Kámen je moderním okrasným doplňkem, ale i oblíbeným stavebním materiálem. Mezi ozdobné kamenivo lze řadit mramor, vápenec, žulu, kvarcit, břidlici a mnoho dalších. Nejpoužívanějšími stavebními materiály z kamene je naopak štěrk, kamenná drť a písek.

Kamenolom. Těžba: - žula Výroba: - žulové dlažební kostky - krajníky - žulové desky

Výroba, prodej: -umělý kámen -ploty vč.výplní -plynové a elektrické skříně -krby -vázy -obklady. Recyklovaný plast: -plotovky -obrubníky -zatravňovací dlažba.

Těžba kamene. Výroba: -žulové kostky všech rozměrů včetně nadstandardních velikostí -soklové kameny -obklady -dlažby -pomníky z přírodního kamene -štěrkové drti všech frakcí.

Dřevovýroba. Pila. Výroba, prodej: -pilařská -řezivo -jehličnaté - smrk, borovice -listnaté - dub*, buk*, olše -truhlářské a stavební -hranoly -krovy -latě -prkna -palubky. Práce: -pořez kulatiny na rámových pilách -12 m*** délky. Činnost: -obchodní. Provozovna: -Kunžak - Malé Podolí.

Stavební činnost: -rekonstrukce -stavby na klíč -rodinné domy. Prodej: -stavebniny.

Drcení a třídění - kamenivotěžba, zpracování a prodej - žula Drcení a třídění - kamenivotěžba, zpracování a prodej - žula

Prodej: -stavební systémy KNAUF -ekologicky nezávadné výrobky -sádrokartonové desky, spárovací hmoty, konstrukční materiál, těsnící hmoty, omítky vnitřní i venkovní -podhledoké kazety -poradenská služba.