Domovy důchodců zajišťují ubytování, stravování a kompletní zdravotnické služby pro seniory. Poskytují nepřetržitou sociální službu i pro seniory se sníženou soběstačností a zdravotním hendikepem, společenské a zájmové aktivity a ošetřovatelskou péči.

Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Jsme soukromý domov pro seniory s rodinnou atmosférou, nacházející se v klidném a malebném prostředí Posázaví v obci Javorník. Našim klientům nabízíme nejen komplexní ošetřovatelskou péči, ale i porozumění. Snažíme se o udržení fyzické i psychické svěžesti seniorů a vytváření co nejlepších podmínky pro prožití důstojného stáří.
Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Domov pro seniory Pohodlí se nachází v obležení krásné přírody zhruba šest kilometrů od Litomyšle. Služby které poskytujeme jsou vhodné jak pro mobilní tak i částečně, nebo plně imobilní seniory. Našim klientům nabízíme ubytování v nově zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích. K dispozici je také společenská místnost, zahrada a miniobchod.
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
Terénní a ambulantní sociální služby seniorům, zdravotně postiženým dospělým osobám a rodinám s dětmi poskytuje Centrum sociálních služeb Kyjov. Pro občany Kyjova zajišťujeme terénní a ambulatní pečovatelskou službu, dále provozujeme denní stacionář, dům s pečovatelskou službu a také azylový dům. Rovněž seniorům nad 65 let a osobám se zdravotním ...
Domov pro seniory Nopova, příspěvková organizace
Domov pro seniory Nopova, příspěvková organizace nabízí sociální služby klientům nad 65 let. Naše zařízení poskytuje ošetřovatelskou péči seniorům, kteří již nadále nemohou setrvávat ve svém domácím prostředí a potřebují pomoc při každodenních činnostech. Domov je rozdělen na dvě budovy. Budova A je pětipodlažní, disponuje dvoulůžkovými a ...
Romana Kalandříková
Firma paní Romany Kalandříkové se zaměřuje na péči o seniory. Nabízíme terénní pečovatelskou službu v domácím prostředí klienta. Dále poskytujeme pomocné práce při úklidu domácnosti, při přípravě jídla, při osobní hygieně, doprovod k lékaři a podobně. Zajištujeme také hlídání dětí předškolního věku. Služby: - péče o seniory a domácnost - ...
Domov pro seniory, domov se zvláštním režimem a pečovatelská služba Domov u zámku, z.s. poskytuje standardní i nadstandardní sociální služby, klientům kteří jsou ve starobním či invalidním důchodu. Cílem našeho domova je vytvářet příjemné prostředí s respektem k individuálním potřebám každého klienta. Máme dvě střediska ve Chvalkovicích na Hané a ...

Dům s pečovatelskou službou. Sociální služby, zajištění: -běžné úkony osobní hygieny, koupání -stravování, donáška jídla -nákupy, ostatní pochůzky -praní a žehlení prádla -úklid domácnosti.

Služby - domácí zdravotní péče - osobní asistence - sociální služby.

Služby: - chráněné bydlení - pečovatelská služba

Dům s pečovatelskou službou, domov důchodců.

Penzion pro důchodce. Domov důchodců.

terénní sociální a zdravotní služby, dům s pečovatelskou službou

Cílem domova je podpořit soběstačnost klienta, poskytovat odborné sociální a ošetřovatelské služby, respektovat klientovy potřeby, umožnit udržování kontaktu s přirozeným prostředím, získat důvěru klienta a zajistit jeho spokojenost.

Brněnská pobočka NADĚJE poskytujeme služby seniorům a zdravotně postiženým osobám s individuálním a lidským přístupem. Nabízíme seniorům prožít smysluplné a aktivní stáří bez pocitů zbytečnosti či osamělosti a umožníme jim trávit čas mezi svými vrstevníky. Domov pro seniory. Pečovatelský dům. Domov se zvláštním režimem. Interní a ...

Služby: -bezbariérový komplex pro tělesně postižené. Úprava automobilů pro tělesně postižené.

Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem.

Poskytujeme pečovatelskou službu v DPS Rosice i v terénu. Zajišťujeme správu Domu s pečovatelskou službou. Zajišťujeme vaření obědů seniorům v pracovní dny.

Pečovatelská služba Pro klienty jsme tu denně od 7 hod. do 21 hod (včetně víkendů a svátků). Celodenní péči jsme schopni zajistit po domluvě. Služba je určena starším lidem s různým stupněm soběstačnosti a rodinám, které chtějí zajistit důstojný a kvalitní život pro své blízké. Zajišťujeme péči i u dlouhodobě imobilních klientů.

Agentura ProVás - služby pro rodinu a domácnost Úklid firem Výpomoc v domácnosti - hlídání dětí Doučování Pomoc seniorům.

Péče o seniory. Poskytujeme celodenní péči v rodinném prostředí v nově zrekonstruovaných dvou, tří lůžkových pokojích a apartmánech, 5x denně stravu, celodenní pitný režim a program na celý den. Služba není určena osobám, které potřebují celodenní zdravotní péči, popř. celodenní osobní asistenci.

Penzion, ubytování - kapacita 53 lůžek - jedno a vícelůžkové pokoje - manželská apartmá - péče dlouhodobě nemocným seniorům, osobám starším 26ti let - krátkodobé i dlouhodobé pobyty - velká zahrada, gril, ohniště - večírky s živou hudbou.

Služby pro seniory a tělesně postižené 24 hodin denně: - pomoc s osobní hygienou, oblékáním - dovoz obědů nebo pomoc při přípravě jídla - úklid domácnosti, praní a žehlení prádla - nákup potravin, léků..... - doprovod k lékaři, na úřad, vycházku atd.