Domovy důchodců zajišťují ubytování, stravování a kompletní zdravotnické služby pro seniory. Poskytují nepřetržitou sociální službu i pro seniory se sníženou soběstačností a zdravotním hendikepem, společenské a zájmové aktivity a ošetřovatelskou péči.

Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Jsme soukromý domov pro seniory s rodinnou atmosférou, nacházející se v klidném a malebném prostředí Posázaví v obci Javorník. Našim klientům nabízíme nejen komplexní ošetřovatelskou péči, ale i porozumění. Snažíme se o udržení fyzické i psychické svěžesti seniorů a vytváření co nejlepších podmínky pro prožití důstojného stáří.
Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Domov pro seniory Pohodlí se nachází v obležení krásné přírody zhruba šest kilometrů od Litomyšle. Služby které poskytujeme jsou vhodné jak pro mobilní tak i částečně, nebo plně imobilní seniory. Našim klientům nabízíme ubytování v nově zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích. K dispozici je také společenská místnost, zahrada a miniobchod.
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Domov Kunšov s.r.o. - sociální služby pro dospělé
Kvalitní sociální pobytové služby pro dospělé od 27 let s chronickým duševním onemocněním, Alzheimerovou demencí, alkoholovou demencí, stařeckou a ostatními typy demence, poskytuje Domov Kunšov s.r.o. Naše zařízení je umístěno v překrásné přírodě a nabízí absolutní klid a soukromí. Snažíme se, aby se klienti u nás cítili co nejvíce jako doma.
Domov Kunšov s.r.o. - sociální služby pro dospělé
Domov pokojného stáří a pečovatelská služba v domácnostech – Kněžice -zajišťuje komplexní služby pro lidi v tomto zařízení i v jednotlivých domácnostech v obci.

Dům s pečovatelskou službou. Služby: -pečovatelská služba v terénu.

Diakonie Českobratrské církve evangelické - středisko v Myslibořicích Poskytujeme pobytové sociální, zdravotní a pastorační služby seniorům a lidem se zdravotním postižením. Domov pro seniory Domov se zvláštním režimem Domov pro osoby se zdravotním postižením Odlehčovací služby

Organizace nevidomých a slabozrakých: - sociální práce a poradenství - asistenční služba, centrum denních služeb - podpora pracovního uplatnění - výuka obsluhy kompenzačních pomůcek - zájmová činnost, školení, rekondice - vydávání časopisu

Centrum prevence drogových závislostí. Centrum volného času. Pořádání: - přednášky - koncerty - kino, filmový klub - alternativní párty - protidrogová prevence, poradenství.

Služby: -domov důchodců -sociální služby pro seniory..

Služby: -dům s pečovatelskou službou -bezbariérové byty -zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu -pomoc při osobní hygieně, zajištění stravy, chodu domácnosti -zprostředkování kontaktu se společenským prostředím.

Dům s pečovatelskou službou. Služby: -pečovatelská.

Mateřské centrum Centrum volného času pro maminky a děti. Od roku 2002 sídlí v areálu klubu Sluníčko Unijazz, kde se podílejí na společných aktivitách.

Služby: -poskytování pečovatelské služby pro seniory a zdravotně postižené spoluobčany -pomoc lidem závislým na alkoholu.