Dodávky elektřiny a tepla pro různé technologické účely, ohřev vody anebo otop realizují teplárny. Teplárenství však zahrnuje i výrobu, prodej, montáž a servis dílčích zařízení umožňujících vytápění domácností, ale i komerčních či průmyslových objektů.

Služby - tepelné hospodářství - energetické systémy - návrhy, dodávka a montáž kogeneračních jednotek, čerpadel.

Vytápění průmyslových hal, skladových hal, sportovních hal, výrobních hal či dílen. Vytápění tmavými plynovými infrazářiči. Energeticky úsporné vytápění pro vysoké objekty.

Služby - poskytovatel energetických služeb - správa a provoz výměníkových stanic a kotelen na všechny druhy paliva - výroba a prodej tepla.

Služby: -projekce rekonstrukcí a výstavby otopných soustav bytových a nebytových objektů, kotelen a výměníkových stanic -regulace otopných soustav a to bytových a nebytových objektů, které jsou napojeny na centrální zásobování teplem, včetně blokových kotelen -instalace termostatických ventilů na otopná tělesa, ...

Dodávka, provoz: - nezávislé zdroje elektřiny a tepla.

Výroba, rozvod a prodej: -tepla, teplo -elektrická energie.

TOPINGAS s.r.o.: -kotelny do 50kW a nad 50kW -výměníkové stanice -vytápění průmyslových budov -vytápění rodinných domů a bytových jednotek -potrubní rozvody vzduchotechniky a chlazení, včetně technologie -průmyslové plynovody - STL, NTL -domovní plynovody -bazénové technologie -filtrace vody -ohřev teplé ...

Firma SEPLYKO spol. s r.o. vznikla v roce 1992 jako servisní partner pro výrobce plynových kotlů ORK a ORTAS. Rozšiřováním činností a vyškolením dalších zaměstnanců nyní zajišťujeme servis více než deseti výrobcům kotlů a výrobcům dalších komponentů v topenářské a plynařské oblasti. .

Výroba tepla. Rozvod tepla. Výroba elektřiny. Poradenství v energetice. Poradenství v oblasti obchodu, průmyslu a investic.

Rekonstrukce, opravy, dodávka a montáž - výměníky tepla -projekční navrhy - výměníky tepla - potrubí a její závěsy - tlumiče hluku pro teplárenské zařízení Dodávka a montáž - potrubí a její závěsy - tlumiče hluku pro teplárenské zařízení Rekonstrukce a opravy - potrubí a její závěsy Projekční návrhy, výroba, dodávka a montáž - ...

Prodej : - grafit Služby: - technické poradenství z oboru energetiky

Služby: - výroba a distribuce tepla - poradenství v oblasti životního prostředí - vybavení nemocnice, laboratoří

Energetická skupina KOMTERM Poskytovatel energetických služeb a energetického poradenství - průmyslové a výrobní podniky - nemocnice, sanatoria, zdravotnická zařízení - domovy důchodců - školy - bytová družstva - majitelé samostatných objektů či městských zdrojů tepla - kancelářské budovy - domovy důchodců - botanické zahrady - muzea, ...

Zajišťujeme služby související s energiemi v objektech a jejich dispečink.

Provozování, údržba, servis: -tepelná zařízení v Uničově a Lutíně -tepelná zařízení v Moravské Třebové, Budišov nad Budišovkou, Šternberk.

Stavby: -plynové a olejové kotelny na klíč -teplovodní a horkovodní předávací stanice -venkovní, vnitřní rozvody plynu -vodovody, teplovody, kanalizace -půdní a střešních nástavby, stavba bytů, průmyslových staveb -slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace -měřící a regulační technika tepla, teplé vody, regulačních stanic ...

Naše služby: - provoz zdrojů tepla - výroba tepelné energie - monitoring zdrojů - revize a zkoušky vyhrazených technických zařízení - revize komínů a spalinových cest.

Distribuce tepelné energie, dodávky tepelné energie pro vytáění a ohřev teplé vody.

Výroba, distribuce: - energie - elektřina, plyn, voda, teplo, stlačený vzduch. Služby: - drážní doprava na vlečkách. Elektroúdržba: - revizní, projekční činnost - elektroinstalační práce - výroba rozvaděčů - elektroúdržbářské práce - školení.

Energetika - vytápění - dodávka tepla.

Poradenství v oblasti elektroenergetiky, plynárenství a teplárenství.

Výroba tepelné energie: - výroba tepla - rozvod tepla - vodoinstalatérství - topenářství - plynoinstalace - zámečnické práce - vedení účetní a daňové evidence.

Výroba, nákup, rozvod, distribuce a prodej tepla.