Jazykové školy a kurzy pro děti, mládež, dospělé i seniory. Učte se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo jiný světový jazyk, se kterým se dorozumíte všude. Na výběr máte ze spousty románských, slovanských i germánských jazyků.

Výuka, kurzy: - anglický jazyk, angličtina Překladatelské služby: - z angličtiny do češtiny - z ruštiny do češtiny.

Činnost: - výuka francouzského jazyka

Služby: - anglické výukové centrum - výuka angličtiny

Výuka: - anglický jazyk - německý jazyk - ruský jazyk - čeština pro cizince.

Jazyková škola, výuka, kurzy: - angličtina - němčina - italština - španělština - francouzština - ruština - angličtina pro děti - čeština pro cizince.

Jazyková škola, kurzy: - anglický jazyk - německý jazyk - angličtina, němčina pro děti - francouzský jazyk - ruský jazyk - španělský jazyk - italský jazyk.

Kurzy, výuka: - anglický jazyk. Překladatelské, tlumočnické služby: - angličtina.

Jazyková škola, služby: - jazykové kurzy - překlady, tlumočení

Studium a práce v zahraničí. Studyline zajišťuje: -studium a práce v Austrálii, Novém Zélandu, Anglii, Irsku a Kanadě -jazykové kurzy a pobyty v zahraničí (angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, japonština) -studium na střední škole v zahraničí -au pair pobyty v USA a Evropě -pracovní programy v ...

Výuka, kurzy: - angličtina Služby: - překlady, tlumočení Kancelář, učebny: Na Burince 339, Sušice

Výuka, kurzy: - anglický jazyk, angličtina.

Jazyková kurzy - jazykové kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, španělštiny a ruštiny - kurzy výuky jazyka pro firmy, děti i dopělé - individuální i skupinové kurzy.

Služby - doučování v anglickém nebo německém jazyce.

Překladatelská a tlumočnická činnost: - překlady z/do angličtiny - překlady z/do francouzštiny. Jazykové kurzy: - výuka angličtiny - výuka francouzštiny.

Překladatelské a tlumočnické služby: - překlady z/do němčiny - překlady z/do francouzštiny - soudní překlady - tlumočení - francouzský a německý jazyk. Výuka jazyků: - němčina, francouzština, angličtina.

Překladatelská činnost - překlady do němčiny i z německého jazyka. Výuka německého jazyka.

Německé centrum poskytující kurzy němčiny a češtiny pro cizince, překladatelský a tlumočnický servis a grafologické služby.

Překlady a tlumočen. Výuka německého jazyka.

Služby: - překlady z/do němčiny, angličtiny, francouzštiny - tlumočení z/do němčiny a angličtiny - výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny

Služby: - překlady, tlumočení němčina, ruština - výuka jazyků

Služby: - firemní kurzy, vzdělávání - jazykové kurzy - překlady a tlumočení - dotační poradenství

Jazyková škola: - výuka jazyků - překlady a tlumočení