Dodávky elektřiny a tepla pro různé technologické účely, ohřev vody anebo otop realizují teplárny. Teplárenství však zahrnuje i výrobu, prodej, montáž a servis dílčích zařízení umožňujících vytápění domácností, ale i komerčních či průmyslových objektů.

Služby - poskytovatel energetických služeb - správa a provoz výměníkových stanic a kotelen na všechny druhy paliva - výroba a prodej tepla.

Výroba, nákup, rozvod, distribuce a prodej tepla.

Energetika - tepelnou energii vyrábíme v elektrárnách tzv. kombinovanou výrobou elektrické a tepelné energie.

Výroba a dodávka tepelné energie. Realitní kancelář - zprostředkování prodeje a nákupu domů, bytů, pozemků, chat a chalup.

Instalace, revize, opravy - zabezpečovací technika. Instalace společných antén a satelitů. Elektroinstalační práce - revize - elektromontáže silnoproudu. Měření a regulace tepla.

Správa bytů a domů, správa nemovitostí - technické zabezpečení - výroba a rozvody tepelné energie - účetní služby - odborné posudky na vady a poruchy staveb.

Provoz bytového a tepelného hospodářství.

Služby: - zásobování elektrickou energií - tepelné hospodářství, rozvod tepla Areál Vrbno - vhodný za účelem dovolené, soustředění, školení - dětské tábory

Služby: - správa nemovitostí Výroba, dodávka: - tepelná energie, teplo

Plavecký areál. Ubytovna. Výroba tepla a elektřiny. Technické služby - svoz odpadu - údržba zeleně - úklid města.

Kemp., ubytování. ATC Chmelař Úštěk, Levínská 3, Úštěk . Správa a údržba nemovitostí - výroba tepla - nakládání s odpady - čištění a úklid měst.

Služby: - energetika - strojírenství - stavebnictví - plynárenství.

Výroba, rozvod, distribuce: - teplo - elektřina - plyn.

Správa krytů a úkrytů CO v Chomutově, - rozvod tepla - nákladní doprava - zemní práce - opravy motorových vozidel - pronájem stavebních strojů - činnosti v oblasti nemovitostí - projektování výměníkových stanic - topenářství - stavební činnost - montáž měřidel - organizační a ekonomické poradenství.

Dodávka: - tepelná energie - elektrická energie - voda.

Výroba, rozvod a prodej: - tepelná energie.