Poskytovatelé chráněných pracovních míst nabízí zaměstnání zdravotně postiženým lidem. Vybírejte z chráněných dílen v oblastech, jako je gastronomie, automobilový průmysl, propagace a reklama či další. Podpořte dobrou věc a ušetřete na odvodech.

Služby: - výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků - polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce - výroba, instalace, opravy strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení - výroba školních a kancelářských potřeb.

Činnost: - sociální služby - podpora samostatného bydlení dospělým osobám se zdravotním znevýhodněním, žijících ve vlastním bytě - sociální rehabilitace - denní centrum - podporované zaměstnávání

Chráněné a sociálně terapeutické dílny.

Výroba: - obaly z vlnitých lepenek Chráněná dílna.

Služby: -webdesing -obaový design -tiskoviny -corporate identitny -fotografování

...výroba a velkoobchodní prodej mycích a čistících prostředků, pracích prášků, aviváží... - produktové drogistické značky Korspík, velkoobchod drogerie včetně rozvozu, chráněná dílna invalidů (náhradní plnění). - privátních drogistických značek v oblasti mycích, úklidových a čistících prostředků - drogerie na poptávku pro firemní a podnikové ...

Chráněná dílna. Výroba, prodej: - umělé, voskové a látkové květiny - velikonoční dekorace, vánoční dekorace - dušičkové květiny a věnce.

Poskytování pomoci občanům se zdravotním postižení - keramika - chráněná dílna Kartonáž - diáře - zápisníky - ochranné obaly na knihy - šanony - tubusy - chráněná dílna Výroba - dekorační předměty Vazba suchých květin Provoz - odlehčovací služby (pro klienty denní i týdenní stacionář) - ...

Výroba, chráněná dílna: - kancelářské a školní potřeby - pořadače - papírové obaly, kartonové obaly

Poskytujeme náhradní plnění od roku 2007, a to jak na vlastní služby, tak i na obchodní činnost. S náhradním plněním však máme více než 10 let zkušeností. Podívejte se na našich stránkách na referenční list pro náhradní plnění.

Služby: - loupání brambor - výroba bramborové lupínky - skládání papírových krabiček

Poskytování náhradního plnění: -papírové ručníky, toaletní papíry -utěrky, tekutá mýdla. Praní, mandlování a žehlení prádla. Šití na zakázku, pracovní oděvy.