Naučit se asertivní chování, správný time management anebo multitasking vás mohou naučit kurzy pro firmy. Stejně tak přijdou vhod rekvalifikační kurzy, díky kterým se naučíte novou dovednost anebo získáte oprávnění pro realizaci určitých činností.

Služby: - kurzy a školení elektrikářů - revize a montáž el.zařízení

Zajišťujeme prodej, oprava, servis: Opravy střední i generální pro vysokozdvižné vozíky DESTA, BALKANCAR, GLIWICE Prodáváme : - náhradní díly veškeré - přídavná zařízení na vozíky Výměnné středisko agregátů Nákup, prodej, bazar : Starší a ojeté vysokozdvižné vozíky Prodej, opravy, servis : Nové vysokozdvižné vozíky DESTA, ...

Služby v oblasti BOZP a PO - školení zaměstnanců - kontrola a revize technických zařízení - kontroly hasicích přístrojů, hydrantů a suchovodů.

Revize, technické prohlídky, zkoušky: - vyhrazená zdvihací zařízení - pracovní plošiny - vázací prostředky. Školení: - obsluhy jeřábů, pracovních plošin, zemních strojů - školení vazačů - řidičů motorových vozíků.

Činnost: - revize plynových zařízení - revize tlakových zařízení - revize odtahů spalin - školení BOZP a PO.

Činnost: rekreačně vzdělávací zařízení, konání konferencí, školení, sjezdů, škol v přírodě, sportovních a turistických kurzů, zaměstnanecké sportovní hry, rekondiční zdravotní pobyty, rekreační pobyty, celostátní setkání Junior centrum Vám nabízí: - ubytovací kapacitu 400 lůžek v různých kategoriích. - celodenní stravování ve dvou ...

Zpracování a vedení: - dokumentace PO, BOZP - požární zprávy k projektové dokumentaci - posouzení požárního nebezpečí - školení zaměstnanců a PO, BOZP - prodej a servis hasební techniky - prodej výstražných tabulek, aplikace protipožárních materiálů HILTI.

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Účetní a vzdělávací kancelář Účetní a auditorské činnosti a jejich revize; daňové poradenství. Poradenství v oblasti podnikání a řízení. Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání.

Služby: -realizace odborných kurzů, odborných stáži v ČR, zahraničí v oblasti gastronomie, cestovního ruchu, kadeřnických kosmetických služeb.

Vzdělávací agentura. Od svého založení v roce 1991 v Chrudimi se Agentura ÁMOS věnuje organizování vzdělávacích programů formou otevřených kurzů a seminářů, jakož i podnikových kurzů na zakázku.

Nabízíme semináře a školení v oblasti účetnictví, daní a právní problematiky, rekvalifikační a motivační kurzy.

Služby v oblastech požární ochrany a bezpečnosti práce - školení, zpracování dokumentace PO a BOZP, provádění kontrol, poradenství.

Služby: - konzultace, v zdělávání, kurzy, i nformace, know-how, poradenství - certifikace, ISO, certifikáty - shody výrobků apod.

- revize manipulační techniky, stavebních strojů, jeřábů a zdvihacích zařízení - školení obsluh manipulační techniky a stavebních strojů - školení jeřábníků a vazačů - BOZP a požární ochrana - vzdušnicové a superelastické pneumatiky

Svářečský technolog. Poradenství v oblasti svařování kovů.Nabídka externího svářečského dozoru. - vypracování dokumentace svařování - přejímky ocelových konstrukcí, NDT - VT2, PT2 od 16.09.2015 do 16.09.2025

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s výjimkou činností uvedených v příloze 1, 2, 3 zák. č. 455/91 Sb. -Vyučování v oboru hudebního umění -Zrostředkovatelská činnost v oblasti kultury