Jazykové školy a kurzy pro děti, mládež, dospělé i seniory. Učte se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo jiný světový jazyk, se kterým se dorozumíte všude. Na výběr máte ze spousty románských, slovanských i germánských jazyků.

Jazykové kurzy - angličtina - francouzština - němčina - ruština - španělština - italština - čeština pro cizince - příprava na mezinárodní kurzy - firemní a individuální výuka

Jazyková škola. Služby: -víkendové kurzy angličtiny -letní intenzivní kurzy angličtiny dětské letní tábory, LITE CAMP. Budova: -bývalý Finanční úřad.

Služby: - překlady - tlumočení - výuka angličtiny

Jazyková škola - angličtina

Výuka - angličtina a španělština po internetu živě s učitelem v reálném čase - formou e - learningu

Intenzivní kurzy s jazykovou agenturou Kolumbus se konají celoročně. Víkendové i celotýdenní intenzivní kurzy s progresivním metodami lektorů jazykové agentury Kolumbus jsou doplněné o možnost tenisu, aerobiku s profesionálními trenéry.

Služby: -jazyková škola -vzdělávání pro pedagogy -letní tábory s výukou Aj -kvalifikovaní lektoři a rodilí mluvčí -kurzy angličtiny a němčiny pro začátečníky, pokročilé, firmy -výuka - dospělí, děti.

Angličtina - překlady - tlumočení Francouzština - překlady - tlumočení Němčina - překlady - tlumočení Ruština - překlady - tlumočení Čeština - překlady - tlumočení Výuka - angličtina - němčina - ruština - čeština - francouzština

Jazyková škola - angličtina - němčina - ruština - francouzština - španělština

Nabídka jazykových kurzů angličtiny, němčiny, francouštiny, italštiny, španělštiny a ruštiny Podnikatel ukončil činnost v režimu živnostenského zákona 10/2008.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s výjimkou činností uvedených v příloze 1, 2, 3 zák. č. 455/91 Sb. -Vyučování v oboru hudebního umění -Zrostředkovatelská činnost v oblasti kultury