Pily nabízejí stavební řezivo jako hranolky, hranoly, fošny, prkna, střešní latě, hoblovaná prkna, prismovaná prkna a další řezivo pro stavbu pergol, přístřešků nebo krovů. Využijte suché dřevo jako palivo ve formě palivového dřeva.

Beneš Bohuňovice spol. s r.o.
Firma Beneš Bohuňovice spol. s r.o. se zaměřuje na výrobu dřevěných palet a obalů v Olomouci a okolí. Vyberte si u nás nové i použité palety včetně dřevěných beden a EUR palet. Mimo výroby je pro nás samozřejmostí ošetření a tepelná úprava palet. Výroba, dřevovýroba, prodej a distribuce: - dřevěné palety prosté o rozměru 1200x800 (1200x1000) ...
Výroba, prodej: - truhlářské a stavební řezivo - včetně impregnace. Lesnické práce.

Výroba: - tvrdé dřevo - truhlářské, stolařské řezivo - bukové, dubové nábytkové hranoly - palubky Sušení a impregnace řeziva. Prodej: - palivové dřevo - buková kulatina.

Pila, pořez kulatiny Prodej: -stavební řezivo. Výroba, dodávka, montáž -střešní konstrukce. Tesařské práce

Naše česká firma s názvem MOSAIC spol. s r.o. se sídlem v Bělotíně nedaleko Hranic a Přerova se specializuje na výrobu a prodej dřevěných podlah z masivu, zámeckých a mozaikových parket a také podlahových prken. Dle vašeho výběru dodáme výrobky s povrchovou úpravou s olejem nebo matným lakem. Jako další naší specializací je prodej palivového ...

Pořez pilařské kulatiny. Výroba, prodej: -veškeré stavební řezivo -konstrukční řezivo na vazníky (vlastníme certifikát) -dřevěné obaly-palety, bedny, bednění včetně tepelného ošetření (vlastníme certifikát) - dřevěné brikety Zajišťujeme dopravu pilařské kulatiny

Výkup - staré řezivo prodej - opracované staré řezivo desky s patinou, prkna, trámy. Zakázková výstavba - dřevostavby.

Výroba, prodej: - pořez dřeva - listnaté řezivo - stavební řezivo - nábytkové přířezy

Nákup lesních pozemků prodej sazenic lesních dřevin - DUB, TOPOL Prodej kulatiny: -smrk, borovice, modřín, dub, buk, topol, bříza, jasan, lípa

Truhlářství, podlahářství -Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Umělecko-řemeslné zpracování kovů -Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů -Velkoobchod a maloobchod

Výroba: - pilařská výroba - dřevěné výrobky.

Dřevovýroba. Výroba: - palety. Prodej: - truhlářské řezivo - dřevotřískové desky, překližkové desky, OSB desky - stavební materiály.

Výroba frézovaného (kulatého) dřevěného materiálu. Výkup a odvoz dříví (autodoprava). Prodej palivového dříví. Lesnická činnost.

Pila. Výroba, prodej stavebního a truhlářského řeziva - sušení řeziva - pořez kulatiny. Provozovna pily Za Nádražím 579, 588 13 Polná

Pila. Výroba, prodej: -bukové a dubové spárovky -lepené nábytkářské polotovary -postele z masivu -schodnice a podschodnice -stavební řezivo -lepené dřevo.

Stolařská, pilařská a včelařská výroba. Sušení dřeva.

Dodavatel řeziva a dřevařských výrobků: - sušené truhlářské řezivo - stavební řezivo - palubky - smrk, sibiřský modřín, thermowood - hoblované zboží - laminované desky - OSB desky - plovoucí podlahy - laky, lazury, vosky - dřevěné brikety.

Pilařská výroba, prodej - stavební řezivo - krovy, trámy, hranoly, fošny, latě, prkna.

Vývoj, výroba a prodej: - ocelové kontejnery - speciální výměnné nástavby na nákladní automobily - ocelové konstrukce. Pilařská výroba: - prodej stavebního řeziva - prodej truhlářského řeziva po dohodě.

Stavební společnost, stavby na klíč. Prodej: - stavebniny - pohonné hmoty. Nákup, prodej, zpracování: - bukové řezivo, hranoly.

Dřevovýroba: -bukové hranolky -parkety -frézované a soustružené polotovary. Prodej dřeva: -kulatina -bukové řezivo. Sušárna, sušení dřeva. Lisování: -ekologické dřevěné brikety.

Výroba, montáž: - příhradové vazníky se styčníkovou deskou. Práce: - pokrývačské - klempířské. Pila: - pořez kulatiny - stavební řezivo - truhlářské řezivo.

Pila, pilařská výroba. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -stavební dřevo: -hranoly, střešní latě, prkna, krovy -sušené stolařské řezivo -palubky -palivové dřevo. Stolárna.

Pobočka. Pila, pořez dříví. Výroba: - sušené řezivo - stavební, palivové dřevo.

Pila. -brikety -štípané dříví -palivové dřevo.