Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Služby: - instruktorské kurzy lyžování, snowboardingu - freestyle snowboarding a freeskiing Půjčovna: - komplety lyžařského a snowboardového vybavení - lyže - snowboardy Kancelář, půjčovna: Horský Hotel Červenohorské sedlo

Překladatelská a tlumočnická činnost. Ruský jazyk. - profesionální písemné a technické a právní překlady ruského jazyka. Výuka ruského jazyka přímo ve Vašem podniku - začátečníci i pokročilí.

Taneční studio - taneční kurzy - výuka tance.

Výuka, kurzy, překladatelské, tlumočnické služby: - francouzský jazyk, francouzština.

Prodej, e-shop - vše na sushi - japonské potraviny a čaje. Catering - sushi catering u vás doma nebo ve firmě. Kurzy sushi - kurzy pro začátečníky i pro pokročilé - teambuilding. Provozovna Bistro Prameniště - adresa: Špitálka 37, 602 00 Brno.

Činnost: - zadávání veřejných zakázek - inženýrská činnost v investiční výstavbě - poskytováním služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti - stavební a technický dozor.

Překladatelská agentura - odborné překlady a tlumočení, firemní výuka jazyků, lokalizace, grafické práce a dtp. Angličtina, němčina, ruština, italština, francouzština, španělština a všechny další evropské jazyky a řada jazyků mimoevropských.

Překlady, tlumočení: - angličtina specializace - jazyková agentura - kurzy angličtiny, španělština, řečtina, němčina, francouzština - individuální, skupinové, firemní.

Tuček English. Výuka, kurzy, anglický jazyk, angličtina: -intenzivní pobytové kurzy -celoroční kurzy v Hodoníně -firemní a individuální kurzy -pro dospělé 7 úrovní -pro děti od 12 let 3 úrovně -jazykové kurzy, jazykový kurz. Překlady, tlumočení.

Tlumočení a překlady: -italština - němčina. Výroba, prodej, eshop.: -vlny a ušlechtilých vláken -kurzy plstění -výrobky z merina a ušlechtilých vláken vyrobeny technikou zvanou plstění/filcování: -netradiční čepice, klobouky, barety -vesty -tašky, kabelky -hračky -nášivky -přáníčka -šperky.

Prodej, leasing, servis: - stavební stroje, smykem řízené nakladače Prodej: - nová i použitá přídavná zařízení a příslušenství pro nakladače. Školení strojníků: - základní kurzy.

Intezivní akreditované rekvalifikační kurzy. Školení. Vybavení nehtových studií: -manikůrní stolky, stolek -kosmetické kufříky, kufřík Nehtový design. Nehtová kosmetika Prodej: -ÚV gely -Color club -Art club.

Poradenství v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, ekologie. Prodej pracovních oděvů.

Svářečská, svářecí škola: -výuka ve svářečské škole -příprava, školení, doškolování a přezkušování, zkoušky svářečských pracovníků i svářečů -úřední kurzy svařování dle ČSN: -el.obloukem obalenou elektrodou -plamenem -el.obloukem v ochranné atmosféře tavící se elektrodou el.obloukem v ochranné atmosféře netavící se elektrodou -úřední ...

Služby: -související s provozem horkovzdušných balónů a vzducholodí -reklamní a vyhlídkové lety balónem -škola pilotů horkovzdušných balónů -společenské a sportovní akce -reprezentace ČR na mezinárodních akcích Maloobchod, prodej: -horkovzdušné balóny.

Činnost: - propagace a organizování výměnných akcí v oblasti umění, kultury, obchodu a cestovního ruchu mezi Itálií a Českou republikou - pořádání kulturních akcí, výstav - umělecké kurzy

Služby: - poradenství v oblasti BOZP, požární ochrany (PO) a životního prostředí.

Služby: -Jazykové kurzy ANGLIČTINA, NĚMČINA, RUŠTINA, ITALŠTINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, ČEŠTINA pro cizince. -Individuální jazykové výuka v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách. -Jednoleté pomaturitní jazykové studium -Jazykové kurzy ro děti- HREJ SI A UČ SE ANGLICKY (pro děti od 6 let až 14 let) -HREJ SI A UČ SE NĚMECKY (pro ...

Nezávislý certifikační orgán zaměřený na certifikaci QMS, EMS a SM BOZP především malých a středních organizací. Technická a odborná pomoc: - příprava zkušebních laboratoří k akreditaci -inspekce svařování. CERTIFIKACE. Posouzení shody zavedeného systému managementu s normou: - ČSN EN ISO 9001:2001 - ČSN EN ISO 14001:2005 - ...

Velkoobchod: -kadeřnické potřeby, kompletní sortiment pro kadeřnice: DUSY, DAVINES, ING, BEOX, BALMAIN, INDOLA, MATRIX, SCHWARZKOPF, LOREAL, WELLA, VITALITYS, MATUSCHKA, LONDA, SELECTIVE, HESSLER ajiné. -laky na vlasy, tužidlo, přelivy, šampóny, barva, gely, balzámy -hřebeny, kartáče, natáčky, břitva, břitvy -paruky, příčesky, copánky, ...

Nabídka služeb v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a zdraví při práci. Dodávky hasicích přístrojů. Bezpečnost práce - školení, dokumentace. Servis a dodávka vyhrazeného požárního zabezpečení pro stavbu, objekt. Požární ochrana školení a dokumentace. E-shop: -práškové hasící přístroje -hydrantové systémy -pojízdné hasící přístroje.

Ubytování, tříhvězdičkový hotel. Kapacita 216 lůžek: - 4x apartmá LUX 1980 - 2800, - Kč - 8x studio (3+3) nebo (3+4) 580 - 870, -Kč -16x třílůžkový 900 - 1050, - Kč -52x dvoulůžkový 880 - 980, - Kč - 2x jednolůžkový 780, - Kč Televize, telefon, rádio. Poplatek: pes, kočka -150, - Kč/den Parkoviště: bezplatně. Garáž - 150, - ...