Černé a hnědé uhlí jsou tuhá paliva, jejichž výhodami je vysoký žár, rovnoměrné dlouhé hoření a nízký obsah síry. Topení v kotli pomocí uhlí je navíc ekonomicky výhodné. Palivo si můžete vyzvednout osobně nebo může být dovezeno až k vám domů.

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic tuhá paliva
Společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic je významnou a spolehlivou firmou působící na trhu již 25 let. Do našeho portfolia služeb patří velkoobchodní a maloobchodní prodej pevných paliv. Zejména uhlí, brikety, koks a také dřevěné produkty. Dále se dlouhodobě zabýváme vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravou. Přepravujeme zboží ...
Distribuce: - antracit - uhlí typu T

Prodej, e-shop: - dřevěné pelety, brikety - uhlí - krbové dřevo

Prodej: - tuhá paliva - černé, hnědé uhlí - koks - brikety - krbové dřevo - písky, drtě, kačírky - mulčovací kůra Pobočky: Beroun – Závodí tel: 311 622 462, mob: 605 230 756 Mirotice – okres Písek tel: 382 229 680, mob: 603 257 772

Zabýváme se prodejem písků, štěrků a uhlí. Dále nabízíme kačírek.

Činnost: - obchodování se zemním plynem - velkoobchod se zemním plynem, uhlím a ropou

Služby: -vnitrostátní a mezinárodní přeprava zboží -spedice -logistika Velkoobchod, maloobchod, prodej: -uhlí

Těžba a obchod s uhlím. Teplárenství, energetika - dodávky energií - výroba tepla.

Na základě vítězství v obchodních soutěžích Ministerstva obrany ČR společnost prováděla dodávky paliv vojenských objektů i v jiných regionech ČR..

Nabídka technického poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví a energetiky.

Dovážíme a prodáváme aktivní uhlí, iontoměniče a průmyslové chemikálie.

Prodej: -hnědé uhlí, -elektřina, -povolenky na emise skleníkových plynů. Těžba: -hnědé uhlí.

Dodávka včetně přepravy - hnědé uhlí - černé uhlí - koks

Sadové úpravy. Interiérová, umělá i hydroponická zeleň. Údržba zeleně, dekorace, zemní práce. Prodej: - palivové dřevo

Velkoobchod: - tuhá paliva - uhlí Likvidace starých ekologických zátěží. Prostřednictvím svých dceřiných společností podniká i v oboru výroby a dodávek tepelné energie.

Nejlevnější uhlí v České republice! Velkobchod a maloobchod s palivy. Nabízíme antracit, černé uhlí, uhlí pro kováře, nauhličovadla, s dopravou kamionem v rámci celé ČR. Dále prodáváme balené uhelné brikety a uhlí.

Prodej veškerých druhů pevných paliv včetně dopravy a skládky pásem. Prodej balených briket a uhlí.

Obchodování s energetickými komoditami -těžba, úprava a prodej hnědého uhlí; investice do tepláren i podnikových energetik, prodej tepla a elektrické energie; prodej elektrické energie - licence obchodníka s elektřinou.

-Úprava nerostů a dobývání rašeliny a bahna a jejich úprava -Přípravné práce pro stavby -Specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Správa a údržba nemovitostí -Dokončovací stavební práce

Velkoobchod: - tuhá paliva. Prodej a dodávky tuhých paliv: - průmyslovým podnikům - kotelnám - uhelným skladům (pro obyvatelstvo).