Energetické služby zahrnují distribuci elektrické energie, tepla a plynu pro firmy a domácnosti, dále výstavbu vedení VVN, opravy jaderných reaktorů, projektování a následné montáže VVN. Vyberte si pro svou firmu či domácnost optimálního dodavatele.

Dodávky: - energetických celků/energetické celky: - úsporná energetická opatření - měřící a regulační systémy AISYS, WinTherm, ASTROLIGHT.

Společnost AP Solutions s.r.o. nabízí široké spektrum služeb v oboru informačních a telekomunikačních technologií. Nabízí dodávku hardware, software, audio i video techniky, marketingové služby i poradenství v oblasti optimalizace energií. Najdete nás ve Zlíně, ulice Václavská. Služby v oblasti IT: - dodávka hardware, software - antivirové ...

Elektroinstalační práce na klíč. Poradenství: - energetika. Inženýrská činnost: - stavební poradenství.

Výroba rozvaděčů a tlumivek. Provádění kompenzace jalové energie, filtrace energetického rušení, výchozí a periodické revize. Opravy transformátorů.

Firma EMOZ, spol. s.r.o. nabízí elektromontážní služby, výrobu rozvaděčů a projektování elektrických zařízení. Nabízíme: - elektroinstalací silnoproudu i slaboproudu - výroby rozváděčů - kompenzace jalové energie - montáže hromosvodů - přípojky na veřejné sítě - venkovní osvětlení - projekční práce - revize.

Závod Chropyně ČLEN KONCERNU AGROFERT. Výroba, rozvod, distribuce: -pára, páry. -teplá voda. -stlačený vzduch. Distribuce: -elektrická energie.

Poskytování energetického poradenství. Firma je jednou z největších zprostředkovatelských a poradenských společností na českém trhu.

Poskytování energetického poradenství. Firma je jednou z největších zprostředkovatelských a poradenských společností na českém trhu.

Energetické audity, energetické posudky a studie proveditelnosti. Optimalizace spotřeby elektrické energie. Led osvětlení - návrhy a realizace.

Rozvod, dodávka: -elektřina -plyn -voda -tepelná energie, pára. Provozování, údržba, opravy: -elektroenergetických, tepelných, plynových, vodovodních, kanalizačních sítí a technologických zařízení: -kotelny, domovní a průmyslové rozvody, elektrické rozvodny, regulační stanice plynu, ČOV, kanalizace, úpravny vody.

Ostatní odborné, vědecké a technické činnosti j. n. - Výroba elektřiny - Znalec v oboru Ekonomika/Elektrotechnika, odvětví : Ceny a odhady Specializace: Průmyslová a spotřební slaboproudá elektrotechnika

Výroba a rozvod: - tepelná energie, elektřina. elektronické komunikace, internet a wifi Jasenice vodovody a kanalizace uhelná kotelna, rozvod páry v průmyslovém areálu Jasenice

Činnost: - poradenské služby v oblasti úspory energie, využití alternativních zdrojů

Výroba, rozvod: -tepelná energie - pára, teplá voda -elektrická energie - elektřina. Správa, údržba: -nemovitosti. Práce: -VODOinstalatérské, vodoinstalační -TOPO, topenářské, topenářství -ELEKTROinstalační, instalace elektro.

-Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Velkoobchod a maloobchod

Nákup, distribuce a prodej elektrické energie. Dodávky zemního plynu.

Vodní elektrárna, energetika. Výroba, rozvod, dodávka: -elektřina.

Dodavatel elektřiny a plynu: -úspora nákladů na energii.

Služby: - poradenství v oblasti fotovoltaických elektráren a energetiky - vedení, zpracování účetnictví - vedení daňové evidence - daňové poradenství.

Činnost technických poradců v oblasti strojírenství, hutnictví a energetiky.

Služby: -opravy fotovoltaických elektráren -zvyšování efektivity FV elektráren -energetické poradenství -minimalizace nákladů za všechny druhy energie -daňové poradenství -vedení účetnictví Výroba: -regulátory spotřeby elektřiny.

Rozvod: - teplo - plyn. Výroba, opravy a montáž: - měřidla - vyhrazené tlakové zařízení - kotle - tlakové nádoby Zámečnictví.

Technické poradenství v oblasti energetiky, stavebnictví, úspor energií a využití obnovitelných zdrojů. Energetické audity budov, průkazy energetické náročnosti budov a odborných posudků pro veškeré dotace, povolení a úvěry.