Naučit se asertivní chování, správný time management anebo multitasking vás mohou naučit kurzy pro firmy. Stejně tak přijdou vhod rekvalifikační kurzy, díky kterým se naučíte novou dovednost anebo získáte oprávnění pro realizaci určitých činností.

Profesionální certifikační kurzy pro obchodní management. C.SR.® Certified SALES REPRESENTATIVE C.SM.® Certified SALES MANAGER C.SD.® Certified SALES DIRECTOR C.ST.® Certified SALES TRAINER Spolupracujeme s přední českou univerzitou, renomovanou americkou a významným univerzitním institutem poskytujícím top manažerské ...

Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik. Odborně způsobilá osoba v požární ochraně.

Školícím a poradenském centru: - kurzy pro manažery, obchodníky - koučování - HR servis.

Služby: - pořádání akce (konference, jednání, schůze, workshopy). - řízení akcí (akademické instituce, služby pro veřejnost) - vývoj mobilní aplikace (systémy, software).

Služby: - svářečská škola - kurzy sváření, svařování

Činnost: - výuka francouzského jazyka

Činnost: - služby v oblasti BOZP, PO - školení bezpečnost práce, požární ochrana.

Služby - kurzy a semináře se zaměřením na účetnictví, daně, mzdy, pracovní právo a personalistiku.

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany - provádění vstupního a periodického školení BOZP, včetně zpracování povinné dokumentace - pravidelné a mimořádné kontroly BOZP - školení zaměstnanců z předpisů PO.

Bezpečnost práce a Požární ochrana. Poskytování služeb v oblasti BOZP a PO - bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Svářečská škola, vzdělávací středisko - výuku a zkoušky svařování - odborné vzdělávací kurzy a školení pro certifikaci GAS.

Služby: - facility management - správa a údržba budov - služby v oblasti BOZP a PO - bezpečnostní a úklidové služby

Služby: - dotační činnost - marketing - reklama - vzdělávání - stavební projekce

Služby: - nezávislý expert na neziskový sektor v České republice a poradkyně pro nestátní neziskové organizace - vzdělávání dospělých

Služby: - vzdělávací agentura

Prodej, servis - nové a použité vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, paletové vozíky - prodej náhradních dílů - školení řidičů VZV - revize vyhrazených zdvihacích zařízení, školení jeřábníků a vazačů.

Společnost DAKREZ, s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy i daní. Mezi naše další aktivity patří pořádání školení, kurzů a seminářů v oboru mzdového účetnictví a personalistiky. Sídlíme na Praze 4, ulice Ve Lhotce. Naše služby, vedení, zpracování: - účetnictví - daňová evidence - ...

Činnost, outsourcing: - služby v oblasti BOZP, PO, HACCP, ŽP.

Činnost: - služby v oblasti BOZP a PO

Společnost Sdělovací technika spol.s r.o. provozuje nakladatelství a vydavatelství odborných knih a časopisů z oblasti elektrotechniky, telekomunikací, zdravotnictví, ICT a technologiích obecně. V našem širokém produktovém portfóliu naleznete i literaturu pro volný čas. Klíčovým produktem vydavatelství je odborný měsíčník Sdělovací technika. ...

Služby - zaměření na podnikání, business a vybrané obory průmyslu a služeb - kurzy, školení, semináře, konference pro firmy.

Maloobchod, prodej, kontrola, oprava, servis: -hasící přístroje -hydranty -požární vodovody -hasící přístroje. Služby: -plnění tlakových lahví -práškové nátěry -zpracování dokumentace PO -školení PO, BOZP.

Školící centrum - pořádání školení, konferencí, workshopů a odborných kurzů - speciální kurzy pro veřejnou správu, zdravotnictví a školství - IT kurzy - kurzy pro administrátory - manažerské kurzy.

Služby: - kurzy, školení první pomoci.