Dodávky zemního plynu jsou spravovány podniky v jednotlivých obcích. Údržba sítě plynového vedení, havarijní služba a řešení mimořádných situací je další činností plynárenství, stejně jako výstavba plynárenských zařízení nebo kontrola plynových kotlů.

Pobočka. Stavební firma. Projekce, výstavba, stavební práce: - stavební projekce - montáže plynovodů, vodovodů a kanalizací z plastů.

Společnost FB SERVICES se zabývá poradenstvím a prodejem elektrické energie a plynu. Služby: - garantujeme nejlevnější ceny plynu a elektřiny na trhu - působíme po celé ČR - vyřídíme za Vás veškeré formality - nabízíme společnou fakturaci za plyn a elektřinu.

Výstavba, komplexní práce, rekonstrukce: -plynovody, produktovody, teplofikace všech tlakových dimenzí-plynovody VVTL a VTL, STL a NTL a plynovodní přípojky z materiálu ocel a lineární polyetylén. Výroba, montáž a rekonstrukce: -regulační stanice plynu. Výstavba: vodovody (vodovodů), kanalizace (kanalizací), čistírna odpadní vody (čístíren, ...

Smluvní partner Severomoravské plynárenské a.s. (SMP) pro okres Bruntál. Montáže plynovodů. Plynovodní přípojky. Plynoinstalace. Topoinstalace. Vodoinstalace. Výstavba: - vodovody - kanalizace. Revize. Dodávka a montáž: - plynospotřebiče. Zemní práce.

Poskytujeme služby v oboru instalatérství a topenářství: - výstavba STL a NTL plynovodů, jejich rekonstrukce, opravy a revize - výstavba STL a NTL domovních plynovodních přípojek, jejich rekonstrukce a opravy - plynofikace průmyslových objektů - plynofikace rodinných domů a bytů - revize vyhrazených plynových zařízení - výstavba ...

Prodej: - průmyslové armatury - topenářské armatury - plynové kotle - ohřívače vody - otopná tělesa.

Výroba tepla a plynu v areálu Pilana.

Skupina ČEZ - dodávky elektřiny, plynu a tepla - pro domácnosti, podnikatelé a firmy

Dodavatel elektřiny a plynu: -úspora nákladů na energii.

Výroba, rozvod, distribuce: - teplo - elektřina - plyn.

Výroba, rozvod: - elektřina, plyn, pára a teplá voda.

Topenářské práce: -opravy plynových zařízení -montáž plynových zařízení -vodoinstalační práce.

Výstavba, montáž, demontáž, oprava: -technologie pro těžbu, dopravu, skladování, úpravu plynů, ropy, chemikálií -plynovod, ropovod, teplovod -revize vyhrazených plynových zařízení -ostatní tlakové a plynové zařízení -práce v odvětví: -rafinérie, průmyslová chemie, energetika, teplárenství, petrochemie a další.

Pobočka. Služby: - plyn - revize, projekce, dodávka - bioplyn a CNG (zemní plyn).

Výstavba VVTL, VTL, STL, NTL plynovodů a topných systémů. Činnost: Výstavba VVTL a VTL plynovodů a produktovodů - výstavba a napojení plynovodů pomocí navrtávek - výstavba a napojení přeložek plynovodů bez odstávky plynu a bezplamennou technologií.

Poradenská společnost v oblasti optimalizace nákladů za dodávku elektřiny a zemního plynu.

Vytápění, teplofikace, plynofikace. TEPLOFIKACE-OPRAVY, VÝSTAVBA Kotelny -středotlaké -nízkotlaké Předávací stanice Tlakové nádoby Parovody Teplovody Revize PLYNOFIKACE-OPRAVY, VÝSTAVBA Kotelny Plynovody -rozvody a přípojky Plynofikace objektů, domů a bytů Revize VYTÁPĚNÍ-OPRAVY, VÝSTAVBA Kotelny Parovody, ...

Výstavba a provozování podzemních zásobníků plynu.

Nabízím služby v oblasti vodoinstalatérství, topenářství a plynárenství. Mezi mé hlavní činnosti patří montáže a dodávky instalací v oblasti vody, topení, plynu a kanalizací, realizace koupelen, ústředního a podlahového vytápění, tepelných čerpadel. Dále domovní rozvody vzduchotechniky a montáže protipožárních ucpávek a jejich revize, montáže ...

Dodavatel elektřiny a zemního plynu pro domácnosti, firmy a velkoodběratele

Výroba, dodávka, rozvod, měření, prodej: -teplo -elektřina. -výroba tepelné energie -rozvod tepelné energie -výroba elektřiny -obchod s elektřinou -obchod s plynem.

Nabízíme nezávislé porovnání cen plynu a elektřiny s možností výběru nejvýhodnější ceny energií a dodavatele. Srovnání cen elektřiny a plynu pomocí online kalkulačky.

Dodavatel elektrické energie a zemního plynu. Projekty elektro rekonstrukce a nové elektroinstalace, přípojky NN a VN - realizace a oprava kompenzací - výstavba a rekonstrukce TS 22/0, 4 kV - revize všech napěťových úrovní - náhradní zdroje – dieselagregáty – zapůjčení, provoz po dobu výpadku.

Nabídka služeb a výrobků: - plynové, olejové a kombinované hořáky RIELLO v monoblokovém provedení od 11 do 10 500 kW s jednostupňovou, dvoustupňovou skokovou, klouzavou a modulovanou regulací výkonu. K dispozici jsou hořáky s mechanickou a elektronickou vačkou regulace palivo-spalovací vzduch. Nízkoemisní modely LOW NOx ve výkonech od 16 kW ...