvedací prostředky - zvedací zařízení.

Naše společnost MZL-AB s.r.o. se zabývá výrobou produktů ze sklolaminátu. Dále provozuje stavební dokončovací a zámečnické práce. Výrobky z laminátu, laminování: - výroba i dle dodané dokumentace - velikost výrobku nerozhoduje - nádrže, septiky, jímky. Práce, opravy: - přípravné práce pro stavby - malířské práce - natěračské ...

JK SPED Služby, činnost: - zakázková výroba na míru – vázací prostředky, textilní vazáky, velkoobjemové vaky BIG BAG, výrobky pro offroad, odtahovky a manipulaci s vozidly - manipulační technika, stavební manipulační nářadí, zdvihací zařízení – maloobchodní prodej - celní služby, celní deklarace, poradenství, jednatelství, zastupování ...

Prodej: - lamely na zakrytí bazénu - plachty

Předmětem společnosti Jabor pro, s.r.o. jsou tři hlavní činnosti: - spedičně-dopravní služby - výroba autoplachet - digitální autoplošný tisk.

Výroba, prodej: - plstěné tabule vlněné a chlupové - tvarové výrobky z plsti - netkané textilie

Motouzy, lana, šňůry a pytle.

Výroba technických nití pro textilní, oděvní, kožedělný a potravinářský průmysl.

Výroba: - bavlněná příze česaná jednoduchá - bavlněná příze česaná skaná.

Výroba: - popruhy - příze

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků

Vyrábíme: - vpichované netkané textilie ze směsi umělých, přírodních a skelných vláken.