Černé a hnědé uhlí jsou tuhá paliva, jejichž výhodami je vysoký žár, rovnoměrné dlouhé hoření a nízký obsah síry. Topení v kotli pomocí uhlí je navíc ekonomicky výhodné. Palivo si můžete vyzvednout osobně nebo může být dovezeno až k vám domů.

Uhelné sklady Hlinsko
Uhelné sklady Hlinsko: Prodej hnědého uhlí Suché uhlí Hlinsko: Kostka Ořech 1 a Ořech 2 Hnědé uhlí Balené brikety 10-30 kg Zajišťujeme dopravu u nás zakoupených paliv a zakázku složíme dle požadavků zákazníka pásovým dopravníkem. Doprava po Hlinsku je zdarma. Dodávky uhlí z dolu Bílina, Sokolov a Most.
Prodej uhlí, briket a koksu. Uhelné sklady

Prodej, servis: -vozidel. Uhelné sklady. Zlatnictví.

Obchodní firma. Velkoobchod s hnojivy a pesticidy: -průmyslová hnojiva pevná, kapalná, volně ložená, pytlovaná, prodej i v malospotřebitelském balení -pevná: dusíkatá, draselná, fosforečná, kombinovaná, vápenatá -kapalná:Dam, Cansol, Npsol -pevná a kapalná obsahující mikroprvky -pesticidy pro zemědělství, lesnictví, ...

Nabízíme uhlí, štěrky, písky, oblázky, palivové dříví a mulčovací kůry

Prodej - uhlí včetně rozvozu

Prodej uhlí Maloobchod, prodej: -uhlí ořech I., II. Ledvice kostka Ledvice brikety, koks, dříví na zátop, rašelinový substrát B. Autodoprava, odvoz - sklápěč AVIA 3, 5t, LIAZ 8, 2t: -sutě -písek -hlína -sypké materiály.

Zemní práce. Prodej stavebního materiálu. Dodávka: - uhlí, - palivové dřevo.

Velkoobchod-maloobchod s pevnými palivy: - hnědé a černé uhlí, koks, brikety... Maloobchod: - prodej pro obyvatelstvo. Uhelné sklady-uhlí.

Uhelné sklady - prodej koksu - prodej černého uhlí - prodej hnědého uhlí - prodej písku v - výkup kovového šrotu - uhelné sklady

Uhelné sklady. Prodej: - uhlí, paliva, koks.

Prodej: - hnědé uhlí ledvické - koks - černé uhlí - brikety německé - kovářské uhlí.

Velkoobchod, prodej: - pevná paliva: - uhlí. - brikety, koks. Nákladní autodoprava: - sypké materiály.

Prodej: -černé, hnědé uhlí. -koks. -palivové dřevo. -brikety.

Prodej: - uhlí - písek - štěrky Sklad a váha areál ČD Polička

Kamionová přeprava sypkých hmot do hmotnosti 30 tun. Prodej: - uhlí. Uhlí z úpravny Levnice Doly Bilina - Světec.

Uhelné sklady a stavebniny. Maloobchod, prodej: -pevná paliva: -uhlí. -koks. -palivové dřevo. Maloobchod, prodej: -stavební materiál. -zdící materiál. -střešní krytina.

Prodej uhlí: - ořech 1 - ořech 2 - kostka - palivové dříví - uhelné brikety.

Prodej: - uhlík - koks Nákladní autodoprava

Prodej: -uhlí,dříví. Silniční nákladní doprava.

Uhelné sklady Steinerová - dodavatel kvalitního hnědého uhlí z Ledvic. Velkoobchod, maloobchod. prodej: -hnědé uhlí -černé uhlí -koks Vedení společnosti v Chocni. Sklady: -Choceň -Králíky -Rychnov nad Kněžnou -Opočno pod Orl.h.

P R O D Á V Á M E : - palivo - uhlí hnědé ekologické - dřevo - tuhá paliva

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Poskytování technických ...

Geologické práce -Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Projektování pozemkových ...