Černé a hnědé uhlí jsou tuhá paliva, jejichž výhodami je vysoký žár, rovnoměrné dlouhé hoření a nízký obsah síry. Topení v kotli pomocí uhlí je navíc ekonomicky výhodné. Palivo si můžete vyzvednout osobně nebo může být dovezeno až k vám domů.

Jsme Váš dodavatel uhlí a písku. Působíme na trhu již od roku 1996 a zabýváme se maloobchodem s tuhými palivy. Doménou naší společnosti je prodej tuhých paliv, tedy hnědého uhlí, hnědouhelných briket, černého uhlí, koksu a palivového dřeva. Našim zákazníkům nabízíme produkty významných uhelných společností jako je Severní energetická, OKD ...

Čerpací stanice Maloobchod, eshop: -autokosmetika -dálniční známky Pneuservis: -pro osobní a nákladní vozy, automobily -prodej pneu. Autoservis: -příprava na STK -veškeré mechanické opravy. Ruční mytí s obsluhou. Prodej: -hnědé a černé uhlí -koks -hnědouhelné brikety -palivové štípané dříví -štěrky, písky ...

Společnost Paliva Holešov, s.r.o. dodává kvalitní tuhá paliva, které mají výkonnost pro vytopení celého domu či bytu. Prodáváme tuhá paliva i dřevěné brikety a taky Vám je dovezeme. Nabízíme také sypké stavební hmoty - písek, štěrk, stavebniny a pozinkované klempířské zboží. Rozvoz zajišťujeme pro Zlínský kraj - Zlín, ...

Velkoobchod, prodej: - uhlí - koks - dřevěné brikety - palivové dřevo.

Prodej uhlí - adresa: Školní statek, Velehradská 1467, 686 03 Staré Město. Autodoprava - kontejnerová autodoprava - dovoz staveb.materiálů. - adresa: Školní statek, Velehradská 1467, 686 03 Staré Město.

Maloobchod, prodej: -kvalitní tříděné hnědé uhlí z SD, a.s. Důl Bílina -uhelné brikety z SRN -černé uhlí -koks. Sklad Mistřice 414, areál AGRI-M tel.: 572545171

Maloobchod, prodej: -palivo: - koks - černé uhlí ořech, kostka - brikety - hnědé uhlí kostka, ořech

Výroba, prodej: - dřevěné uhlí - grilovací brikety.

Výroba, prodej, montáže: - kalírenské přípravky - pece na výrobu dřevěného uhlí. Prodej: - dřevěné uhlí.

Maloobchod, prodej: - uhlí - brikety - koks

Maloobchod, prodej: -palivové uhlí. Práce: -zemní, výkopové. Autodoprava, doprava, přeprava: -nákladní: -sklápěcí vozy TATRA CASE UNC*.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -uhlí -palivové dříví, dřevo.

Maloobchod, velkoobchod, prodej: - stavebniny - stavební materiály - štěrkopísky a kamenivo - uhlí - vše pro truhláře a kutily.

Maloobchod, prodej, nákup: - palivo: - uhlí - všechny druhy - koks.

Velkoobchod, maloobhcod, prodej paliva: -uhlí černé a hnědé.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -uhlí. Dodávka: -důlní stroje, technika.

Zabýváme se obchodní a zprostředkovatelskou činností v oblasti zemědělství. Nákup, skladování, maloobchod, prodej: - paliva - maziva.

Uhelné sklady. Prodej: - uhlí - koks.

Dovoz (import),prodej,distribuce, vývoz (export): -peletkové palivo (dřevěné peletky, pelety - lisované piliny) - 6,8,20 mm -brikety -palivové dříví (dřevo) -stavební dříví -palety.