Poskytovatelé chráněných pracovních míst nabízí zaměstnání zdravotně postiženým lidem. Vybírejte z chráněných dílen v oblastech, jako je gastronomie, automobilový průmysl, propagace a reklama či další. Podpořte dobrou věc a ušetřete na odvodech.

Chráněné dílny: - Netradiční tréninková kavárna - Catering a cukrárna - Gastro dílna - Výroba přírodního mýdla - Keramická dílna - Kreativní dílna - Technická dílna a kompletace firemních zakázek - Zahradnická dílna. - Prodejní galerie a prodej výrobků z chráněných dílen. Provozovatel: IZAP Slunečnice z.ú. ORGANIZACE JE ZALOŽENA ZA ...

Recyklační dílna hendikepovaných - recyklace elektroodpadu - naše chráněná dílna rozseparuje na jednotlivé druhy materiál, které se dále používá jako vstupní surovina pro další zpracování.

Výroba, šití, velkoobchod, prodej: - pracovní oděvy - ochranné pracovní pomůcky - veškerý sortiment i na zakázku - drogerie - bytový textil a lůžkoviny - obuv.

Výkup a recyklace desek plošných spojů. Desky plošných spojů se v chráněné dílně pečlivě dočišťují od všech nežádoucích dílů.

Správa a údržba nemovitostí. Úklidové služby. Prodej: - drogistické zboží. Chráněná dílna. Zajišťujeme možnost náhradního plnění za poskytnuté služby či odebrané zboží.

Člen skupiny REC Group s.r.o. . Chráněná pracovní dílna: -třídění a čištění plastů. Výroba: -sáčky, pytle a návleky z bublinkové fólie -přířezy z LD PE fólie. Prodej: -paropropustné a parotěsné střešní fólie. Odebráním našich služeb, zboží a výrobků si můžete splnit náhradní plnění.

Sociálně terapeutické dílny pro osoby s mentálním a tělesným postižením

Chráněná dílna. Výroba, prodej: - polykarbonátové pyramidy.

Centrum služeb postiženým Zlín, o.p.s. . Centrum denních soc.služeb pro duševně nemocné HORIZONT: -docházkové zařízení určené výhradně psychiatrickým pacientům s poruchami psychotickými a neurotickými. Služby: -klinického psychologa, terapeuta, ergoterapeuta a sociálního pracovníka.

Centrum služeb postiženým Zlín, o.p.s. . Výroba, prodej: - vonné a tažené dekorační svíčky - dekorační keramika.

Chráněná dílna: -ruční výroba, prodej: -voskové parafínové svíčky, svíce, svíček, svící: -dekorativní, ozdobné a řezané -dárkové krabičky (lepenka, papírové). Obchodní činnost formou náhradního plnění: -kancelářské potřeby -drogistické zboží, čistící prostředky -ochranné pracovní pomůcky -kompletní sortiment ŘEMPO - ...

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Hasičský sbor. Hasiči. Sbor dobrovolných hasičů.

Česko-francouzská společnost: - podporuje šíření francouzského jazyka, umožnění jazykového vzdělávání učitelů, prohlubování vztahů s Francií

Centrum služeb postiženým Zlín,o.p.s. . Poskytování sociálních služeb dospělým lidem s mentálním postižením. Chráněné dílny: - výroba, prodej: - dekorační svíčky - užitková a dekorační keramika.

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody. Environmentální a ekologické hnutí. Profesionální nezávislá nezisková organizace, jejímž cílem je péče o přírodní a kulturní dědictví Beskyd. Tento cíl je naplňován konkrétními projekty v rámci čtyř odborných programů: - péče o chráněná území - ekologická výchova a osvěta - udržitelný ...