Odlitky, vyráběné ve slévárnách pomocí slévání, mají uplatnění v metalurgii a strojírenském průmyslu. Odlitky se slévají z šedé, tvárné a hematitové litiny. Díky použití žáruvzdorných, otěruvzdorných a legovaných materiálů jsou odlitky chemicky stálé.

Výroba vysoce kvalitních odlitků z hliníkových slitin, nabízíme vysokou flexibilitu při vyřizování nových projektů a sériových zakázek.

Výroba: -odlitky ze šedé a tvárné litiny -orientace na automobilový, strojírenský, stavební průmysl, železnice.

Služby: -chemické, tepelné zpracování kovů, nitridace. CTPark Brno

Kanalizační litina-výroba: -poklopy na šachty -stupadla -rámy -mříže -lavičky. Lze odlévat sortiment ze šedé litiny ČSN 422410-20.

Výroba: -podzemní hydranty -nadzemní hydranty -plovákové spínače, detekční sondy, jednotky a relé pro regulaci hladin. Služby: -slévárenské práce -lití barevných kovů.

Kovovýroba. Výrobky: -díly spojek -hřídelové a nábojové upínky -okrajovací nástroje pro tlakově lité odlitky ze slitiny hliníku.

Slévárna: -slitin hliníku. Kovovýroba.

Slévárna: - odlitky z hliníkových a bronzových slitin odlévaných do pískových forem a do kokil - elektrorozvodné skříně UR4 a UR6 vyrobené z hliníkových slitin - zavařovací hlavy odlévané do pískových forem. Přijmeme: - šikovné slévače pro ruční formování.

Prodej: - hutní materiál - ocelové plechy. Výroba: - hydraulické válce Výkup: - kovový odpad.

Firma se zabývá tlakovým litím slitiny zinku, na výrobky pro nábytkové kování, výrobky pro automobilový průmysl a dalším opracováním odlitků.

Slévárenství, modelářství - výroba dřevěných modelů - výroba hliníkových forem - zpracování technologie

Vývoj, realizace: - technologie na zpracování průmyslových odpadů. Slévárenství. Strojírenství. Strojní obrábění. Recyklace průmyslových odpadů. Velkoobchod: - hutní materiál.

Zvonařství. Výroba, montáž, servis, oprava, sanace: -zvony -zvonkové stolice -zvonkohry -pohony zvonů -věžní hodiny -ciferníky.

Tlaková slévárna hliníku Výroba: -odlitky ze slitin hliníku do hmotnosti cca 3 kg. Využití: -automobilový průmysl -elektrotechnický průmysl -spotřební průmysl -obráběcí stroje. Certifikace ISO 9001:2000 Strojní závod: -kovovýroba zámečnická -soustružnické a frézařské práce -broušení na plocho a na kulato. Svářečská ...

Výroba odlitků slévárenskou technologií, včetně modelového zařízení a opracování kovů.

Výroba odlitků z šedé litiny GG15-25 o rozměrech do 1000x1000mm a hmotnosti do cca 100kg. Strojní litina: -pojezdová kola, řemenice, díly převodovek, čerpadel, zemědělských strojů, kladky, závaží aj. Kamnová litina: -rošty, krbové vložky, díly různých topidel, pláty, rámy, dvířka. Ozdobná litina: -pro městský mobiliář ...

Slévárna: - výroba odlitků z šedých a tvárných litin. - výroba modelů.

Zprostředkování: - obchod, služby. Prodej: - nástrojové oceli - suroviny pro slévárenství - výpalky, ingoty - za tepla válcované plechy. Řezání oceli. Dělení kovových materiálů.

Slévárna, výroba: -technologie gravitačního lití do pískových forem využívá dva způsoby formování, ruční a strojní -ruční formování je vhodné pro odlitky větších rozměrů, vyšší hmotnosti a pro tvarově složitější odlitky -strojní formování zabezpečuje vyšší produktivitu práce, větší přesnost při odlévání a mimo jiné i ...

Slévárna neželezných (barevných) kovů: - výroba neželezných kovů.

Služby, zprostředkování, export, vývoz: -v oboru slévárenství: -odlitky z oceli, šedé litiny a tvárné litiny -volné a zápustkové výkovky -svařence. Práce: -strojní opracování -montáže. Výroba a přejímka: -kompletní obráběcí stroje.

Výroba: -odlitky a ingoty -díly lodí a výkovky -montované celky -ocelové konstrukce a stavby -energetická zařízení,petrochemie -engineering -ocelárna a slévárna -kovárna -těžká mechanika -mostárna -ohýbárna trubek -energetické strojírenství -finální dodávky.