Jazykové školy a kurzy pro děti, mládež, dospělé i seniory. Učte se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo jiný světový jazyk, se kterým se dorozumíte všude. Na výběr máte ze spousty románských, slovanských i germánských jazyků.

Jazyková škola Wattsenglish Ltd. Karlovy Vary se zaměřuje na výuku angličitny pro děti i dospělé. Dále vyučujeme český jazyk pro cizince. Jazyková škola, výuka, kurzy, metoda Wattsenglish: - anglický jazyk pro děti i dospělé - angličtina pro děti - angličtina pro dospělé - výuka češtiny pro cizince. Výuka je zajišťována rodilými ...

Výuka německého jazyka pro firmy, veřejnost i jednotlivce, online výuka - Skype, příprava na jazykové zkoušky, propracovaná metodika výuky, individuální přístup a otevřená komunikace, online přístup k informacím, překladatelské a tlumočnické služby, Cheb a Plzeň (nejen)

Zabýváme se pořádáním vzdělávacích aktivit a kurzů - ekonomické kurzy - jazykové kurzy - kurzy psaní na počítači - podnikatelské kurzy - rekvalifikační kurzy - strojírenské kurzy. Tiskárna - 3D tisk. Výrobní středisko Orbis Technology, s.r.o. Slapany 153/1 350 02 Cheb - Háje Školící středisko, ředitelství Orbis Technology, ...

Jazyková škola, výuka: - angličtina - ruština Překlady z a do anglického a ruského jazyka.

Soukromá jazyková škola: -výuka německého jazyka pro děti i dospělé -vyšetření a náprava specifických poruch učení (dyslexie, dysgrafie).

Jazyková škola - kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a ruštiny.

Služby: - počítačové kurzy - kurzy německého jazyka - čeština pro cizince

Nabídka firemních i individuálních jazykových a počítačových kurzů pro děti, mládež i dospělé.

Jazyková škola: -výuka anglického jazyka pro dospělé -jednoletý pomaturitní kurs anglického jazyka s denní výukou, který je uznán MŠMT ČR -přípravné kursy na mezinárodní jazykové zkoušky.

Služby: -překladatelské a tlumočnické -výuka angličtiny

Kurzy, výuka: - španělština - němčina

Jazyková škola. Výuka angličtiny pro děti i dospělé všech stupňů pokročilosti.

Eagle jazykové centrum. Výuka jazyků - angličtina - němčina - ruština - francouzština - španělština. Překlady a tlumočení.

Služby: - výuka angličtiny pro děti od 1 roku, dále pak pro děti školkového i školního věku

Jazyková škola - výuka cizích jazyků - jazykové kurzy skupinové, individuální, firemní, dětské - speciální kurzy s hlídáním dětí, pro seniory - jazykové pobyty s intenzivní výukou.

Jazyková škola: -kurzy anglického, německého, ruského, francouzského, španělského jazyka a čeština pro cizince, výuka Business English pro firmy a podnikatele, víkendové workshopy, letní intenzivní jazykové kurzy, výuka komunikativní metodou kvalifikovanými lektory

Jazyková škola: -výuka angličtiny a němčiny, ruštiny a češtiny pro cizince. Jazykové kurzy: -prázdninové kurzy -jazykové kurzy pro firmy individuální -školení manažerských dovedností. Jazykové kurzy pro začátečníky i pro pokročilé.

Překladatelská kancelář: -soudní překlady a tlumočení anglického a německého jazyka -výuka AJ a NJ -Public relations -překlady právních, obchodních, ekonomických textů -překlady smluv, plné moci, rodných listů, úmrtních listů, vysvědčení, diplomů -překlady internetových stránek.

Akreditovaná výuka cizích jazyků: -anglický jazyk -německý jazyk. Tvorba: -www stránky -softwarové produkty pro instituce a školy -realizace kurzů a seminářů. Celoživotní vzdělávání. Vzdělávání pedagogických pracovníků.

Ústav jazykové a odborné přípravy UK. Jazykové kurzy a výuka cizinců.

Pořádání odborných kurzů a vzdělávacích akcí. Nabídka služeb v oblasti administrativy, psychologického poradenství, diagnostiky, personálních služeb. Vzdělávání, přeškolování. Kurzy: - pro mladistvé - počítačové - jazykové - pro uchazeče se ZPS - pro podnikatelskou sféru.

Jazyková škola - denní pomaturitní studium uznané MŠMT ČR statut studenta - kurzy jazyků pro veřejnost.

Jazykový tábor - kapacita 50 osob - 10 - 17 let Výuka - anglický a německý jazyk - klasický táborový program pro 50 osob - 10 - 17 let

Prodej: -letenky -autobusové jízdenky. Zprostředkování: -au-pair pobyty -pracovní programy v zahraničí -jazykové pobyty.