EBOG CV s.r.o., vzduchotechnika, klimatizace
KOVOLIT Česká, spol. s r.o.
OMT - Obalovna Moravská Třebová, s.r.o.

EBOG CV s.r.o., vzduchotechnika, klimatizace
KOVOLIT Česká, spol. s r.o.
OMT - Obalovna Moravská Třebová, s.r.o.

Energetika se stará o výrobu a distribuci energií, jako je plyn, elektrická energie a voda. Od toho se odvíjí prodej různých surovin, které mohou být přírodní anebo druhotné. Využijte i prodej polotovarů pro chemický, stavební nebo strojírenských průmysl.

GAMA OCEL, spol. s r.o.
Společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. se již řadu let zabývá dodávkou a zpravováním kvalitních oděruvzdorných, vysokopevnostních a pancéřových plechů od švédského výrobce SSAB Oxelösund. Vlastníme moderní obráběcí stroje a zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, najdete nás v Hodoníně na ulici Bratislavská.
GAMA OCEL, spol. s r.o.
ESTAMPA s.r.o. - termoplasty ve formě regranulátu
Společnost ESTAMPA s.r.o. je spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů. Náš výrobní program se specializuje na výrobu termoplastů ve formě regranulátu. Především se zaměřujeme na polypropylenový a polyethylenový regranulát. Díky moderním technologiím které při výrobě využíváme, umíme zpracovat většinu plastů.
ESTAMPA s.r.o. - termoplasty ve formě regranulátu
BIBUS METALS s.r.o. – distribuce kovových materiálů
Titan, slitiny niklu, trubky, hutní materiál, speciální nerezové ocele a exotické materiály jako Zirkonium či Tantal má ve svém skladu společnost BIBUS METALS s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje kovových materiálů. Dále jsme distributorem frikčních materiálů JURID, zejména brzdových desek a špalíků pro kolejová vozidla.
BIBUS METALS s.r.o. – distribuce kovových materiálů
Prodej, e-shop: -hutní materiál -sádrokartony -zateplení -izolace -zdící materiál -stavební materiál.

Kovoobrábění. Služby: -obrábění-kov*, kovy. Práce: -CNC soustružení a frézování. Kusová i sériová výroba: -řemenice -hliníkové písty -pojezdová kola -čepy a hřídele -opracování odlitků z litiny -opracování nerezi - frézování -vyvažování rotačních součástí do 10 kg hmotnosti -dělení materiálů na automatických ...

Stavební práce. -úpravy koupelen, bytových jader, interiérů a půdních prostor. -zemní práce s minibagrem.

Výroba, prodej, montáž, zakázková výroba: -laminátové autodoplňky pro užitková vozidla (automobily) -střešní spoilery (spojler) -spodní spoiler (nárazník) -čelní maska, boční kryty, poklice -štít proti slunci -palubní deska -kryt na koňský vozík.

Prodej: -hutní a stavební materiál -plastové potrubní systémy.

Prodej, distribuce: -mrazuvzdorné teplonosné kapaliny PEKASOL -neglykolové, glykolové a speciální kapaliny -přípravek WD-40 -chladicí a nemrznoucí teplonosné kapaliny (PEKASOL, COOLSTAR, NGL) -mazací a antikorozní spreje, maziva. Další výrazy: -etylenglykol, propylenglykol.

Obchod, velkoobchod, prodej: -nerezový hutní materiál (nerez): -nerezové trubky kruhové podélně svařované, bezešvé, silnostěnné, metrické, ISO, ANSI -duté profily čtvercové, obdélníkové -nerezové potrubní dílce-kolena, závitové fitinky, T kusy, redukce, lemové kroužky, příruby -potrubní armatury-klapky, šroubení, ...

Ruční zakázková výroba laminátu, vakuová technologie RTM. Výrobky ze sklolaminátu: Laminace pro chemický a automobilový průmysl (podběhy do sanitek, sběrné žlaby a plata, záchytné vany). Laminát pro dětské skluzavky. Pouťové atrakce (laminovaná zvířata ....) Autodoplňky. Větrné elektrárny, zakrytování strojoven, aerodynamické krytí. ...

Prodej uhlí, prodej tříděných druhů uhlí, koksu ze skladu i s rozvozem.

Výroba speciální, kusová, malosériová: -modelů, forem vstřikovacích, slévárenských, licích, vakuovacích a vstřikovacích -3T tiskařské tampony úrovně ISO9000 a ISO 9001:2001 zaručující: -vysokou kvalitu tisku -odolnost vůči agresivním barvám s výbornými mechanickými vlastnostmi a dlouhou životností.Dodáváme i ...

Velkoobchod, prodej: - biocidní produkty - repelentní přípravky - rodenticidy - insekticidy.

Výroba: - popruhy brašnářské čalounické - gumotextilní popruhy - brašnářské popruhy - vodítkové popruhy - opaskové popruhy - pevnostní popruhy - speciální popruhy - upínací pásy.

Výroba, těžba: - pískovna - slévárenské, sklářské písky - křemenné moučky - technické štěrky - kaolin - dolomitové štěrka, moučky - písek.

Zpracování a prodej: -pilařské výrobky pro stavaře, stolaře -řezivo stavební: -řezivo sušené -trámy, hranoly, fošny -střešní latě, desky -překližky, OSB desky a další -na přání možná impregnace přípravkem proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu -řezivo truhlářské (sušené): -fošny desky vlhkost (8-12%) Výroba, prodej: -nábytek ...

Pila. Služby: -pořez vlastní kulatiny -těžba dřeva, dříví. Výroba: -stavební, truhlářského řeziva -trámy, latě, fošny, prkna, odkorky, piliny. Prodej: -palivové štípané dřevo.

Výroba, prodej. Uzlové sítě: -sportovní - volejbalové, basketbalové, fotbalové, tenisové, speciální sítě pro hřiště na baseball a golf atd. -ochranné - materiál polypropylen, polyamid, sítě kolem sportovišť, za branky, branka, do sportovních hal, haly atd. -rybářské -průmyslové - záchytné bezpečnostní sítě, provazový polyamidový žebřík, ...

Čerpací stanice. Prodej: -palivo -benzín -nafta.

Čerpací stanice Shell. Prodej: -benzin -pohonné hmoty.

Materiály pro suchou výstavbu - specializovaný prodejce celoevropské sítě mateřské firmy BAUSTOFF+METALL GmbH Wien. Velkoobchod, prodej: -sádrokartonové a sádrovláknité desky -spárovací tmely -zárubně, dvířka a příslušenství RUG* -nátěrové hmoty, malířské potřeby -parozábrany a difuzní fólie (i s hliníkovou vrstvou) -elektrické ...

Výroba kovových konstrukcí, kovové konstrukce, kotlů, kotle, tělesa a kontejnery. Výroba kovové spotřební zboží, výroba stroje a zařízení pro využití mechanické energie, výroba strojů a zařízení pro určitá hospodářská odvětví . Velkoobchod zámečnictví.

K.O. - ocel, s.r.o. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -hutní materiál: -plech černý, pozinkovaný, CU** (měděný), AL** (hliníkový), nerez -profilový materiál: -ocel plochá, kruhová -trubky -jackel (jekl) -ocelové profily L***, U***, I***, IPE*, HEA*, HEB* -pásovina AL (hliník), CU** (měď).

Čerpací stanice. Prodej pohonných hmot, pohonnné hmoty, benzín, nafta. Autokosmetika a autodíly, autodoplňky. Náhradní díly na auto, auta, automobily, vozidla. Bistro.

Prodej: -stavební materiál, stavebniny.