Jazykové školy a kurzy pro děti, mládež, dospělé i seniory. Učte se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo jiný světový jazyk, se kterým se dorozumíte všude. Na výběr máte ze spousty románských, slovanských i germánských jazyků.

Výuka angličtiny pro děti do 10 let. Služby: - dětské workshopy - angličtina pro dospělé - angličtina pro děti

Jazyková škola. Pořádání, výuka: -jazykové kurzy, rekvalifikace -němčina, angličtina, francouzština, řečtina, italština, španělština, ruština, portugalština, chorvatština, latina, čeština pro cizince, hebrejština. Služby: -tlumočení, -překládání.

Agentura WELT Jazyková škola, výuka: -jazykové kurzy - němčina, angličtina, čeština pro cizince. Překladatelství: -překlady i s úředním ověřením - němčina, angličtina.

Soukromá jazyková škola. Služby, výuka: -jazykové kurzy: -firemní jazykové kurzy šité na míru -angličtina, španělština, italština, němčina, ruština a nově finština -individuální výuka ONE-TO-ONE -kurzy pro veřejnost -skupiny 4 - 6 studentů -letní kurzy angličtiny ve Valašských Kloboukách. Adresa školy Horní Lideč - Horní Lideč ...

Výuka jazyků, jazyková škola: - angličtina, - němčina, - španělština, - ruština, - francouzština, - italština, - japonština. Překlady. Pomaturitní studium angličtiny.

Německé jazykové centrum NJC poskytuje skupinovou, firemní i individuální výuku němčiny, dále také překlady a tlumočení z i do němčiny. Naše pobočky se nacházejí v Olomouci, Zlíně a Zábřehu.

Výuka německého jazyka pro širokou veřejnost i firmy. V našich jazykových kurzech nabízíme: - kvalitní a efektivní výuku němčiny - komunikativní a přátelský přístup - výuka v malých studijních skupinkách po 3 - 4 studentech.

Výuka: -kurzy: -angličtina-rodilý mluvčí -němčina -francouzština -italština -ruština -španělština. Služby: -firemní kurzy -individuální studium -překladatelské -všeobecné kurzy -možnost tvorby vlastního rozvrhu -první týden zdarma.

-Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

-Výuka německého jazyka -Firemní kurzy jednotlivců i skupin -Soukromé hodiny

Jazyková škola. Tlumočení. Překlady. 1. Denní jazykové studium. 2. Odpolední jazykové kurzy. 3. Firemní jazykové kurzy. 4. Individuální výuka. 1. Jednoleté denní pomaturitní studium: -anglický jazyk. 2. Odpolední jazykové kurzy všech úrovní: -angličtina, anglický jazyk -francouzština, francouzský jazyk -němčina, německý ...

Služby: -překlady, tlumočení (soudní tlumočník): -anglický a německý jazyk -úřední překlady s kulatým razítkem: -vysvědčení, rodné listy, oddací listy, potvrzení -překlady odborných textů: -smlouvy, software -technická dokumentace (strojírenství, stavebnictví) -expresní překlady. Výuka cizích jazyků pro podniky. ...

Jazyková agentura se sídlem v Kroměříži nabízející kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny. Příprava na mezinárodní zkoušky. Tým zkušených lektorů.

Tradiční vsetínská jazyková škola specializující se na výuku španělského a francouzského jazyka. Vyučujeme v jazykové učebně ZŠ Trávníky.

Překladatelské služby: -odborné překlady a tlumočení: -angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, polština, maďarština, ukrajinština a další Kurzy: -jazykové: -angličtina, němčina a další

Vzdělávání : EVROPSKÝ POLYTECHNICKÝ INSTITUT 1.soukromá vysoká škola na Moravě Kampusy: Kunovice, Kroměříž, Hodonín Studijní obory: Bakalářské studium: -Managment a marketing zahraničního obchodu -Finance a daně -Elektronické počítače -Ekonomická informatika Navazující magisterské studium - Ekonomika a obchod - ...

Kurzy: - firemní kurzy pro začátečníky až pokročilé - kurzy pro individuální zájemce - maturitní kurzy - netradiční kurzy anglického jazyka vhodné pro individuální zájemce i firemní kolektivy. Překladatelská a tlumočnická činnost - překlady z anglického jazyka do češtiny a z českého jazyka do angličtiny.

Online platforma pro vzdělávání: - zaměstnanců firem i institucí, - partnerů, - klientů.

Jazyková škola: - jazykové kurzy pro veřejnost - firemní jazykové kurzy - kurzy pro děti. Výuka: - angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština.

Jazyková škola: - jazykové kurzy pro veřejnost - firemní jazykové kurzy - kurzy pro děti. Výuka: - angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština.

Jazyková škola: - jazykové kurzy pro veřejnost - firemní jazykové kurzy - kurzy pro děti. Výuka: - angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština.

Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost. Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků. Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků.

Pobyty AU** PAIR v zemích USA*,Anglie, Německo,Francie,Belgie,Itálie,Španělsko, Holandsko,Norsko,Dánsko. Studium v zahraničí: -studium světových jazyků v 16 zemích světa -prázdninové pobyty pro děti a mládež -jazykové pobyty pro dospělé -studijní pobyty s prací v Austrálii,Irsku,Velké Británii -kurzy pro podnikatele a manažery ...

Služby: -jazykové kurzy - výuka angličtiny. Do your English a favor. Make it work.

Výuka - anglický jazyk s rodilým mluvčím.