Potřebujete pomoci s hledáním práce nebo zápisem nemovitosti? Navštivte příslušný úřad, kde vám pomohou. Městské a obecní úřady, stavební úřady, katastrální úřady, matriční úřady, úřady práce, exekutorské úřady a finanční úřady spadají do veřejné správy.

Obec Chlístovice – krajina romantických procházek a výletů
Chlístovice se rozkládají po obou březích Chlístovického potoka asi 10 km od Kutné Hory. Překrásné okolí obce přímo vybízí k romantickým procházkám, výletům či projížďce na kole. Vydat se můžete na zříceninu hradu Sion, rozhlednu na nedalekém kopci Březina u Žandova, nebo podniknout výpravu na naučnou stezku Cestou husitských hejtmanů.
Obec Chlístovice – krajina romantických procházek a výletů
Obec Líšnice u Mohelnice
Vesnice Líšnice, jejíž součástí jsou i nedaleké Vyšehorky, se rozkládá v mírně zvlněné krajině plné lesů a luk na úbočí Bouzovské vrchoviny. V obci se nachází prodejna potravin, kulturní dům, knihovna i hostinec. Líšnice během celého roku žijí bohatým společenským životem.
Obec Líšnice u Mohelnice
Pracoviště krizového a havarijního plánování a ochrany obyvatelstva.

Příprava hypoték. Poradenství ohledně přistěhovatelství a povolení k pobytu cizinců.

Pobočka. Institut technické inspekce, inspektorát. Státní odborný dozor nad bezpečností vyhrazených technických zařízení.

Institut technické inspekce: -státní odborný dozor nad bezpečností vyhrazených technických zařízení. Sídlo firmy dle OR: -Praha.

Katastrální úřad pro Středočeský kraj: - pracoviště Kutná Hora.

Katastrální úřad. Poskytování služeb v oblasti správy katastru nemovitostí.

Služby: -katastrální úřad -výpis z katastru nemovitostí.

Katastrální úřad pro Středočeský kraj. Katastrální pracoviště Nymburk.

Nabídka služeb pardubické hospodářské komory. Informace: - shromažďujeme a třídíme veškeré informace související s podnikáním a jsme připraveni Vám je kdykoliv poskytnout.Díky on-line připojení s nejrůznějšími databázemi a zdroji hospodářsko-ekonomických informací Vám promptně zajistíme údaje. Poradenství: - celní ...