Písek a štěrk patří mezi základní stavební materiály. Odborníci nabízí služby, které zahrnují prodej písku a štěrku, jejich odvoz na místo stavby, likvidaci suti, frakci štěrků a písků a ukládku zeminy, dále i prodej kameniva a jiných zásypových materiálů.

Autodoprava: -přeprava, dodávka sypkých materiálů (kamene, písku atd.) -dovoz recyklátů, písku a hutnících materiálů (sutě, zeminy, balené) -odvoz a uložení sutě, zeminy, živice, betonu -dovoz a odvoz drceného kameniva a jiných materiálů (uhlí, zemědělské produkty). Zemní práce: -hrubé terénní práce -základy a práce spojené s ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - železářské potřeby, hutní materiál, nářadí, domácí potřeby - stavebniny, stavební materiál - barvy, laky, tmely, lepidla. Dřevoprodej. Půjčovna strojů a nářadí. Pneuservis. Centrum bezpečné jízdy - akreditované školící středisko řidičů a středisko bezpečné jízdy.

Činnost: -provádění zemních prací, demolic, -uložení sutě a zeminy -prodej a rozvoz písků.

Prodej, nakládka, doprava: -tříděné mostecké uhlí -kopaný chlumský písek -koks.

Zemní práce. Autodoprava vnitrostátní. Stavební činnost: - prodej štěrku a kameniva - kontejnerová doprava.

Prodej a doprava: -uhlí a koks -palivové dřevo -polena 1m -stavební písky -prosívky a štěrky všeho druhu -lomový kámen.

Zahraniční zastoupení v ČR finské firmy KATEPAL OY, WOODHEAT FINLAND. Prodej: -bitumenové střešní šindele -kamna, krby, saunová kamna -komponenty (dvířka, rošty) Import, dovoz, prodej: -výrobky firmy UPOFLOOR: -vinylové podlahové krytiny -dřevěné parkety -výrobky firmy BOTNIACARPET OY: -vlněné koberce. Export, vývoz, ...

Těžba a prodej: - písek a štěrkopísek ( v případě větší nakládky lze dohodnout i neděli, na základě telefonické dohody možno poskytnout dopravu pro drobné stavebníky ).

Nabídka kompletních zemních prací, demolicí, odvozu suti a odpadu.

Výroba a prodej křemičitých písků pro sportovní stavby, tryskání, bazénové filtrace, stavební chemie atd

Prodej: - paliva -uhlí, koks -stavební materiál - písky, drtě, štěrky.

Distribuce: - průmyslových komponentů a ocelových tryskacích materiálů. - závěsné prostředky - komponenty na formy a nástroje (vyhazovače a razníky) - nástrojové a plynové pružiny Velkoobchod, dodávky tryskacích materiálů

Kamenolom. Těžba, prodej: -lomový kámen - netříděný, stavební, soklový -štěrky a drtě.

Prodej dřeva a stavebního materiálu -písek i po malém množství -betonářské výrobky -skruže -žlabovky -KB bloky -zahradní obrubníky -stavební materiál -drátokoše (přírodní opěrné zdi) -dlažby, zámková dlažba -truhlářské a stavební řezivo Výroba: -zahradní program ze dřeva (altány, lavice, chatky, balkonové díly) ...

Těžba: - písek - kamenivo. Činnost: - projektová - dodavatelská - obchodní - inženýrsko-investorská - softwarová. Realizace staveb na klíč.

Velkoobchod, dodávka: - křemičitý písek - barevný písek - filtrační písek - barvený vápenec. Pobočky: - Dobříč 3 - Suvorovova 1214/108, Nový Jičín.

Těžba a prodej písku. Akciová společnost SEDOS doprava a.s. je rodinnou firmou a vznikla z fyzické osoby Jaroslav Sedláček-SEDOS, kterou založil pan Sedláček již v roce 1989. Firma se zabývá hornickou činností, vlastní výrobou a prodejem štěrkopísku. Zákazníkům nabízíme písek zásypový tříděný-určený zejména do výkopů frakce 0-8mm, zásyp ...

Stavební práce: - zemní - výkopové - vrtné. Vrtání studní. Prodej sypkých hmot a materiálů.

Pískovna - prodej písku, kačírku, kameniva - nakládka, vykládka

Stavebniny Prošek působí na trhu již od roku 1992 a má nejen bohaté zkušenosti z prodeje širokého sortimentu stavebního materiálu.

Stavebniny Opočno - nabízíme: - kompletní sortiment stavebních materiálů. Našim cílem je maximálně vyhovět zákazníkovi a nabídnout mu co nejlepší ceny. Proto, každý kdo si u nás zakoupí zboží, dostává automaticky slevu!! Zpracováváme cenové nabídky a objednané materiály dopravujeme na místo určení.

Sklápěcí nákladní doprava. Podvalníková doprava. Zemní práce. Prodej materiálů. Autoservis. Pneuservis.

Těžba zpracování výroba prodej: - kamenivo drcené - dlažba kamenná - žulové kostky bloky kvádry - žulové silniční krajníky - kámen žula kamenivo - žulové surové bloky. Výroba: - mobilní drtící a třídící zařízení pro úpravu kameniva a recyklovaného stavebního odpadu - stroje pro technickou úpravu kamene.

Služby: -zemní a výkopové práce -odvoz a likvidace odpadů -autodoprava a prodej stavebního materiálu.